Şimdi Ara

Urbanears Kransen Kulaklık 150 TL >>> 50 TL D&R (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
712
Cevap
30
Favori
48.167
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dostum merhaba, mesajımı alıntılayarak konuyu hortlatmışsın.:)
    İlk aldığımda denediğim kulaklıktan eser yok şimdi. Şuan çok daha iyi seviyede kulaklık. Burn-in olayından sonra çok güzel oldu, aylardır kullanıyorum gayet memnunum.
    Spotify kullanıyorum, ekstra bir ekolayzır ayarı yapmadım z3 compactta. Sadece ClearAudio+ özelliği açık ve kulaklık olarak MH750 seçili. Ben bu şekilde alıyorum en iyi performansı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nigya08

Almayı düşünen varsa fiyat 59.90 D&R da

Doatum bende niye 128tl gorunuyor fiyat...indirim bitti mi ki???

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Piston 3 mu bumu arkadaşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ewarrr

quote:

Ben mağazada gördüm dün akşam. 2 fiyat yazıyordu 159 ve 59 diye. Görevliye sordum kampanya devam ediyor 59.90 dedi
  • Dışarıya ses veriyor mu acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: Khalasar

Dostum merhaba, mesajımı alıntılayarak konuyu hortlatmışsın.:)
    İlk aldığımda denediğim kulaklıktan eser yok şimdi. Şuan çok daha iyi seviyede kulaklık. Burn-in olayından sonra çok güzel oldu, aylardır kullanıyorum gayet memnunum.
    Spotify kullanıyorum, ekstra bir ekolayzır ayarı yapmadım z3 compactta. Sadece ClearAudio+ özelliği açık ve kulaklık olarak MH750 seçili. Ben bu şekilde alıyorum en iyi performansı.

Peki hangi tarz müzikler dinliyorsun hocam?
  • Alter Bridge kullanıcısına yanıt
    Techno, electro, trance, dubstep, r&b, Rock değişiyor baya.

• quote:

Orijinalden alıntı: IO

Dışarıya ses veriyor mu acaba

Dışarıya ses vermiyor.

• Ortalama müzikleri dinleyecek biri için fiyat/performans olarak önereceğiniz kulaklık var midir yoksa bunun alınması mı iyi olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hyponsoinage

quote:

Orijinalden alıntı: eternalsun

Cx300 kullaniyorum bu daha iyi diyebilen var mi :) daha iyiyse alayim bende.

+1.

Cx300 le kıyaslanamaz boşa masraf yapmayın cx300 katkat daha iyi hatta cx150 bile daha iyi kransenden

• quote:

Orijinalden alıntı: demirhaner61

Ortalama müzikleri dinleyecek biri için fiyat/performans olarak önereceğiniz kulaklık var midir yoksa bunun alınması mı iyi olur

SMS audio on ear modeline bakmanizi öneririm avrupa fiyatının yarısına satılıyor şuanda n11 de sıcak firaatlarda konusunda bulabilirsiniz google dan aratip

• Creative ep630 kullanıyorum. Ondan iyi midir? Öyleyse alabilirim ama eğer bariz bir fark varsa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ewarrr

quote:

http://www.teknosa.com/urunler/110261792/urbanears-zd-4090117-kransen-control-talk-pumpkin
    http://www.kliksa.com/urun/urbanears-zd4090117-kransen-control-talk-pumpkin-kulaklik/901899327?gclid=CIGjopX3vMUCFSEOwwodK3oARQ
    http://www.hizlial.com/urbanears-kransen-control-talk-forgetmenot-zd4090823/10388501?gclid=CN3v7r73vMUCFacSwwodhywAYw

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hacı1992 -- 12 Mayıs 2015; 22:26:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Stairway to Hell

Creative ep630 kullanıyorum. Ondan iyi midir? Öyleyse alabilirim ama eğer bariz bir fark varsa.

Valla tüm sayfayi okudum neredeyse cogu memnun kalmamis.başlarda super diyen olmus sonra alici sayisi arttikca yorumlar olumsuza dönmüş ..bu sebeple bende bir sure daha ep630 ile devam edicem...almaktan vazgeçtim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vatanda 50 tl alinirmi sizce?ve 50 60 tl civarı indigo rengini bulan link atabilir mi? Heryerde tükenmiş

• Merhaba beyler indigo renkli urbanears kransenim bozuldu iade ettim yerine ne almamı önerirsiniz aklımda bu ikisi var yardımcı olursanız sevinirim.
    http://www.teknosa.com/urunler/110261605/philips-shq120010-kulakici-kulaklik
    http://www.teknosa.com/urunler/110260884/urbanears-4090356-bagis-k-gri-control-talk-kulakli

• yener44 kullanıcısına yanıt
    benimki de bozuldu para iadesi yaptilar ( D&R )
    2 adet daha almistim neyse ki :)
    ben olsaam yine kransen alirdim
    sesini baya begeniyorum ben
    ozellikle mavi rengi cok iyi ve bozulan mavi idi maalesef :( siyah ve morumsu var sevmiyroum renklerini
  • yener44 kullanıcısına yanıt
    iki kulaklığın sesleri yakın kalitede. ancak dayanıklılık ve malzeme kalitesi olarak bagis i öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Winch

iki kulaklığın sesleri yakın kalitede. ancak dayanıklılık ve malzeme kalitesi olarak bagis i öneririm.

phlıps nasıl
  • Bu konuyu gorup almistim, malesef gecen aylarda kayboldu :)
    Ben gayet memnundum.

• 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.