Şimdi Ara

Urbanears Kransen Kulaklık 150 TL >>> 50 TL D&R (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
711
Cevap
30
Favori
48.169
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: PinkRabbit

çok teşekkür ederim rengi sizce de pembeye yakın değil mi ? Benimki de bu şekilde çünkü

Çektiğim fotoğraftakinden biraz daha koyu fotoğrafta iyice pembe çıktı. Ama kırmızıya mı pembeye mi yakın derseniz pembeye yakın kesinlikle.
  • xxride kullanıcısına yanıt
    Daha önce ne kullandığına bağlı, fasa fiso kulaklık kullandıysan beğenirsin. Çöp falan değil, fiyatına göre gayet iyi bir kulaklık.
  • D&R siparişleri kargoya vermiş. Kargo bekleyen arkadaşlar kontrol etsin beyazını aldım
  • Arkadaşlar aranızda Tomato renk alıpta gelen var mı bana gelen kulaklık kırmızıdan çok fuşya pembe arası bir renk çıktı. Acaba kutu içeriği mi yanlış. İade alıyorlar mı acaba...
  • quote:

Orijinalden alıntı: desvelado

Arkadaşlar aranızda Tomato renk alıpta gelen var mı bana gelen kulaklık kırmızıdan çok fuşya pembe arası bir renk çıktı. Acaba kutu içeriği mi yanlış. İade alıyorlar mı acaba...

aynen bende de benzeri çıktı tomato rengi sitedeki renginden daha açık..
  • mustiki212 kullanıcısına yanıt
    İnternetten aldım ama mağazaya filan gitsem değişim yaparlar mı acaba başka renk ile? :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çimuanos

Kulakliktan bende aldim oncelikle belirteyim bazi modellerinde kutu rengi ile icinden cikan kulaklik rengi birbirini turmuyor. Ben tomato rengini alip ayni hizla bir gun sonra geri iade ettim. Bildigin pembe cikiyor icindeki kulaklik.

Ses kalitesine gelince ben basarili buldum deep bass lar ciddi anlamda iyi bunun yaninda cok iyi derecede vokal performansi var, tizler de basarili midler ortalama, deep bass sevmeyenler icin problem olabilir,

Kesinlikle kulakligin dinlendigi alete dikkat edilmesi gerek ek. Ayarlarini iyi kontrol edin oyle dinleyin,

Malzeme kalitesi olarak vasat olarak nitelendirebilirim

Mikrofon performansina da vasat diyebilirim, sesler boguk, ama is gorur sonucta

Sonuc olarak 150tl edermi derseniz bence etmez 50 tl'lik kulakligi 50tl'ye aldim diye bakiyorum.

Edit : ses seviyesinin dusuk oldugundan bahsedilmis bu kisiden kisiye degisir, ben yuksesk sesden daha cok kaliteli ses ariyorum ki bence ses seviyesi gayet basarili

Tomato alanlar burada yazmıştım keşke baksaydınız

• Dün akşam olivium dr dan aldım evde misafir vardı sabah işyerinde denedim sol kulaklık sıkıntılı hemen bu akşam fisimle geri gittim adamlar demezmi aztek firması teknik servise gidicek 15_20 beklersiniz adamlara izah etsende nuh diyor peygamber demiyor. Binbir lanet ettim çıktım.

Haram olsun d&r param.

D&r dan aklı olan mal almaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bursada stok durumu nedir acaba arkadaslar.. bilgisi olan var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: quetm

Bursada stok durumu nedir acaba arkadaslar.. bilgisi olan var mi?

Koruparkta var anatolium da yok

• Çimuanos kullanıcısına yanıt
    Yazık oldu keşke okusaymışım :)
    Umarım iade ya da değişim yapabilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: memeti

Dün akşam olivium dr dan aldım evde misafir vardı sabah işyerinde denedim sol kulaklık sıkıntılı hemen bu akşam fisimle geri gittim adamlar demezmi aztek firması teknik servise gidicek 15_20 beklersiniz adamlara izah etsende nuh diyor peygamber demiyor. Binbir lanet ettim çıktım.

Haram olsun d&r param.

D&r dan aklı olan mal almaz.

Tüm hepsi böyle. Ama akrba olsanız değişirdi. Yetkileri var. O yüzden kaliteli yerlerden alışveriş yap.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • teknosa çantayı gönderdi kulaklığı göndermedi aradım kayıt açmışlar sonucu bekliyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cem_16

quote:

Eyvallah saol kardes zaferde varmidir acaba yarin bi bakcaz artik..

• Beyler bugun almaya gidiyorum biraz hizli cevap verirseniz sevinirim 4 sorum var;

1) Suan sony mdr zx 100 kullaniyorum ona gore bu kulaklik nasil ? (Kafa bantliyla kulakicini karistirmak biraz sacma olucak ama bu sonyde baslar cok dusuk kaliyor)

2) Sizce hangi rengi alinmali tomato almak istiyordum ama tomatonun resimdeki gibi degilde pembe geldigini gordum sizce hangi renk daha iyi duruyor ? )

3) Beats by dre urbeats kulakligi 100 tl satan tanidik var fazla kullanmamis cihazi her seyiyle duruyor sizce onumu alsam urbanears kransenimi (internetteki yorumlarda urbanears dha iyidir demis cogu sitede)

4) Discovery de deneyen var mi ? Nasil ses kalitesi (bildiginiz uzere discovery nin ses cikislari ile arasi pek iyi degil)

Simdiden tesekkurler cevaplariniz icin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eylon -- 18 Kasım 2014; 9:42:31 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Cem_16

quote:

Eyvallah saol kardes zaferde varmidir acaba yarin bi bakcaz artik..

Zafer Plaza'da yok, diğerlerini bilmiyorum.
  • Almak icin gittim bizde 150 tl kampanya sadece internete ozel internetten alin dediler bana ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Eylon

Almak icin gittim bizde 150 tl kampanya sadece internete ozel internetten alin dediler bana ?

Tüm şubelerde geçerli. Şube müdürünün ismini al ve merkeze şikayet edeceğini söyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Witchdoktor

quote:

Orijinalden alıntı: Eylon

Almak icin gittim bizde 150 tl kampanya sadece internete ozel internetten alin dediler bana ?

Tüm şubelerde geçerli. Şube müdürünün ismini al ve merkeze şikayet edeceğini söyle.

Bende soyledim subedeb subeye degisiklimi olurmus diye bizim elimizde yok baska subeden getirtcez ama kampanya sadece nette gecerli dedi sidtemde 150 gozukuyormus baska bir dr daha var oraya gidicem oda yok derse iki subeyide sikayet edicem kayseriye geleigim gune lanet olsun hep boyle yapiyor burdakiler

• arkadaşlar d&r da fastpay kullanınca yüzde 20 indirimmi oluyor pek anlamadım?
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.