Şimdi Ara

ASSASSIN'S CREED UNITY TÜRKÇE YAMA (55. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.183
Cevap
18
Favori
131.743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
83 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    butun updateleri kurun dlc yide yukleyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben bu oyunu neden online oynamıyorum elimde orjinal olmasına rağmen bu hatayı veriyor daha fazla bilgi için assassinscreed.com/help sayfasını ziyaret edin bağlantı hatası 0x7000017
  • Hocam dlc'yi indiremedim linkmi bozuk ? başka site varmı indirebiliceğim turbobit gibi
  • Arkadaşlar dlc'yi nereden indiricem ? dead kings
  • DLC'yide bitirdim, Chronicles:China çıktığında rogue'dan sonra çevrilecekmi oda?
    [spoiler=5936629178]Yıllardır bize fake mi atmışalr bu arada?Al mualim Al mualim değilmiymiş yani?[/spoiler]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Feunard -- 4 Nisan 2015; 22:46:59 >
  • Arkadaşlar Animus Projesi ekibi olarak gelecek TÜM AC oyunlarını çevirmeyi planlıyoruz zaten. Teknik engelleri aştığımız sürece. Bizim sitemizin amacı bu zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: saidsrc

Arkadaşlar Animus Projesi ekibi olarak gelecek TÜM AC oyunlarını çevirmeyi planlıyoruz zaten. Teknik engelleri aştığımız sürece. Bizim sitemizin amacı bu zaten.

Çok teşekkür ederiz
    [spoiler=1926687912]Ben bu Al mualim olayına takıldım,ac wikia'dada değişmiş eskiden al muallim bizim bildiğimiz ilk oyundkai kişiydi değilmi?ama değişmiş yada ben yanlış hatırlıyorum, ama yinede dead king sonuna göre mısırda birşeyler olacak gibi[/spoiler]

• Merhabalar arkadaşlar bendeki yama şuanda 1.4.0 türkçe yamayıda kurdum kurulum başarılı ve altyazıları açtım fakat menude yada altyazı dilinde türkçe yok oyuna girdiğimdede hiç bir şey türkçe değildi yardımcı olurmusunuz rica etsem
  • Merhabalar, 1 hafta önce oyunu aldım fakat hiçbir şekilde online özelliklere erişemiyorum, firewall kapatıp açmayı falan denedim, yardım ederseniz memnun olurum.
  • Arkadaşlar oyuna girdim oynadım biraz fakat şuanda save dosyasına girince çalışmayı durdurdu hatası alıyorum sebebi nedir bi bilgisi olan yardımcı olabilirmi
  • merhaba arkadaşlar

1.4.0 patch indirebileceğim link yada bi yer vamıdır, nette ne kadar bakındıysam ya virüs çıkıyo yada başka birşey
  • Assassin's Creed Chronicles: China oyunu için proje varmıdır..
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat708

Assassin's Creed Chronicles: China oyunu için proje varmıdır..

Dosyalarını açabilirsek onu da çevireceğiz, gelecekteki tüm AC oyunlarını çevireceğimiz gibi. Daha oyun piyasaya çıkmadı, Amerika saatiyle bugün çıkacak.
  • quote:

quote:

Dosyalarını açabilirsek onu da çevireceğiz, gelecekteki tüm AC oyunlarını çevireceğimiz gibi. Daha oyun piyasaya çıkmadı, Amerika saatiyle bugün çıkacak.

Oyun çıktı unreal engine kullanıyor dosyalar açıkta..
  • quote:

Proje Yöneticisi

Said Sürücü

Çevirmenler ve Çeviri Yüzdeleri

Toplam Çevrilen: 190549
    Erkam Ali Dönmez 51139 %26.8
    Berkay Şahinoğlu 28906 %15.1
    Salih Günay 23240 %12.1
    Irmak Kavasoğlu 19835 %10.4
    Yankı Doğan 15441 %8.1
    Evrim Kılıç 14765 %7.7
    Said Sürücü 13937 %7.3
    Ömer Yiğit 12078 %6.3
    Arda Can Coşkun 7155 %3.7
    Furkan Değer 4051 %2.1

Kontrol, Düzenleme ve Oyun İçi Test

Said Sürücü

Programlama

Ahmet Çelik

Kurulum Programı

Ömer Öz

Ekran Görüntüleri

-Bu yama Dead Kings DLC dahil tüm AC Unity metinlerini %100 olarak Türkçe yapmaktadır.
    -Kurulum programı oyun klasörünüzü otomatik olarak bulacaktır, eğer bulamazsa manuel olarak da oyunu kurduğunuz klasörü gösterebilirsiniz. Genelde oyun buraya kurulur: C:\Program Files (x86)\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\games\Assassin's Creed Unity\
    Bu yama AnimusProjesi.com Ekibi tarafından yapılmıştır.

Projemizi haber yaptıkları için Bölüm Sonu Canavarı, Merlinin Kazanı, IGN Türkiye ve ShiftDelete'e teşekkür ederiz.

Güncelleme: Yamayı kuramayanlar için dil dosyası eklendi sayfaya. Bu dosyayı atıp oyununuzda DataPC_patch_01.forge dosyası varsa o dosyayı silin.

DLC yamasını da yayınladım. Linki yamanın sayfasında bulabilirsiniz.

http://animusprojesi.com/assassins-creed-unity-turkce-yama/

KORSAN OYNAYANLAR ÖNCE BURAYI OKUYUN

Dün yazılanlardan toparlayarak tekrar bir rehber yazayım ama dediğim gibi bende korsan oyun olmadığı için korsanda oynamayı başaranların mesajlarını baz alarak yazıyorum.

Oyun orijinal ise, Uplay üstünden tüm gücellemeleri yapın sonra yamayı yükleyin. Kimse orijinal oyunda sıkıntı yaşamadı, sizde yaşamazsınız. Önemli olan önce güncellemeleri kurmak. (İlk defa kuranlar için güncellemeler 14 gb tutuyor)

Oyununuz 1.4 repack ise hiçbir şey yapmadan yama kuruluyormuş ama siz yine de yamayı kurduktan sonra DataPC_patch_01.forge dosyası var mı diye bakın varsa silin.

Elinizde düz bir korsan oyun varsa 1.2, 1.3, 1.4 ve DLC güncellemelerini hepsini teker teker kurun. Daha sonra DataPC_patch_01.forge dosyasını silin ondan sonra yamayı yükleyin.

Son olarak eğer yamayı bir sebepten dolayı kurulum programı ile yükleyemezseniz yama sayfasının en altında paylaşılan DataPC.forge dosyasını indirip oyun klasörünüze atın.

Eğer her şeyi yapmanıza rağmen sıkıntı yaşıyorsanız elinizdeki oyunda hata vardır. Ya her şeyi baştan kurup bir güncellemeyi atlamadığınıza emin olun veya elinizdeki oyunu değiştirin veya ucuzlukta bir CDKEY alın olsun bitsin daha geçen haftalarda Unity 35 liraydı.

EĞER MÖSYÖ DE LA SERRE'İN ÖLÜMÜNDEN SONRA OYUNDAN ATIYORSA:

Birkaç defa yazıldı ama son yazılanı aynen alıntılıyorum. Korsan oynayanlar okusun.
    ""Mösyö De La Serre" nin ölümünden sonra oyundan atma sorununun çözümü"

Bu çözüm oyunun RELOADED versiyonu içindir.Orjinal oyun sahibi olanlar ana konudaki yönergeleri takip etsin.

- Önce Yamanın yayınlandığı sitedeki sayfanın en altında "DataPC.forge" (298mb) dosyasını indirmeye koyun.Siz diğer işlemleri yaparken o kenarda ine dursun.

- Sonra "Bilgisayar - Yerel Disk C: - ProgramData - Orbit - 720" klasörü içindeki "RLD!" klasörünü yedekleyin.Sonra bu klasörü oradan silin.

- Ardından Denetim Masası - Program Ekle Kaldır'dan Assassin's Creed Unity'yi ve Türkçe yamayı kaldırın.

- Belgelerimdeki "Assassin's Creed Unity" klasörünüde silin.

- Assassin's Creed Unity RELOADED - 1.2 - 1.3 - 1.4 Patchleri (Reloaded versiyonu patchler) sırasıyla yükleyin.Sadece en son 1.4 patchin crack'ini yapın.

- "Bilgisayar - Yerel Disk C: - ProgramData - Orbit - 720" klasöründeki yedeklediğiniz "RLD!" klasörünü aynı yere yerleştirin.

- Sonra oyunun kurulu olduğu dizine gidip "DataPC_patch_01.forge" dosyasını silin.

- En başta indirmiş olduğunuz "DataPC.forge" dosyasını buraya yapıştırın.

- "ACU.exe" ye sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırın ve keyfinize bakın.İyi oyunlar. "

1.4 Sürümüne güncelleyip yamayı kuruyorum ama oyun hala neden Ingilizce acaba ? Sorunu bilen var mı
  • quote:

quote:

quote:

Oyun çıktı unreal engine kullanıyor dosyalar açıkta..

Ilk firsatta kontrol edecegim.

Güncelleme:

AC Chronicles China çevirisine de başladık:http://forum.donanimhaber.com/m_105051971/f_//tm.htm#105051971

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HK-47 -- 23 Nisan 2015; 1:54:24 >
  • Merhabalar. Oyunu düzgün şekilde kurdum güncellemeleri yaptım türkçe yamayıda kurdum fakat oyun hala türkçe olmadı ne oyun içindeki seçeneklerde nede oyunun klasöründeki acu.lang.exe de "Türkçe" seçeneği yok. Yardımcı olursanız sevinirim. İyi günler.
  • Merhaba AC UNİTY yeni yükledim ve türkçe patch sitenizden indirdim fakat türkçe olmadı aldığım hatalar kayıt defterinde bu oyuna ait bilgi bulunamadı diye manuel yöntem ile acu.exe gösteriyorum bu sefer de dataPC.forge bulunamadı ya da türkçe ile uyumsuz demekte sitenizden dlc dosyasını da indirerek klasör içine attım fakat sitenizde belirttiğiniz “dlc_10” adlı klasörü bulamadım bundan dolayı direkt kurduğum yere attım bu tarz hatalarından dolayı patc yüklenmiyor ne yapmam gerek işin içinden çıkamadım yardım ederseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kopil59

Merhaba AC UNİTY yeni yükledim ve türkçe patch sitenizden indirdim fakat türkçe olmadı aldığım hatalar kayıt defterinde bu oyuna ait bilgi bulunamadı diye manuel yöntem ile acu.exe gösteriyorum bu sefer de dataPC.forge bulunamadı ya da türkçe ile uyumsuz demekte sitenizden dlc dosyasını da indirerek klasör içine attım fakat sitenizde belirttiğiniz “dlc_10” adlı klasörü bulamadım bundan dolayı direkt kurduğum yere attım bu tarz hatalarından dolayı patc yüklenmiyor ne yapmam gerek işin içinden çıkamadım yardım ederseniz sevinirim.

dlc_10 klasörünü bulamamanızdan korsan kullandığınızı ve gerekli güncellemeleri yapmadığınızı düşünüyorum. Yama sadece 1.4.0 ve 1.5.0 ile çalışıyor yapılması gereken her şey zaten ilk konuda yazıyor. Her şey sırasıyla ve düzgün biçimde yaparsanız yama çalışacaktır. Özelden de birçok mesaj geliyor, herkese aynı şeyleri baştan yzıoyrum ve düzgünce yapılınca herkes yamayı yükleyebiliyor ama soruna sebep olan şey ilk mesajda yazılanların atlanması. Aynı şeyleri yazmak istemiyorum lütfen ilk mesajı okuyun, sizin sorununuz da çözülecektir.
  • ya o değil de bu dead kings ne bereketli dlc'ymiş bütün oyunda toplayamadığım parayı bi görevde topladım

daha önce söyleyeydiniz ilk oynayışımda da bi uğrardım
  • 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.