Şimdi Ara

ASSASSIN'S CREED UNITY TÜRKÇE YAMA (49. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.182
Cevap
18
Favori
131.793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
83 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cboy60

hocam ne oynayacaz :D far cry serisi mi yüklesem max payne 3 mü yüklesem :D

ac 2 den başalyın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • reloaded sürümünde v1.5 patchden sonra türkçe yama çalısmıyor uyumlu yama ne zaman gelir

Çözüm:Data forge 1 silmek tekrardan yüklenıyor v1.5 patch ile onu silince oluyormuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baranist -- 24 Şubat 2015; 23:45:05 >
  • Üstad DLC de son durum nedir...

• quote:

Orijinalden alıntı: saidsrc

DLC çevirisi de tamamlandı arkadaşlar. Şu an metin üzerinden çevirilerin kalitesini kontrol etmeye başladım. O iş bitince oyun içi teste geçeceğim.

Dlcde son durum.

• quote:

Orijinalden alıntı: baranist

reloaded sürümünde v1.5 patchden sonra türkçe yama çalısmıyor uyumlu yama ne zaman gelir

Çözüm:Data forge 1 silmek tekrardan yüklenıyor v1.5 patch ile onu silince oluyormuş

Anlamadım, 1.5 de çalıştırmak için ne yapmak gerekiyor acaba? İniyor da oyun, nasıl olacak onu merak ettim.
  • vbalikci kullanıcısına yanıt
    patch data forge 1 dosyasını silmek çözüm
  • quote:

Çok teşekkür ederim. Oyun iniyor, kurar, sonra yamayı yükler, sonra bu dediğiniz dosyayı silerim. Sağolun :)
  • quote:

Dostum tam olarak bu dosyanın adı nedir. Bir de ana klasörde mi acaba? Bir sürü var da, kafam karıştı.

Çözdüm.

DataPC_patch_01 isimli dosyayı sildim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vbalikci -- 25 Şubat 2015; 23:54:07 >
    oyunda alt yazı yok mu? yani oyundaki karakterlerin konuşmalarının bulunduğu alt yazı.. oyun ayarlarında bulamadım. oyun içersinde de konuşmalar akıp gidiyor herangi bir alt yazı çıkmıyor. bu tr yama sadece menü ve bilgilendirme kısımlarını mı içeriyor
  • 2. oyunu Türkçe yamayla bitirip hayran kaldım. Sözüm konuyu açan arkadaşa, ilk oyuna yama yapma şansı var mı? Çünkü bence büyük eksiklik. Elinize sağlık bu arada, benim Unity'ye kadar epey yolum var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: apoalbayrak

oyunda alt yazı yok mu? yani oyundaki karakterlerin konuşmalarının bulunduğu alt yazı.. oyun ayarlarında bulamadım. oyun içersinde de konuşmalar akıp gidiyor herangi bir alt yazı çıkmıyor. bu tr yama sadece menü ve bilgilendirme kısımlarını mı içeriyor

Oyunun içinde, ayarlar kısmında, alt yazıları göster seçeneği var, onu açıyorsun. Tüm konuşmaların alt yazıları Türkçe olarak görünüyor.
    öncelikle teşekkür ederim fakat tüm sekmeleri tek tek yazar mısınız benim oyunda çıkmıyor da korsan olduğu için de olabilir. şöyle ki seçeneklere giriyorum oyun seçeneklerine giriyorum dille ilgili sadece menü dili ayarı var dediğiniz alt yazıyı aç kapat ayarının olduğu her hangi bi alan bulamadım. korsan oyun olduğu için ise yeni bi oyun edinmem gerekecek :(
  • said demiş helix görevlerini yapın ama ben baya bi helix görevi yaptım ama hep kendini tekrarliyor görevler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zebercet

2. oyunu Türkçe yamayla bitirip hayran kaldım. Sözüm konuyu açan arkadaşa, ilk oyuna yama yapma şansı var mı? Çünkü bence büyük eksiklik. Elinize sağlık bu arada, benim Unity'ye kadar epey yolum var.

İlk oyunda altyazı olmadığı için yama yapılamıyordu maalesef, türkçe oynanış videoları vardı diye hatırlıyorum, onlarla idare etmeniz gerekecek

• quote:

Orijinalden alıntı: HiddenHunter

quote:

Orijinalden alıntı: Zebercet

2. oyunu Türkçe yamayla bitirip hayran kaldım. Sözüm konuyu açan arkadaşa, ilk oyuna yama yapma şansı var mı? Çünkü bence büyük eksiklik. Elinize sağlık bu arada, benim Unity'ye kadar epey yolum var.

İlk oyunda altyazı olmadığı için yama yapılamıyordu maalesef, türkçe oynanış videoları vardı diye hatırlıyorum, onlarla idare etmeniz gerekecek

Teşekkür ederim cevap için. Üzücü bir durum. Dediğiniz gibi yapalım.

• quote:

said demiş helix görevlerini yapın ama ben baya bi helix görevi yaptım ama hep kendini tekrarliyor görevler

Helix görevlerinde aldığınız puanlarla Suikastçı İstihbaratı denen bilgileri açıyorsunuz. Veritabanı kısmında çıkıyor bunlar ve çok önemli bilgiler içeriyor. İlerleyen zamanda Animus Projesi'ne de ekleyeceğiz ama şu an Rogue ile uğraştığımızdan vakit bulamıyoruz.
  • quote:

quote:

said demiş helix görevlerini yapın ama ben baya bi helix görevi yaptım ama hep kendini tekrarliyor görevler

Helix görevlerinde aldığınız puanlarla Suikastçı İstihbaratı denen bilgileri açıyorsunuz. Veritabanı kısmında çıkıyor bunlar ve çok önemli bilgiler içeriyor. İlerleyen zamanda Animus Projesi'ne de ekleyeceğiz ama şu an Rogue ile uğraştığımızdan vakit bulamıyoruz.

Rogue çevirisi başladımı?İşte haber diye buna derim

• quote:

Orijinalden alıntı: HiddenHunter

quote:

quote:

Rogue çevirisi başladımı?İşte haber diye buna derim

Yakında forum konusunu da açacağım ama oyunun PC versiyonu çıkmadan güncellemeyeceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HK-47 -- 26 Şubat 2015; 13:29:19 >

• DLC'nin oyun içi testine ve Rogue'a başladık:http://forum.donanimhaber.com/m_103244130/f_//tm.htm#103244130
  • Helal olsun
  • 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.