Şimdi Ara

Citroën DS3 1.6 THP DSport Yakıt Tüketimi Nedir ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15
Cevap
1
Favori
3.933
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Citroën DS3 1.6 THP DSport Yakıt Tüketimi Nedir ? Şimdiden teşekkür ederim .

• technologieVues kullanıcısına yanıt
    Fabrika verileri aşağıda, ancak yakıt tüketimi sizin için öncelik ise başka araçları tercih edin bu araç keyif aracı (0-100 km 7,3 sn)

Ş.içi 9,4 LT/100 km
    Ş.dışı 5,1 LT/100 km
    Ort 6,7 LT/100 km
  • Teşekkür ederim . Keyif için istiyorum zaten.
  • Bir sure kiralayip kullandim. Karma 7 litre civarlari yakiyor, ara hizlanmalari ve yol tutusu cok keyifli. Kesinlikle tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Verdiğiniz bilgi için , çok teşekkür ederim.
  • 1.6 THP deli bir motor. Bir keresinde boyle bir 308 le yarismistim, aracim fena değildir 1.6 atmosferik ama adami bir turlu yakalayamamıştim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende araştırdım . Hoşuma gitti. Bide formdaki arkadaşlara sorayım dedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: technologieVues

Bende araştırdım . Hoşuma gitti. Bide formdaki arkadaşlara sorayım dedim.

Merhaba. Aldınız mı acaba araç? Ben de araştırıyorum da. Henüz %100 karar veremedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mazotşist

1.6 THP deli bir motor. Bir keresinde boyle bir 308 le yarismistim, aracim fena değildir 1.6 atmosferik ama adami bir turlu yakalayamamıştim

1.6 atmosferik 100 beygir araçmı fena değil 1.6 thp seni durur durur geçer hatta 100 hp üzeri çoğu 1.5, 1.6 dizelden bile tokat yersin.
  • ben geçtiğimiz cuma günü 2011 model 1.6 thp sky edition seri bir DS3 aldım hayırlısıyla. Ankara'da yaşıyorum, aracı Gaziantep'ten aldım. Ankara'ya gelirken otobanda 130'a duble yollarda 116'ya sabitleyerek geldim, 6,5 lt ortalama tüketim değeri yakaladım yol bilgisayarında. şehir içi de 7,5-8 arası gidip geliyor gaza basma durumunuza göre
  • quote:

Orijinalden alıntı: schumici

ben geçtiğimiz cuma günü 2011 model 1.6 thp sky edition seri bir DS3 aldım hayırlısıyla. Ankara'da yaşıyorum, aracı Gaziantep'ten aldım. Ankara'ya gelirken otobanda 130'a duble yollarda 116'ya sabitleyerek geldim, 6,5 lt ortalama tüketim değeri yakaladım yol bilgisayarında. şehir içi de 7,5-8 arası gidip geliyor gaza basma durumunuza göre

Hayırlı olsun. Ne renkti aldığınız araç? Kaç km'de? G. antep'ten ve Ankara'dan birkaç arabayı inceliyordum da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkaydj

quote:

Orijinalden alıntı: Mazotşist

1.6 THP deli bir motor. Bir keresinde boyle bir 308 le yarismistim, aracim fena değildir 1.6 atmosferik ama adami bir turlu yakalayamamıştim

1.6 atmosferik 100 beygir araçmı fena değil 1.6 thp seni durur durur geçer hatta 100 hp üzeri çoğu 1.5, 1.6 dizelden bile tokat yersin.

Dostum fena değildir derken kit gibidir de demedim yanlış anlaşılma var sanırım. 1.6 thp beni zaten dediğin gibi düz yolda duman etti ama aracım birçok (C) sınıfı araç gibi 150-160 km/saate kadar nefessiz çıkıyor, öyle 1.2 69 beygir Punto motoru da değil yani onu vurgulamak istemiştim.

• quote:

Orijinalden alıntı: d_darko

quote:

ben geçtiğimiz cuma günü 2011 model 1.6 thp sky edition seri bir DS3 aldım hayırlısıyla. Ankara'da yaşıyorum, aracı Gaziantep'ten aldım. Ankara'ya gelirken otobanda 130'a duble yollarda 116'ya sabitleyerek geldim, 6,5 lt ortalama tüketim değeri yakaladım yol bilgisayarında. şehir içi de 7,5-8 arası gidip geliyor gaza basma durumunuza göre

Hayırlı olsun. Ne renkti aldığınız araç? Kaç km'de? G. antep'ten ve Ankara'dan birkaç arabayı inceliyordum da.

teşekkürler hocam, gövde beyaz tavan gök mavisi. TrCitroen forumunda konum mevcut zaten, sizi de ordan hatırladım siz de arıyordunuz 1.6 thp. benim araç aldığımda 55.000'deydi. inşallah gönlünüze göre bir araç bulursunuz siz de :)

• quote:

quote:

quote:

teşekkürler hocam, gövde beyaz tavan gök mavisi. TrCitroen forumunda konum mevcut zaten, sizi de ordan hatırladım siz de arıyordunuz 1.6 thp. benim araç aldığımda 55.000'deydi. inşallah gönlünüze göre bir araç bulursunuz siz de :)

Tekrar hayırlı olsun. Aracın çok güzel, maşallah. Ne kadara aldın acaba? Özelden de dönebilirsin . Araç ile ilgili yorumlarını da yazar mısın kısaca?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Tekrar hayırlı olsun. Aracın çok güzel, maşallah. Ne kadara aldın acaba? Özelden de dönebilirsin . Araç ile ilgili yorumlarını da yazar mısın kısaca?

Alıntıları Göster
    Fiyatı buradan duysak iyi olurmuş. Bakın şimdi ben arıyorum fakat bilgi yok

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.