Şimdi Ara

N11'de Paypal İle 50 TL'ye 11 TL İndirim (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
462
Cevap
14
Favori
20.595
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    saol cevap için.ancak ben PAYPAL indirimiyle birleştirmek için sormuştum:(
  • http://www.n11.com/tp-link-tl-wn7200nd-150mbps-kablosuz-ag-adaptoru-P21840295

şu ürünü aldım. 7 liralık daha ürün ekleyip sonra iptal ettim. toplamda 33 liraya maal oldu.
  • Be_Yourself kullanıcısına yanıt
    farklı n11 hesabımdan aynı paypal hesabımı kullandım. Muhtemelen formatlanmaş kredi kartı numarasına göre kontrol ediyordur.

@Be_Yourself
  • quote:

Orijinalden alıntı: dj.trust.06

n11 skandalları diye bir başlık açmak şart gibi gözüküyor heralde bilgilendirmek için ahaliyi.

Var zaten

http://forum.donanimhaber.com/m_73954285/f_//tm.htm#73954285
  • sennol S kullanıcısına yanıt
    sorun olmadı değil mi aynı paypal hesabını kullanmak...

• iki gündür hata verip durdu, alamadim bi türlü :(

Kod kullanimda dedi, bir sure denedikten sonra paypal'a baglandi ama cekmedi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar, PayPal N11 kampanyasından bir ürün aldım, 11TL indirim de oldu. Yalnız dün alışverişimi iptal etti N11'deki mağaza. Bir e-posta ile "şu kadar para hesabınıza iade edilmiştir" diye PayPal'dan mail geldi. Yalnız PayPal'a tanımlı banka hesabımda para görünmüyor. Biraz daha bekle gelir diyebilirsiniz ama birkaç hafta önce sallamatik puanıyla aldığım bir üründe de iptal olmuştu, ödemeyi yine PayPal'da yaptım ama 1TL iade edilmesi gerekirken hala hesabımda görünmüyor. PayPal sitesinde "para iade edildi" yazmasına rağmen Finanbank Enpara hesabımda ücret yok. Başına gelen var mı bu durum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrah_88

Arkadaşlar, PayPal N11 kampanyasından bir ürün aldım, 11TL indirim de oldu. Yalnız dün alışverişimi iptal etti N11'deki mağaza. Bir e-posta ile "şu kadar para hesabınıza iade edilmiştir" diye PayPal'dan mail geldi. Yalnız PayPal'a tanımlı banka hesabımda para görünmüyor. Biraz daha bekle gelir diyebilirsiniz ama birkaç hafta önce sallamatik puanıyla aldığım bir üründe de iptal olmuştu, ödemeyi yine PayPal'da yaptım ama 1TL iade edilmesi gerekirken hala hesabımda görünmüyor. PayPal sitesinde "para iade edildi" yazmasına rağmen Finanbank Enpara hesabımda ücret yok. Başına gelen var mı bu durum?

bankayı arayıp bi sorsan daha iyi olur

• Paypal hesabınıza iade etmesinler?

• Cevaplarınız için teşekkürler. PayPal'a da mail atmıştım; cevap gelmiş. Şunu söylemişler; Lütfen unutmayın, Maestro kart ve Encard iadelerinin hesapta görüntülenmesi genellikle 30 günlük bir süre almaktadır. Yani PayPal ile alışveriş yaparken bir kez daha düşünmek lazım demek ki. 1 ay bekletiyorlarmış...
  • paypal komisyonum alıyor
    Bugün 39,9 tl alışverısım oldu kredı kartıma 40.60 olarak yansımış
    Ne yapmalıyım nasıl kullanmalıyım bu mereti

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • enpara ile ödeyin ve paypal sayfasında olan ayarlarınızı yapın

ayar yapmazsanız paypalın belirlediği kurdan ödersiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemal1414

enpara ile ödeyin ve paypal sayfasında olan ayarlarınızı yapın

nedir bu ayarlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: k35

quote:

Orijinalden alıntı: kemal1414

enpara ile ödeyin ve paypal sayfasında olan ayarlarınızı yapın

nedir bu ayarlar

http://forum.donanimhaber.com/m_86461010/f_//tm.htm#99031218
  • Teb in kartıyla alırsanız yazan rakamı aynen ödersiniz. Herhangi bir komisyon ,kur farkı yansimiyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnial'a kampanya olmuyormu hiç ??

• 3 saatir ugrasiyorum ama paypal'la alisveris yapilmiyor, surekli teknik bir sorun var ya da kupon kullanma asamasindadir dlyor, var mi bu sorunu asmanin yolu?

• n11'de 5 lira cep kupon olayı bitti mi? ios'de n11 uygulamayı kaldırıp yeniden kurdum ama kupon vermedi. aynı hesaba artık sadece bir tane mi kupon veriyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mnr980

paypal komisyonum alıyor
    Bugün 39,9 tl alışverısım oldu kredı kartıma 40.60 olarak yansımış
    Ne yapmalıyım nasıl kullanmalıyım bu mereti

bende teknosadan 499 ödedim 506 almışlar paypal biz 499 çektik diyo teknosa bankanıza sorun diyor pislikler haram olsun kuruşlarım
  • Kampanyadan yararlandık, paylaşım için teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.