Şimdi Ara

Android için Gmail 5.0 sürümü indirmeye sunuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Android için Gmail 5.0 sürümü indirmeye sunuldu

Google'ın Android 5.0 sürümü ile birlikte sunduğu Material Design tasarım diline geçişler devam ediyor. Son olarak Gmail uygulaması farklı yeniliklerle güncellendi.

5.0 sürümü ile birlikte tasarım anlamında daha sade bir çizgiye geçiş yapan Gmail daha kullanımı kolay bir mail oluşturma ekranı sunarken, mail oluşturmak için yüzen bir ikon, çember şeklinde avatarlar, yenilenen ikon tasarımı gibi pek çok özelliği de beraberinde getiriyor. 

Uygulama ayrıca tüm eposta hesaplarınızı da biraraya toplamanızı sağlıyor. Daha önce sadece Gmail hesaplarınız birarada bulunuyordu. Artık diğer hesaplarınız için farklı bir istemci kullanmanıza gerek olmayacak. 

• İyi de link 4.9 sürümünü açıyor.

5.0 resmi olarak mı yayınlandı nrden güncellemelerde yok

• iyi de başka hesap eklenmiyor ki! yardım bölümünden baktığımda da menü ye tıklayıp isminizin yanandaki hesap ekle yi tıklayın diyor ama öyle bir buton yok...

• quote:

Orijinalden alıntı: Reddemon35

İyi de link 4.9 sürümünü açıyor.

5.0 resmi olarak mı yayınlandı nrden güncellemelerde yok

Büyük olasılıkla güncellemeyi ülke ülke açıyorlar ve daha bize gelmedi. Haber ekrem71 haberi olunca böyle hatalar olması doğal.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bana sabahleyin geldi ve hesap ekleme de vardı :/ Öz ve öz Türkiye liyim...
  • Güncellemeyi yapmayın sakın. Hata var mailler yüklenmiyor ve açılmıyor. Uygulama yorumlarına bakabilirsiniz. Yaptım pişman oldum. Keşke baştan baksaydim yorumlara.

• Ülke değil cihaza göre geliyor sanırım bana geldi tasarım güzel olmuş bu sefer renkli renkli eskisi çok soluktu keşke Chrome da tekrar elden geçse

• google inbox'a noldu. Davetiyelerden de ses çıkmadı daha. Ne zaman geçecekler acaba.
  • Inbox kullandım ama kaldırdım hocam senkronizasyon sorunları yüzünden, daha oturması lazım, bi de eski sürüm gmail bu yenileri Dortmund un bizimle oynadığı gibi oynar :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gmail yeni sürümü dışarıdan link olarak kurdum ama şimdilik hata var, mailler yüklenmiyor. Verilen link bazı cihazlar için açık ama siz acele edip hemen güncellemeyin.

İnbox davetiyesi nihayet bu akşam geldi uygulama çok eksantrik duriyiii

• Marketten guncellenen surumdede mailler acilmiyor.

• Gmail 5.0 dün apk olarak yükledim ancak mailler yüklenmiyor ve çabuk açılmıyordu sonra tekrar eski sürüme geldim..

• Turkiyede yim ama banada güncelleme gelmedi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.