Şimdi Ara

BBM uygulaması süreli mesajlar ve müzik keşfi özellikleri kazanıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• BBM uygulaması süreli mesajlar ve müzik keşfi özellikleri kazanıyor

Hepsinden önce kullanıma girmesine karşın WhatsApp, Line, Kakao Talk gibi rakiplerinin bir hayli gerisinde kalan BBM, en azından değerini artırması açısından önemli değişiklikler sunmaya devam ediyor. 

Uygulamanın son güncellemesinde mesaj ve görüntü paylaşımının belirli bir süre sonra silinmesi, mesajın geri çekilebilmesi, yeni bir ekleyici ile sticker'ların sohbete daha kolay eklenmesi, HD görüntü paylaşımı ve diğer üyelerin hangi müzikleri dinlediğini görebilme şeklinde yenilikler yer alıyor. 

Süreli mesaj ve geri çekebilme özelliği ücrete tabi ve ilk üç ay için ücretsiz olarak sunulacak. BBM yeni güncellemesinin yarından itibaren tüm platformlara dağıtılması planlanıyor.  

Kaynak:http://blogs.blackberry.com/2014/10/bbm-new-features-video/

• Tamam

• Hangi muzikleri dinleme ozelligi zten vardi, cok verimli calismasada vardi.Bbm yine de bbm bence yemisim whatsapp ini.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: beter.böcek

Hangi muzikleri dinleme ozelligi zten vardi, cok verimli calismasada vardi.Bbm yine de bbm bence yemisim whatsapp ini.

+1 daha güvenli. Sadece blackberry de veriler.

Whatsapp orta malı iyice.
  • Aynen oyle dostum,dun arkadaslarimdan biri mesaj atiyor sonra diyor ki hani mavi tik,dedim mavi tik icin mi yazdin bana evet,hani dusun o derece robotlasmis insanlar,farkli geliyor bana bbm bizden biri gibi,kendimi bildik bileli sevemedim whatsapp i.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.