Şimdi Ara

ARABA ANAHTARLARINIZ (SS'Lİ) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
220
Cevap
2
Favori
11.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ARABA ANAHTARLARINIZ (SS'Lİ)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bat-Man

Sen hala burdamısın.. :)

Gitmeye niyetim yok. :) Sanki Bugatti anahtarı koyanlarınki gerçek de bana sardın bir tek. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: 1453rpm

ARABA ANAHTARLARINIZ (SS'Lİ)

Ooo alırım bir dal

• Benim anahtar :Phttp://www.egmcartech.com/wp-content/uploads/2014/05/2015-Volvo-XC90-Interior-18.jpg

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furkanİpek

Soldaki telefon hava atçam diye komik duruma düşmeyin hadi şimdi akülü arabana bin ve 5km hızla uzaklaşhttps://lh6.googleusercontent.com/proxy/ziKNVoaxgQkEVXW615ktECl4afIVzu-CFXqGSQAeFMRAfLBpnpgyJk7k0483y8gMy7IoIfQ0z9yxFQ=w250-h206-nc 2 anahtarıda kullandık Asx

ne diyon lan sen

bunlar bir bitmedi su bolumde ha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NOSCE TE IPSUM -- 4 Kasım 2014; 20:55:01 >

• bence güzel konu devam - anahtar merakı olan google da tek tek bunları aratacak

Temsili.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rbatasoy

Konuya bunu görmek için girdim ama...

Kendi akbilimin fotosunu atıcaktımda baktım önceki sayfalarda var mı diye varmış .

• NOSCE TE IPSUM kullanıcısına yanıt
    Tamam

• Yerimizi ayıralım araba gelince atarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rubelhizb

En ilkellerinden

Vay be, bizim 2004 Clio'nun anahtarı

• quote:

Orijinalden alıntı: ilhan555

quote:

Orijinalden alıntı: Ali Dogukan

quote:

Orijinalden alıntı: ilhan555

Herkeze sidik yarışında başarılar

Kardeş sen daha geçen gün WRX STI,S63 falan fişman alacağım hazır olun diye konu açmamış mıydın ? Öyle bir konu açtıktan sonra gelip buraya "sidik yarışı" yazman büyük bir çelişki olmuş.

Sidik yarışı yazanların da içten içe fesat,kompleksli olduklarına kanaat getirdim.

Arkadaş merak etmiş belli ki,ilgi duymuş konu açmış.Benim için de anahtar görsel olarak önemli bir unsur şahsen,hoşuma gitti fotoğraf koydum.

Sidik yarışı ne yani neyin yarışı şu forumda bir çoğumuz alt vergi diliminden faydalanalım diye 1.2,1.4 litre araç almıyor mu ?

Az yakacağız diye bir kuruşun hesabını yapıp 70-90 sabitleyip gitmiyor muyuz ?

En uygun f/p lastiklerini tartışmıyor muyuz ?

En uygun özel servisleri fırsatları paylaşmıyor.

Hemen hemen herkes nasıl daha ekonomik yürürüm derdinde ben dahil.

Forum geneli orta direk C sınıfı kullanmıyor mu sanki ?

Forumdaki en ucuz aracı kullanan üye ile en pahalı aracı kullanan arasında çok büyük bir fark mı var ?

Koskoca adamlar foruma bir şeyler katmak yerine "sivri" zekasını kullanarak ekstrem bir şeyler yazıp çok "+" almak derdinde.

Ben bu forumda,otomobil genelde parasıyla,arabasıyla hava atanı görmedim daha 6 yıl olacak.

Dediğim gibi konuya sidik yarışı terimini dahil edenlerin içi fesat.

Bir defa mesafeli ol ne ara kardeş olduk2.'si SS Motors'un satış müdürü ile iletişime geçip C 63 AMG Aldım araç tır'a yükleniyor ve yarın araç elimde olacak eğer bir şüphen vs varsa sana özel konu açarım.3.Olarak forum sayesinde o konuyuda açtığıma pişman oldum zaten bu sepeble forum'a artık sık yazmıyorum bu arada söylediğimizin fesatlıkla vs yakından uzaktan alakası yok sende bende biliyoruzki BMW'nin,Mercedesin anahtarının fotoğrafını atan kişi ile 10 k'lık bir arac'ın anahtarını atan kişinin göreceği ilgi veya hakkında düşünce bir değil neyse bu söylediklerimden birşey çıkaramıyorsan söyleyecek fazla birşey yok zaten.

Kardeşim demedim,kardeş dedim,kardeş.

Yazdığım mesajı bir daha oku kardeş,hatta tekrar tekrar oku ki seni yalanlayan bir ifade kullanmadığımı kavra.Hayırlı uğurlu olsun,güle güle kullan,Allah daha iyilerini nasip etsin.

Benim takıldığım nokta aracı alman değil,aracı alacaksın diye burayı pazar yerine çevirmen.Üstelik öyle alayım mı diye fikir sorman değil,aracı tanıtman değil ben o konunun amacı gayesini anlayamadım yani.Vermek istediğin mesaj nedir aracı alıyorum hazır olun nedir ?

İşte bunlar hep "kompleks".

• anahtarlık güneş enerjisi ile çalışıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: CoppeR.

quote:

Orijinalden alıntı: rubelhizb

En ilkellerinden

Vay be, bizim 2004 Clio'nun anahtarı

Doğrudur hocam renault symbol modelinde 2000 yılından 2012 yılına kadar aynı anahtarı kullandı diye biliyorum.

Anahtarı yok tabiki :D
  • En soldaki benimki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Escossie -- 5 Kasım 2014; 3:27:20 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.