Şimdi Ara

TP-LINK dünyanın en küçük seyahat odaklı yönlendiricisini duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• TP-LINK dünyanın en küçük seyahat odaklı yönlendiricisini duyurdu

Ağ ekipmanları alanında dünya lideri firmalardan olan TP-LINK, boyutları ile dünyanın en küçük seyahat odaklı yönlendiricisi olduğunu vurguladığı TP-LINK Nano adlı yeni ürününü duyurdu.

57 x 57 x18 mm ile avuç içine sığabilecek bir yapıda olan TP-LINK Nano, 802.11b/g/n

standardı sayesinde 150Mbps hızlarına kadar veri transferine olanak tanıyor. Ürün; erişim noktası, yönlendirici, istemci, köprü veya tekrarlayıcı modlarında kullanılabiliyor. 

Geniş bir kablosuz erişim alanı oluşturabilen TP-LINK Nano, kolay kurulabiliyor, gelişmiş güvenlik ve güvenlik duvarı ayarları barındırıyor ve hizmetin kalitesi QoS özelliğine sahip. 

Ürünü micro USB girişi üzerinden isterseniz bilgisayara isterseniz prize bağlayarak şarj edebiliyorsunuz. WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK şifrelemelerine destek sunan model 25$ fiyat etiketi ile satışa sunulmuş durumda.  

• Ürünün amacı ne?Nerde kullanacağız?

Evde benim odada internet az çekiyor, bu cihazla odamdan güçlü sinyal alabilir miyim?
  • Bunun bir versiyonu piyasada var ama allah korusun ya tp-link mi tövbe yarabbi diyorum bir daha ...

• Yeni mi? 1 senedir kullanıyorum bu ürünü, nano modelin bir üst sınıfı dese neyse de..

• haber çok doğru görünmüyor..

ASUS WL-330NUL
    65 x 20.7 x 15.4 mm
    http://www.asus.com/tr/Networking/WL330NUL/overview/

TP-LINK dünyanın en küçük seyahat odaklı yönlendiricisini duyurdu
  • quote:

Orijinalden alıntı: eCoLL

Yeni mi? 1 senedir kullanıyorum bu ürünü, nano modelin bir üst sınıfı dese neyse de..

Ben de 2 yıldır falan kullanıyorum yani. Hatta şu an tam duvarımda eski olan modeli var.
    Şekil aynı ama yazılımı eski.

Modemimdeki 4 ethernet portu da bozulunca, yeni modem almak yerine bundan koymuştum.

Üzerine kablo takıp bilgisayara bağladım. Aynı zamanda ön taraftaki kablosuz İnternet'i de
    arka taraftaki odama getirmiş oldum. Telefon biraz az çekiyordu. Daha iyi oldu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OverClocK1ng -- 4 Kasım 2014; 2:18:08 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.