Şimdi Ara

Iphone 6 Ekrana Bastırınca Ses Sorunu - Screen Clicking (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
277
Cevap
7
Favori
36.107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bu sorundan dolayı degişim mi yaptılar hocam size ?
  • Onun çözümü var

https://www.youtube.com/watch?v=aa18l8hZ3ZA

Bu videoda da görüldüğü gibi vidaları sökün, boşluğu kapatın, vidayı sıkın. Tabi benim önerim eğer böyle bi sorununuz varsa garantiye götürmeniz.
  • Bendede aynı sıkıntı var. Yarın servise götürcem. Eğer garantisi bitmemişse vidalarla oynamayınız. Çözümleri yazarım. Telefonunda 7 8 gün bekleyeceğini söyledi. Trde nasıl bilmemde yurtdışında yaşıyorum. Cihazım isveç e yollucaklarmış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu bile açtım bunun hakkında bu konuyu yeni gördüm. Bir kaç şey daha demeliyim. Cihazınız değişebilir. Sıfır cihaz verebilirler dedi.

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=110492064

• Benim sesler arttı ekrana bastırınca da ses gelmeye başladı artık değişim şart oldu herhalde yazıklar olsun o kadar paraya

• İphone 6 kullanıyorum ben de 19 günlük telefonumda aynı sorunla karşılaştım. Sağ alt köşede ve telefonun ortasında çıt çıt ses var ekrana bastırınca izmir'de genpa'ya götüreceğim sanırım başka çarem yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokceowyn -- 8 Ekim 2015; 5:43:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokceowyn

İphone 6 kullanıyorum ben de 19 günlük telefonumda aynı sorunla karşılaştım. Sağ alt köşede ve telefonun ortasında çıt çıt ses var ekrana bastırınca izmir'de genpa'ya götüreceğim sanırım başka çarem yok

Satın aldığım sıfır iphone 6 da da aynı durum sözkonusu. Sağ alt köşe çok çok hafif esniyor... Bunun için servise gidip telefonumu oyuncak ettirmeyeceğim. Kullanıma engel bir durum değil, ayrıca bir arıza bile değil... İlerde belki vida sıktırabilirim. Çok kafaya takmayın, cihazınızı kullanın gitsin...
  • altındaki iki tane vidayı sıktırmayı deneyin akasyada
  • quote:

Orijinalden alıntı: Raif Ulutürk

quote:

İphone 6 kullanıyorum ben de 19 günlük telefonumda aynı sorunla karşılaştım. Sağ alt köşede ve telefonun ortasında çıt çıt ses var ekrana bastırınca izmir'de genpa'ya götüreceğim sanırım başka çarem yok

Satın aldığım sıfır iphone 6 da da aynı durum sözkonusu. Sağ alt köşe çok çok hafif esniyor... Bunun için servise gidip telefonumu oyuncak ettirmeyeceğim. Kullanıma engel bir durum değil, ayrıca bir arıza bile değil... İlerde belki vida sıktırabilirim. Çok kafaya takmayın, cihazınızı kullanın gitsin...

Merhaab benim telefonum dah 19 günlük bu sabah apple destek'e internet sitesinden saat verdim bana ulaşmaları için zira telefonla destek hakkım 3 ay boyunxa var madem diye, çok düzgün konuşan ilgili ve de nazik çalışanlar sorunumu çözdüler nasıl mı derseniz; bunu alıp yenisini bana gönderecekler. Çok mutlu oldum servisle vs ile uğraşmak zorunda kalmadım. I love apple destek

• quote:

quote:

quote:

Merhaab benim telefonum dah 19 günlük bu sabah apple destek'e internet sitesinden saat verdim bana ulaşmaları için zira telefonla destek hakkım 3 ay boyunxa var madem diye, çok düzgün konuşan ilgili ve de nazik çalışanlar sorunumu çözdüler nasıl mı derseniz; bunu alıp yenisini bana gönderecekler. Çok mutlu oldum servisle vs ile uğraşmak zorunda kalmadım. I love apple destek

Bazı mesajlarda dikkatimi çekmişti. Değişim cihazlarında da aynı şeyi yaşayanlar var maalesef. Bu arada sadece cihaz mı değişecek yoksa tüm kutu içeriği mi. Bende bu yönteme başvurabilirim çünkü.

• 14 günlük sorgusuz değiştirme süresi içinde tüm içerik, bu süre aşılınca, sadece cihaz değişir. Gerçi arkadaş 19 gün oldu demiş ama müşteri memnuniyeti kapsamında değerlendirilmiş bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freedom77 -- 8 Ekim 2015; 22:01:01 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar servise gitseniz ne olacak ? En iyi ihtimalle ( ki sanmiuorum ) yeni cihazi verecekler swap. Yuzde 90 aynisi ondada olacak. Bendede var. ama afedersiniz s..... De degil. Kullanin gitsin. Kaliteli bir kap alin( mesela spigen) gormeyin onuda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Bazı mesajlarda dikkatimi çekmişti. Değişim cihazlarında da aynı şeyi yaşayanlar var maalesef. Bu arada sadece cihaz mı değişecek yoksa tüm kutu içeriği mi. Bende bu yönteme başvurabilirim çünkü.

14 günlük değişim kapsamına dahil edildi benimki yani tamamen tüm kutuyu içeriğiyle bir teslim almaya gelecekler evden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokceowyn -- 8 Ekim 2015; 23:26:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: freedom77

14 günlük sorgusuz değiştirme süresi içinde tüm içerik, bu süre aşılınca, sadece cihaz değişir. Gerçi arkadaş 19 gün oldu demiş ama müşteri memnuniyeti kapsamında değerlendirilmiş bence.

14 gün kapsamına dahil edildi çok şükür

• quote:

Orijinalden alıntı: bro77

yaklasik 1 ay once aldigim genpa garantili acilmamis sifir kutulu iphone 6 cihaz satin aldim.ilk aldigimda sifir bir cihazda milyonlarin kullandigi telefonda boyle bir sorun olmayacagina aklimca ihtimal vermedigimden telefonu hizlica kontrol ettim calistirdim ciktim.sag alt kosesindeki her defasinda bastirinca olan tiklama sorunu ancak eve gittigimde farkettim.ertesi gun aldigim saticiya goturdum.onlarda size sifir kutulu verdik,degisim yapamam kutuyuda yaniniza actik ve bunun cok yaygin bir sorun oldugunu,genpa servise goturmem gerektigini soylediler.bende sizden aldim o zaman sizin gonderin diye cikisinca onlar da servise gonderdiler.telefon 2 gun sonra aldigim yere servisten geldi.servisin notunda alttaki vidalarin sikildigini duzeltildigii yazmislar.kontrol ettigimde duzelmis oldugun gordum artik gonul rahatliyla kullanabilirim diye dusunurken sorunun herzaman olmasada ekranda alt sag koseye bastirdigimda sadece 1 defa cit oturma sesi cikariyor.sonrasinda 5-10 dk ses cikarmadigini ama tekrar bastirdigimda ses 1 defalik tekrar ortaya cikariyor.simdiyse yeni telefonla degistirirler maksadiyla kendim servise tekrar goturmeyi dusunuyorum ama goturdugmde sesin cikmama olasiligi da var.yeni aldigim telefondaki bu cins durum tabiki beni de uyuz etti arada sag alt koseye bastiriyorum ses cikicak mi cikmayacak mi diye?
    hayatimiza kolaylik katsin dedigimiz telefon sinir sahibi yapti adami yani.kullanim rahatligi donanimsal uyum yaninda boyle kalitesizlik buyuk hayal kirikligi oldu.
    simdi bu telefonla mi idare etsem,kaba bir telefon kilifi mi alsam,servise goturup degisim mi talep etsem bilemiyorum acikcasi.

garanti kapsaminda oldugu icin hic ugrasmayayim dedim ve direk tekrar genpa teknik servise goturdum.surekli olmasa da 5 dakikada bir sagalt koseden gelen klik sesi olarak belirttim,kaydi yaptirip telefonu biraktim.1 saat sonra tekrar gelin dediler.vidalarini sikarak ekrandaki sorunu duzeltmisler.
    sorun vida sikilma olmasaydi buyuk ihtimalle ekran degistirirler o da olmadi swap cihaz iade ederler diye dusunuyordum.neyse ki gerek kalmadi...umarim boyle gider.

• Korkuyorum bu olay 6s'tede devam edecek gibi

• Bende sorun çözüldü sıfır cihaz verildi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PrestigeMan

Bende sorun çözüldü sıfır cihaz verildi.

Selam dostum, eski cihazı aksesuarlarıyla birlikte alıp yeni cihazı mı veriyorlar? Bende de aynı sorun var da, teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kenbu

altındaki iki tane vidayı sıktırmayı deneyin akasyada

Hocam dün götürdüm akasyaya randevu garanti sormadan sıkıladılar şuan bir sorun yok cihazda,olursa tekrar getirin sıkılarız dediler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nirvana.

quote:

Orijinalden alıntı: PrestigeMan

Bende sorun çözüldü sıfır cihaz verildi.

Selam dostum, eski cihazı aksesuarlarıyla birlikte alıp yeni cihazı mı veriyorlar? Bende de aynı sorun var da, teşekkür ederim.

Selam, ben yurtdışında yaşıyorum. Sadede telefonu verdim. Aksesuarları istemediler. Aynı şekilde sıfır değiştirilmiş cihaz verildi. Sordum üzerine para eklesem üst versiyona geçebiliyormuyuz aldığım cevap olumsuzdu. Cihazın hangi renksede aynı şekilde alıyorsun. TR deki olayları pek bilmiyorum.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.