Şimdi Ara

Iphone 6 Ekrana Bastırınca Ses Sorunu - Screen Clicking (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
278
Cevap
7
Favori
36.107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Degisim teklif edilmedi direk cam ve altindaki bisilerin kalibrasyonunu yapariz dediler. Sizin teklifinize gore belki degisim yaparlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şöyle bi durum var benim tel ısınınca ses açma kapama tarafından ses gelmeye başlıyor. Telefon tamda ordan biraz büküldü sanırım bu yüzden ekran esnedi diye düşünüyorum

• roverman kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler pazartesi direk servise vereceğim sonuç alamazsam apple türkiyeye vermeyi düşünüyorum. Arkadaşım 3 ay önce aldı iphone 64gb gold onda hiç böyle sorun yok bende var kronik sorun bence.
  • Ip

• Kendilinginden mi gecti sorun

• roverman kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler bilgilendirmeniz için.

Peki bu şekliyle kalsa sorun olur muymuş ?
  • Bende video'yu görup test ettim ses geldi garantiye götürdüm dediler ekran tam oturmamis ottuturduk. 2 hafta sonra ayni problemle karsilastim. ama gitmeye cok useniyom
  • fotoburak F kullanıcısına yanıt
    selam değiştirilmedi. sadece açıp kapadırlar ekranı ve vidalarını sıkıştırdılar. simdilik bir sorun yok..
  • andre_ kullanıcısına yanıt
    O konu hakkinda bilgim yok sormadim sonucta garanti kapsaminda bi islem yaptiklarina gore bir sorun oluyordur :)

• rahcak R kullanıcısına yanıt
    Appstore da dimi islem gordu

• TROY Apple Premium Reseller - Beylikdüzü - MARMARAPARK Mağazasında , satılanları test ediyoruz , direkt değişim oluyor aynı anda ...

Teknik servise verin cihazlarınızı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • fotoburak F kullanıcısına yanıt
    evet apple store da yaptılar. fakat Almanyada. telefonu almanyadan almıştım zaten. geçende iş için gidince götürdüm gösterdim. tesadüf türk çalışan denk geldi. bunları hallediyoz biz az bekleyin dedi. arkaya götürdü telefonu. 5 dk sonra geldi tamam dedi. 1 aydır kullanıyorum bir sorun yok şimdilik.. imei kaydı sorun olabilir diye değiştirilmesi pek işime gelmiyordu zaten. böyle hallolunca sevindim..
  • Hafta sonu 2. el 5, 5c ve 5s bir çok cihaza baktım, ekranı yeni değişen ve değişimden gelen iki cihaz hariç tamamında maalesef aynı sorun var, kimisinde az kimisinde fazla... iki tane iphone 6 nın bir tanesinde de vardı, bazılarında ses ve açıklık çok belirgindi, sanırım arıza zamanla ilerliyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yekzan -- 30 Mart 2015; 12:08:00 >
  • Bugün nişanlımın 5s'inde de fark ettim. Sol orta kısımdan aşağı doğru esniyordu. Kılıfını çıkartıp, yanlarından tutarak iyice sıktım. Şuan esneme yok, gözden çıkardığınız bir 5s'iniz varsa deneyebilirsiniz.
  • Bende 1 haftadır o ses gelmiyor. Nasıl geçtiğini bilmiyorum ama geçti.

• quote:

Orijinalden alıntı: roverman

Degisim teklif edilmedi direk cam ve altindaki bisilerin kalibrasyonunu yapariz dediler. Sizin teklifinize gore belki degisim yaparlar.

iyide camı acmak vıda sıkmak işleri telefonda illakı fiziksel bir iki hasar bırakmıştır öyle değil mi...
  • ender E kullanıcısına yanıt
    Hayir telefon ilk gun aldigim gibi hic bir sikinti yok zaten aldiktan itibaren spigen kilifla kullanmaya baslamistim cihazi verirkende inceleyip hic bir hasar cizik olmadigi goz onunde bulunduruldu aldiigmda kontrol ettim bir hasar olmamis, fazladan dedigim gibi orta tuşta yenilenmişti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi roverman -- 1 Nisan 2015; 9:54:31 >
  • 6+ kullanıyorum. Vatanbilgisayardan ön siparişle almıştım. Bu sorunu ilk aldığım ay farkettim ama çok umursamadım. Ses açma kapama tuşu hizasında ki ekrana bastırınca çıt çıt ses geliyor. Arada çok coşuyo, arada hiç gelmiyor:) Üstündeki cam filmi çıkardığımda ses tamamen kesilmişti ve ben ona yormuştum ve yeniden taktırmıştım. Şimdi bu konuyu görünce yanlız olmadığımı anladım. 15 ay sonra falan bende bi ziyaret ederim vatanı:)
  • Up

• Beyler aynı sorun bendede var 1 hafta önce aldım cihazı , 2350 ye. kutuyu açtıktan sonra görmüştüm zaten ama umursamamıştım etrafımdaki insanlara baktım onlarda yoktu , canımı sıkmaya başladı apple Store U Aradım , getirin bakalım diyorlar randevu Alıp gidicem , ve bu arada benim kameranın kenarlarıda çizilmiş , fotoğraf çekerken sıkıntı yok sadece kenarları

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.