Şimdi Ara

YARDIMM Adobe Dreamweaver cs5 YARDIMM

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Adobe Dreamweaver cs5.5 yükledim ve 2 tane sorunum var

1. Dreamweaver ile web siteme ftp bağlantısı yaptığımda ve bir web sayfası açtığımda sayfanın sadece en üst kısmındaki flash resimler çıkıyor geri kalan yazı, resim, tablo vs. hiçbir sey çıkmıyor bir ayar yapmam gerekiyor fakat ne olduğunu bilmiyorum. resmini ekledim

2. Dreamweaver türkçe yama arıyorum fakat sadece photoshop yaması bulunuyor ve dreamweaver uyumlu değil. ben dreamweaver türkçe yaması nereden bulabilirim Tükçe nasıl yapailirim

Yardımlarınızı rica eder, teşekkür ederim.

• Neden eski sürüm kullanıyorsun?
  • hocam başta türkçe kurmadıysan dw nin dilini degiştiremezsin dye biliyorum
  • Bu eski surum ama son surumu yukledim yine ayni sorun var ve sanirim ftp ile baglandigim icin bu sekilde aciliyor. Dosyalarin pc yuklenip programa tanitilmasi gerekiyor ama ben bu tanitma isini basaramadim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar dreamweaver cs 5 sürekli yüklüyorum ve aynı hatayı alıyorum css style özelliklerini verdiğim ekranda scroll çubuğı çıkıyor ve yana doğru kaydırdığımda düzelme olmuyor bana yardımcı olabilirmisiniz ödevlerim var yapamıyorum.
  • Adobe Dreamweaver CS5.5 kullanıyorum. gönder butonunu mailto:info@xxxx.com adresimi yazıyorum. şifre türü bölümüne plain/text yazıyorum, yöntem: posta yapıyorum ancak siteye girip denem yapıyorum. mailime gelen birşey olmuyor. nerde yanlış yapıyorum?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.