Şimdi Ara

Bugün de Lideriz Anne (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.504
Cevap
5
Favori
42.679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• FB'nin ilk yarıyı lider bitirmesi mucize bana göre. Sn.Eagle ile varken şok oluyorum açıkçası, tabi bunda penaltılar ve şans faktörüde önemli. Lakin penaltı ve şansınız olmayınca geride kalıyorsunuz, Fenerbahçe şansının çoğunu kullandı bana göre. Şimdi doğal olarak fikstür şansı devreye giriyor, nerdeyse tüm zorlu deplasmanlar bitti.
    Oynayacağımız deplasmanlar ; Kasımpaşa-Karabük-Antep-Konya-Gençler-Rize-Eskişehir-Sivas-Mersin-İBB,
    atlattığımız deplasmanlar ; Trabzon-Akhisar-Gs-Beşiktaş-Bursa-Balkes-Kayseri..

İçerde 9 maçta 8 galibiyet, 1 beraberlik, zorlu deplasmanların %70'i bitmiş. İçerideki maçlardaki başarısıyla beraber derbileri de alırsa FB 4.yıldızı takar büyük ihtimalle. Devre arası yapılacak sağlam bir forvet transferi en azından nobre etkisi yapsa en az 4 maçı kazandırır bize. Derbileri kazanalım erken bile kopartabiliriz. Kasımpaşa ve Karabük deplasmanlarından alınacak galibiyet sonrası içerde Trabzonu yenersek ciddi ciddi şampiyonluk havasına girer takım. Sn,Eagle'ye hiç güvenmiyorum ama inşallah utandırır bizi.

Yakın cigaralı şimdi

• Buraya koyayım lazım olur..
     Bugün de Lideriz Anne Bugün de Lideriz Anne

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Nasıl lider bitirdik hayret. Bu başkan ve hocaya rağmen iyi geldik. İnşallah şampiyonlar ligine gitmeyiz seneye :))

• Haftalar sonra yakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Axecalos

Buraya koyayım lazım olur..
     Bugün de Lideriz Anne

bir şu takımın geçen sene oynadığı topa bakıyorum bir de birebir aynı takımın bu sene oynadığı topa. vallahi içim daralıyor hoffff

• Cezam yeni bitti

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oha vallahi lideriz
  • Bu futbol 1.Dünya Savaşı gibi.. Galatasaray Beşiktaş'ı yendi, fakat Fenerbahçe'ye yenilmiş sayıldı galiba.. En çok Fenerbahçeliler konuşuyor sanal alemde.. Neyse, liderliğimiz perçinlendi.. BJK teknik direktörü ve geçen hafta kendini attıran Atiba' ya teşekkürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: designr

quote:

Orijinalden alıntı: Axecalos

Buraya koyayım lazım olur..
     Bugün de Lideriz Anne

bir şu takımın geçen sene oynadığı topa bakıyorum bir de birebir aynı takımın bu sene oynadığı topa. vallahi içim daralıyor hoffff

Sen ne diyon hocam her maç bi stress, bi gerilim..

Şöyle keyifle maç izleyemedim bu sezon..

• İsmail Kartal'ın takımları 2. yarı düşüşe geçer.
  • Beyler sa bir Beşiktaşli olarak yenilgimizi üzüntü ile dile getirmek istiyor ve liderliginizi tebrik ediyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: waleur5

Bende sike yapsam bende lider olurum utanip konu acma bari

Bugün de Lideriz Anne
  • Arkedios kullanıcısına yanıt
    adam bunu anlamamazlıkdan geliyor neyse bizde şike övülür zaten ondan sadece hobi amaçlı takip ediyorum
  • hahaha yakalım bi sigara
  • Stoch gelsinnn
  •  Bugün de Lideriz Anne
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.