Şimdi Ara

G2 Alacağım Fakat

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 32gb en uygun fiyat istanbul bilişimde var. Oranın garantisiyle ilgilide çok şikayet var. Uygun fiyata elden alabileceğim başka nere var?

• hepsiburada.com ve n11.com
  • Kredi kartı vs vs kullanmadığım için internetten almam zor. Elden alabileceğim biryer olmalı. Yada istanbul bilişimden alırsam sorun yaşar mıyım?
  • istanbubilişimde hangi garantili var g2 ?
  • Kendi garantisi sanırım
    @Desikator

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arkhelaos -- 2 Kasım 2014; 21:05:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kenshai

Kredi kartı vs vs kullanmadığım için internetten almam zor. Elden alabileceğim biryer olmalı. Yada istanbul bilişimden alırsam sorun yaşar mıyım?

Airport İstanbul bilisim'den 5 ay once aldigim 32gb 404K serisi cihazimda hicbir problem gorulmedi. Tavsiye ederim. Garantiside delta garantisine gore daha iyi diye dusunuyorum. Dhaa isim dusmedi ama arastirma yapmistim aldiktan sonra

Birde suan ne kadar 32gb. Ben 1350'ye aldım alalacele

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

32gb en uygun fiyat istanbul bilişimde var. Oranın garantisiyle ilgilide çok şikayet var. Uygun fiyata elden alabileceğim başka nere var?

Hocam birde onerim var, telefonu kilifsiz kullanicam dersen 60tlye kasko yaptir alirken. Yada sonra slim armor al telefonun maximum korumaya ulassin

• Bende istabbul bilisimden aldim. Ekranim kirilmisti. Hic bi sorun olmadan yaptikar. Garanti evet kendi garantileri Airportta. Hatta ekran panel fiyatini 650den 550ye dusurdum gayet samimilerde

• quote:

Orijinalden alıntı: unique5555

Bende istabbul bilisimden aldim. Ekranim kirilmisti. Hic bi sorun olmadan yaptikar. Garanti evet kendi garantileri Airportta. Hatta ekran panel fiyatini 650den 550ye dusurdum gayet samimilerde

Elden mi verdiniz hocam ve ne kadar surede yapildi?

• quote:

Orijinalden alıntı: DevrimSeven60

quote:

Kredi kartı vs vs kullanmadığım için internetten almam zor. Elden alabileceğim biryer olmalı. Yada istanbul bilişimden alırsam sorun yaşar mıyım?

Airport İstanbul bilisim'den 5 ay once aldigim 32gb 404K serisi cihazimda hicbir problem gorulmedi. Tavsiye ederim. Garantiside delta garantisine gore daha iyi diye dusunuyorum. Dhaa isim dusmedi ama arastirma yapmistim aldiktan sonra

Birde suan ne kadar 32gb. Ben 1350'ye aldım alalacele

istanbul bilişimde 32 gb 1230 civarlarında
    Kılıf olarakta slimarmor black düşünüyorum. Kasko düşünmüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arkhelaos -- 2 Kasım 2014; 21:51:13 >

• Elden verdim. Ertesi gunun sabahi ardilar gelin alin diye. Parayi denklestiremedigim icin 2 3 ay orda kaldi telefon yoksa 1 gun sonra alirdim yani

• quote:

Elden verdim. Ertesi gunun sabahi ardilar gelin alin diye. Parayi denklestiremedigim icin 2 3 ay orda kaldi telefon yoksa 1 gun sonra alirdim yani

Cok iyiymis, bu kadar iyi oldugunu dusunmemistim, peki downloaded modda rooted yazisina birsey dediler mi? Yoksa siz jb'ye donup mu verdiniz

• Sanirim o zaman rom isine girmemistim baya onceydi cunku

• quote:

Sanirim o zaman rom isine girmemistim baya onceydi cunku

Teşekkurler bilgileriniz için

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizdeuygun ve incehesap bakin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.