Şimdi Ara

Demirdöküm Atron ve Siemens Rev24RF Hk.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba Arkadaşlar demirdöküm atron kombime siemens rev24rf termostat aldım ama servis cihaz garantili olduğu için bağlamıyor iddalarıda sadece demirdöküm termostat çalışırmış cihazı kendim bağlayayım dedim bağladım ama kombiye komutları ilettiremedim bir türlü parametreleride girdim acaba nerde hata yapıyorum bağlantı şeklini bilen biri fotoğrafını felan koyabilir mi ? Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raist -- 1 Kasım 2014; 10:31:54 >

• sorunu çözebildinizmi acaba?
    benimde aynı kombinasyon olacak. atron kombiyle in-therm mrl 300 rf oda termostatınıda çalıştıramadık.hatta termostatın 2 adet dış ünitesi pert oldu.
  • evet fotoğraflardaki bağlantı şekli ile çalıştı, kombinin parametre menü ayarları olmamış heralde 1-2 denemede oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raist -- 2 Ocak 2015; 12:31:01 >
  • Merhaba,

Bende Atron 24 ile Rev24RF kombinasyonunu düşünüyorum. Sağlıklı bir şekilde kullanabiliyor musunuz? Faydası oldu mu? Bu kadar yüksek maliyetli bir termostatın alınmasından önce size deneyimlerinizi danışmak isterim.
  • metalmac M kullanıcısına yanıt
    Şu an sıkıntısız bir şekilde kullanıyorum faydasını gördüm ama fiyat dediğiniz gibi pahalı.
  • Raist kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkür ederim.
  • arkadaşlar bu termostat oda sıcaklığını 0.2 aralıkla mı gösteriyor hep? yani mesela 22.4 22.6 22.8 diye mi gösteriyor. 22.5 22.7 yok mu? ayarlanan dereceyi demiyorum. anlık ölçülen dereceyi diyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • erdalkesgin E kullanıcısına yanıt
    Evet 0.2 aralıklarla gösterir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.