Şimdi Ara

Bir kız sevgilisi olduğu halde niye sürekli sizle zaman geçirmek ister? ( edit geldi )

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
4.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Karşılaştığım duruma tecrübelerim yetmedi, siz ne düşünuyorsunuz

Arkadaşlar kız sevgilisinden ayrılmıştı.Dün tekrar barışmışlar bana mesaj attı aynen şunu yazmış " Reşat konuşmamıza izin vermiyor ben seni kendime çok yakın hissetmiştim nolur affet beni dost kalmasakta arkadaş kalalım "
    Eeee beyler öyle işte gökkuşağının renklerini köpekler göremiyor diyeceğim o ki Reşatı bana tercih etti.Ne yaparsa yapsın bundan sonra umrumda olmaz ama elbet bana mesaj atacak.Ozaman işten geçmiş olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hols -- 18 Kasım 2014; 0:33:02 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sevgilisi yeterli seviyede eğlendiremiyor demekki

• Yan dal yapıyordur.
  • sevgilisi yetmiyordur
  • yedekte bekletiyordur
  • normalde sözlük takip etmem arkadaş yolladı bu linki bu açtığın konuyada tam uyuyor buyur.
    https://eksisozluk.com/entry/46563559?utm_source=facebook&utm_medium=wall&utm_campaign=social&utm_content=bir+kadin+icin+cabalamayan+erkek&utm_term=0

not:Erkek arkadaşı eğlendiremiyordur.Sen iyi muhabbet ediyorsan ve espri yapabiliyorsan o yüzdendir.Erkek arkadaşında olmayan şeyleri sende buluyor 2nizle tamamlıyor.Bir diğer şey ise sevgilisi varken bile yedekte tutma çabaları yani her türlü bize zarar.

özet:garantileyene kadar elinin altında on adamı tutup, işine gelmeyince arkadaşız diyen,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnergyHill -- 1 Kasım 2014; 3:20:56 >
  • benim tecrübelerim yetiyor bu konuya, sevgilisi arkadaşın değilse bu konuya çok takılma
  • -sadece sen mi? hayatımda çok kez başıma geldı ve kızların genel problemı bu. bizim aşırı yakısıklı vs olmamızdan degıl. sen olmasadan baskasına. malesef aldatıyor bu kızlar sureklı. hiç birine guvenmıyorummmmmmm
  • Peki eger ben de bir seyler hissediyorsam , mesafe mi koyim ustune mi gideyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hols -- 1 Kasım 2014; 3:33:16 >
  • Yeni gelişmeler var gelin

• Oha lan oha.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.