Şimdi Ara

Sessiz Tuşu Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Normalde turuncu olması gerekmiyor mu ? Bu nedir ? Ne yapmam lazım ? Daha dün aldım cihazı .
     Sessiz Tuşu Sorunu

• Bir başka açıdan
     Sessiz Tuşu Sorunu
     Sessiz Tuşu Sorunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arkadyeviç -- 1 Kasım 2014; 1:10:49 >
  • İlk defa goruyorum o.O Bence değişim isteyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aldığınız yere mümkünse iade edin. Normalde Apple Store - Genius Bar'dan değişim cihazı alın filan derdim ama cihaz çok yeniymiş. Eğer aldığınız yer Apple Store filan değilse cihazı iade etmek istediğinizde servise göndereceğiz filan diyebilirler ve onaylanır ise ardından size sıfır cihaz vereceğiz derler ama bu dedikleri sıfır cihazlar sadece cihazın değiştirildiği bildiğimiz değişim cihazlarıdır. Değişim cihazı olması kötü değil aslında ama daha cihazın ilk gününden değişmesi ve kutu ile cihazın seri numarasının da birbirinden farklı olacak olmasının dışında sizin birde bu cihazın gelmesini sabırla beklemeniz gerekiyor. Demek istediğim şudur ki; eğer cihazınızı iade edemezseniz ve bu durum çok canınızı sıkmıyorsa bence değişim cihazına gerek yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmudf2

Aldığınız yere mümkünse iade edin. Normalde Apple Store - Genius Bar'dan değişim cihazı alın filan derdim ama cihaz çok yeniymiş. Eğer aldığınız yer Apple Store filan değilse cihazı iade etmek istediğinizde servise göndereceğiz filan diyebilirler ve onaylanır ise ardından size sıfır cihaz vereceğiz derler ama bu dedikleri sıfır cihazlar sadece cihazın değiştirildiği bildiğimiz değişim cihazlarıdır. Değişim cihazı olması kötü değil aslında ama daha cihazın ilk gününden değişmesi ve kutu ile cihazın seri numarasının da birbirinden farklı olacak olmasının dışında sizin birde bu cihazın gelmesini sabırla beklemeniz gerekiyor. Demek istediğim şudur ki; eğer cihazınızı iade edemezseniz ve bu durum çok canınızı sıkmıyorsa bence değişim cihazına gerek yok.

Teşekkür ederim aostan aldim iade etmem en iyisi olacak galiba

• Ha ayrıca ios surumuyle mi alakali bilmiyorum ama rehberim kendi kendine silinip duruyor. Dolayısıyla ne whatsapp ne de benzer hicbir programi kullanamiyorum dogru duzgun. Bu kadar para verdikten sonra karsılastıgımız seye bak.

• Baska bi yorumu olan var mı arkadaslar cihaz alalı 3 gun olsugu icin istedigimi yapabiliyorum. Eger degisimde 0 urun gelmeyecekse iade edip yeniden alacagım. Degisim tecrubesinveya bilgisi olan var mı?

• Durumu bildirin, yenisini gönderiyorlar eskisinide yenisi gelince sizden alıyorlar diye biliyorum.

Apple Online Store'dan önceden bu şekilde değişiklik yapanlar vardı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi say -- 3 Kasım 2014; 16:33:39 >
  • Bence hiç gönderme koy kutusuna, 10 yıl sonra üretim hatası ip6 diye 20 bin dolardan sat.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.