Şimdi Ara

Polypad 8708 Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
687
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Lanet olası tableti almaya hiç niyetim yoktu 300 küsür birikmiş param vardi 3-4ay önce.Teknosaya gidip tab 3e baktım tablet pc hakkında pek bilgim olmadığı için ve param fazla olmadığı için. Tab 3e bakarken bir ağabey dikkatimi çelercesine bu eskidi ya pek iyi değil gel sana bir tablet göstereceğim dedi dediğim gibi tablet konusunda bilgim olmadığı için sadece görüntüsüne baktım dıştan ipad miniye benzedigi için ve angry birds falan o tarz oyunları iyi çalıştırdığı için aldım.Sonrası hüsran..Abi bir tablet yazarken bile kasar mı? Kaç kere resetlediğimi hatırlamıyorum zaten ne rom var ne birşey.İyileştirme de yapamıyorum.Edeceğiniz en ufak yardıma şimdiden teşekkür ederim.Bu tableti nasıl adam ederim ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• TheWalking T kullanıcısına yanıt
    zaten tek çaren romunu bulup yeniden yüklemen olacak. başka bir şekilde adam edemezsin ki. haa eğer rom sıkıntılıysa, teknik servisleriyle görüş, sağlam bir rom sana versinler. @TheWalking
  • Adamların teknik servisi tam komedi zaten. Servise gönderdiğimde garanti kapsamı dışında dediler şikayetvar.com a yazınca pardon garanti dahilindeymiş deyip tabletin dokunmatik panelini değiştirdiler.Sonuç yine aynı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheWalking

Lanet olası tableti almaya hiç niyetim yoktu 300 küsür birikmiş param vardi 3-4ay önce.Teknosaya gidip tab 3e baktım tablet pc hakkında pek bilgim olmadığı için ve param fazla olmadığı için. Tab 3e bakarken bir ağabey dikkatimi çelercesine bu eskidi ya pek iyi değil gel sana bir tablet göstereceğim dedi dediğim gibi tablet konusunda bilgim olmadığı için sadece görüntüsüne baktım dıştan ipad miniye benzedigi için ve angry birds falan o tarz oyunları iyi çalıştırdığı için aldım.Sonrası hüsran..Abi bir tablet yazarken bile kasar mı? Kaç kere resetlediğimi hatırlamıyorum zaten ne rom var ne birşey.İyileştirme de yapamıyorum.Edeceğiniz en ufak yardıma şimdiden teşekkür ederim.Bu tableti nasıl adam ederim ?

Android cihazların bence genel sorunu bu kasma kendi cihazım da buna çözüm olarak ayarlar uygulamalar tüm uygulamalar sekmesinde lüzümsüz arka planda çalışan sistem uygulamalarını kapatarak akıcı kullanım sağladım, talback google search harita google talk ara gmail gibi. Bu çözümü galaxy tab 1 dede denedim cihaz kendine geldi deneyin sizde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.