Şimdi Ara

Sony xperia z1 compact vs iPhone 5s vs galaxy alpha

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhaba sizce hangisini almaliyim ? Yapacagim seyler tumblr,spotifyden muzik,whats aap ve on kamerayi ve arka kamerayi kullabicam sizce hangisini almam lazim sebebiyle belirtirseiz tesekkurler.

Yada daha ucuza bu isteklerimi karsilayacaksa iphone4s veya samsung s5 mini alabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ApolloAyisi A kullanıcısına yanıt
    merhaba ben sony tavsiye etmem eski telim xperia z telefonda sony en son tercih edilecek marka olmalı.

çok fazla detaylı kullanım olmayacak anladığım kadarı ile ancak 5s tavsiye ederim kamerası vs güzel bir telefondur

galaxy alpha iphone benzeri yapılmaya calısılmıs ama teneke gbi kenarları sanki insanın elini kesecek gibi bir hissiyatı var

sonuç 5s en büyük + sı ios için yapılan programlar daha kaliteli özenli android için yapılanlar bana öylesine yapılmış gibi geliyor instagram veya kaave falı gibi basit uygulamalarda bile anlasılabilir aradaki fark.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karaqedi

merhaba ben sony tavsiye etmem eski telim xperia z telefonda sony en son tercih edilecek marka olmalı.

çok fazla detaylı kullanım olmayacak anladığım kadarı ile ancak 5s tavsiye ederim kamerası vs güzel bir telefondur

galaxy alpha iphone benzeri yapılmaya calısılmıs ama teneke gbi kenarları sanki insanın elini kesecek gibi bir hissiyatı var

sonuç 5s en büyük + sı ios için yapılan programlar daha kaliteli özenli android için yapılanlar bana öylesine yapılmış gibi geliyor instagram veya kaave falı gibi basit uygulamalarda bile anlasılabilir aradaki fark.

Iphone 4s nasildir ?

• Sony 20 mp kamerası var 😩sony alcaksan z2 al ,ucuza telefon bakıyorsan g3 en mantıklısı 1300 tl ye fılan gelıor n11 de

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence 5s

• Fotoğrafta megapikselin hiçbir önemi yoktur. Xperia Z serisinin fotoğrafları buzlu camın arkasından çekilmiş gibi oluyor.

Boyut olarak da telefon gibi telefon olması gerek. 4 inç, ele oturuyor. 5s al. En azından yazılımsal olarak üstün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Caesar

Fotoğrafta megapikselin hiçbir önemi yoktur. Xperia Z serisinin fotoğrafları buzlu camın arkasından çekilmiş gibi oluyor.

Boyut olarak da telefon gibi telefon olması gerek. 4 inç, ele oturuyor. 5s al. En azından yazılımsal olarak üstün.

ya hocam 4sde iyidir değilmi ?
  • ApolloAyisi A kullanıcısına yanıt
    İyidir iyi. Hatta serisinin en iyi telefonlarından biridir.

Kamerası ne kadar iyidir bilmem. Ama 5s, 6 ve 6+'daki gibi true tone flaş yok.

Edit: Biraz araştırdım, iyi gözüküyor. Kamerası fena değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Caesar -- 1 Kasım 2014; 14:48:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Caesar

İyidir iyi. Hatta serisinin en iyi telefonlarından biridir.

Kamerası ne kadar iyidir bilmem. Ama 5s, 6 ve 6+'daki gibi true tone flaş yok.

Edit: Biraz araştırdım, iyi gözüküyor. Kamerası fena değil.

ben en iyisi ya 16gb 4s yada 5c alayım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.