Şimdi Ara

LoL = SİNİR !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
559
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar lütfen ciddiye alın şu konuyu cidden artık sinirlerim bozulmaya başladı şu gereksizler konusunda. Neyse gelelim konuya pick ekranında adc diyerek jinx pickledim. Neyse oyuna girdik sonra minyonlar gelmeden fb veren luxmu dersin dakika 50 olmuş hırpalayanla gezen pantheonmu dersin tflerde hiçbirşey yapmayan morganamı dersin ultiyi sürekli duvara atan sionmu dersin artık sinir stresten başka birşey vermiyor bu oyun cidden. Oyundan zevk felan alınmıyor. Şimdi bazılarınız gelir taşıyan taşır der ama öyle değil malesef takımınında iyi olması lazım. Syndra'ya 10. dakika içerisinde 5 kill veren lux sonrasında jinx report demesi insanı sinirden deli ediyor resmen. Syndra ve Kha oyun taşıdı karşıda. Lanede üstündüm 200 cs fark attım + 1/8 gibi bir skorlu Caitlyn'e karşı oyunu kazanamadım. Niye ben free win alamıyorum acaba neden hep böyleleri bana denk geliyor ? Her oyun böyle niye bana denk geliyor anlamıyorum ya. Oyunu 400 küsür cs 9/7 gibi bir skorla bitirdim. Adalet nerede acaba ?

Tek sorum var sadece '' BOT PRE '' olunca takımınızda pick sırasında illa salmakmı gerekiyor anlamıyorum. İlk önce ADC demiştim ve 2. picktim anlamadığım şu pickledikten sonra bot pre demelerindeki mantık .

• bot pre deyınce sal yanı adamlar anlaşmış bot gırmek ıstıyolar salsan ne olur yanı
  • Geçen sezon oynadığımda hep bot pre oynadık bazen salıyorduk çok isteyene bu seferde o batırıyordu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Smurfum ve bot pre diyene sakın ama sakın isteidği lane i bırakma. Tecrübeye sabit. %85'i feedler.
  • arsızbeladinleyen2000li kullanıcısına yanıt
    Abi saldıklarımızın %80 i feed
  • okumadım , ama başlığa göre haklısın
  • abi sen şimdi takımın yapdığı ve senin yapmadığın hatalara deli oluyorsun değil mi? heh arkadaş bende ona deli oluyorum 5-10 dk önce konu açan arkadaşda ona deli oluyor en iyisi kuralım bi takım ismide no error koyalım çilingire kadar gideriz
  • Oyunu bırak.
  • her qq konusuna bu yorumu yaptım ve yapmayada devam edeceğim

weste geçin ulan weste anlamıyorum sizi 30 levela kadar hesap kasmak 12-13 yaşındaki ergenlerden küfür yemekten dahamı zor geliyor anlamıyorum yeminlen

neyse hacı ben geçtim kurtuldum yenilsem bile tebessüm ediyorum oyun sonu chatinde wp yazıyorum iyi oynayan adama honorumu verip çıkıyorum hadi eyw
  • Rusya serverına geçin.
  • rly
  • artık ben sinirlenmiyorum benim sinirlerim öldü
  • quote:

Orijinalden alıntı: LaMorel

Rusya serverına geçin.

Rusya serverıda kızları kadar güzelse bilet hazır
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlazeZ

quote:

Orijinalden alıntı: LaMorel

Rusya serverına geçin.

Rusya serverıda kızları kadar güzelse bilet hazır

Sen ne diyosun hocam
  • Ligin ne merak ettim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TR de silver 2 hesap vardı arkadaşın uzun zamandır oynamıyo daha bugün gold yapayım dedim aman demez olaydım. Resim tazedir g*tümü yırttım şahsen son maçı kazanmak için heryere gank gittim kill saldım mide maviyi verdim vs. yok allah yok adamlar %100 yeteneksiz. Vazgeçtim hesabı gold yapmaktan falan TR de oynanmaz hele önümüz haftasonu.

Özet: sinirlenmedim bu beceriksiz takım karşısında bi tek oyun sonu dediğim 2 kelime var o kadar

http://i.hizliresim.com/lz5y7X.png

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi speciaa -- 1 Kasım 2014; 1:09:36 >
  • Silver
  • kes kurtul
  • Agiz tadiyla oyun oynamak gercekten cok zor. Dereceli oyunlar dedigin gibi normal game daha beter.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.