Şimdi Ara

yamaha pacifica 112vmx nasıldır ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
626
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • gitara yeni başlıyorum. gitar hocasıyla görüştüm. baslangıc için bu uygun olur dedi. sizce yamaha pacifica 112vmx basşlangıç için nasıl bir gitardır. fiyatı 990 tl

• yardımcı olacak arkadaş yokmu?
  • Merhaba, kalite olarak tam bir fikir söyleyemem fakat başlangıç için iyidir sanırım. Köprüde humbucker olması yeri geldiği zaman sert müzik, orta ve köprüde single manyetik olması da yeri geldiği zaman yumuşak tonda müzikler çalmanı sağlar. Ayrıca köprüde ki humbucker da push pull coil varmış bu da köprüde ki humbucker'ı diğerleri gibi single olarak kullanmanı sağlar. Daha fazla bilgisi olan arkadaşlar eksiğim varsa düzeltebilir. Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaiowas

Merhaba, kalite olarak tam bir fikir söyleyemem fakat başlangıç için iyidir sanırım. Köprüde humbucker olması yeri geldiği zaman sert müzik, orta ve köprüde single manyetik olması da yeri geldiği zaman yumuşak tonda müzikler çalmanı sağlar. Ayrıca köprüde ki humbucker da push pull coil varmış bu da köprüde ki humbucker'ı diğerleri gibi single olarak kullanmanı sağlar. Daha fazla bilgisi olan arkadaşlar eksiğim varsa düzeltebilir. Teşekkürler.

teşekkür ederim yorumunuz için. peki 1000 tl bu gitar. o fiyata daha iyisi var. modelide su diyebileceginiz birsey varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: skaytaran22

quote:

Orijinalden alıntı: kaiowas

Merhaba, kalite olarak tam bir fikir söyleyemem fakat başlangıç için iyidir sanırım. Köprüde humbucker olması yeri geldiği zaman sert müzik, orta ve köprüde single manyetik olması da yeri geldiği zaman yumuşak tonda müzikler çalmanı sağlar. Ayrıca köprüde ki humbucker da push pull coil varmış bu da köprüde ki humbucker'ı diğerleri gibi single olarak kullanmanı sağlar. Daha fazla bilgisi olan arkadaşlar eksiğim varsa düzeltebilir. Teşekkürler.

teşekkür ederim yorumunuz için. peki 1000 tl bu gitar. o fiyata daha iyisi var. modelide su diyebileceginiz birsey varmı ?

Bana kalırsa sıfır bir gitar yerine temiz ikinci el bir gitar alman bu paraya daha iyi olur. Model için ise biraz da ne tür çalmak istiyorsun onu belirlemen gerekli. Ona göre alternatifler verilebilir.
  • kaiowas kullanıcısına yanıt
    ikinci el alacaktım ben. hoca almanı önermem dedi. daha sonra bunu önerdi. calmak istedigim tarz alternatif rock pop rock . yani hocanın bahsettigi gitarın özellikleri olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: skaytaran22

ikinci el alacaktım ben. hoca almanı önermem dedi. daha sonra bunu önerdi. calmak istedigim tarz alternatif rock pop rock . yani hocanın bahsettigi gitarın özellikleri olabilir.

İkinci el almamanızı belki yeni başladığınız için iyisini kötüsünü ayırt edemezsiniz diye söylemiş olabilir hocanız. Ama ben hala o paraya ikinci el daha iyi bir gitar alabileciğiniz konusunda ısrar ediyorum. Marka model tavsiyesini bu işten daha iyi anlayan arkadaşlar yapsalar daha yararlı olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.