Şimdi Ara

200-250 TL ye akustik gitar önerisi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, 200-250 tl bütçe ile akustik almayı düşünüyorum(bütçeyi daha fazla açamam). Şuan Stagg SW201 diye bir gitar buldum gitardan hiç anlamam ama çok beğendim sizce kaliteli bir gitar mıdır? Ürünü gittigidiyordan sipariş etmeyi düşünüyorum fakat aynı gitarın daha ucuzları ve daha pahalıları var ucuz olmasının sebebi çakma olması olabilir mi? ucuz olan pahalı olan 216 liralık olan hem ucuz hem kılıf+pena hediyeli bu bana şüpheli geldi çakma olabilir mi? Bunun dışında 200-250 tl'ye gitar önerebilir misiniz?

• Gitar Akustik Viper V780BK.

Ön Kapak: Nato (siyah)
    Arka Kapak: Nato (siyah)
    Sap : Akça Ağaç
    Ebatlar: 105X40X12 cm
    Perde Sayısı: 20

Özellikleri: Orta ve ileri seviye gitaristlerin tercihidir. Çalarken rahat edeceğiniz, ses kalitesi doyurucu olan kaliteli bir ürün.

Magazadan sıfır 250 tl araştırıp incelersin olumlu olursa fiyattada yardımcı olurum.

http://xtreme-production.sahibinden.com/
  • Xtreme-production kullanıcısına yanıt
    Saolun ama Stagg SW201 BK adlı gitarı aldım. Gitar gayet güzel almayı düşünen olursa hiç düşünmeden alsın. Ama gitar çok hassas dayanıksız bir boyası var.
  • Hayırlı olsun güle güle kullan kardeş
  • görmemişim mesajları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Six_Strings -- 3 Şubat 2016; 1:07:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: markidos

Dalga mı geçiyorsun? Extreme mi kaliteli ve ileri düzeymiş? o gitar çöp çöp çin yapımı sunta! Pazardaki tahta kasalar bile ondan daha kaliteli. extreme alır mangalda yakarım be çöp kalas insanları kandırmayın 3-5 kuruş için

Gitarın çıkardığı ses fiyatına göre çok iyi olmasına rağmen tellerinin keskin olması çalınamaz hale getiriyor. Müzik hocam bile 5 dakikan daha uzun süre çalamıyor. Yani ürünün kalitesi hakkında erken yorum yapmış olabilirim. İyi günler.

Edit: Bahsettiğim gitar Stagg SW201

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cekoniko -- 19 Haziran 2016; 3:26:56 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.