Şimdi Ara

iOS 8.1 Jailbreak Çalışan Tweakler [ANA KONU] GÜNCEL!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
8
Favori
5.525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar iOS 8.1 de deneyip çalıştığını gördüğünüz tweakleri burda paylaşalım.
    -[Applocker] => İstediğiniz uygulamaya şifre koymanıza olanak sağlar.
    -[AppSync for iOS 8+] bilgisayarda indirdiğiniz tweakleri telefona atmaya yarar.
    -[Accelerate] => İçindeki hız modlarıyla telefonu daha hızlı kullanılabilir hale getirebilirsiniz.
    -[AppCake] appstoredeki paralı uygulamaları bedava indirmeye yarayan tweak.
    -[Alkaline] Batarya simgesini değiştiren tweak.
    -[Audio Recorder] => Telefon konusmalarınızı kayıt etmenize olanak sağlar.
    -[Activator] Telefonun istedigin yerine istedigin görevi ekleyebilecegin tweak ( örnek telefonu sallayınca twitter açılsın) tavsiye edilir.
    -[Barrel] sayfa geçerken animasyon ekleme.
    -[BioProtect] parmak iziyle dosyalar applere herşeye şifre koymayı sağlayan tweak.
    -[BlurBar] Ekranın üstündeki saat operatör kısmı olan kısma renk vermeye yarayan tweak
    -[Bridge] sisteme indirdiğin müzik dosyalarına iphonedeki itunes kısmına yada ipod kısmına atmaya yarar.
    -[CCSettings] telefonu asagıdan yukarı cektigimizde cıkan kontrol paneline istedigimiz sistem işlevi gören görevi atayabilmemize yarayan tweak (KonumAçKapa)
    -[ClassicBadges]
    -[Classicdock]
    -[CyDelete] => Cydia'dan indirdiğiniz tweakleri Cydia'yı açmadan üstüne basılı tutup normal uygulama kaldırma şeklinde kaldırmanızı sağlar.
    -[Dockshift] Ana Menüde ki Dock'un Arka Plan Rengini ŞefafLaştırmaya Yarayan Tweak..
    -[iCleaner Pro] Sistemdeki gereksiz şeyleri silmeye ve ramı kullanan uygulamaları kapatmaya yarar.
    -[iCleaner]
    -[iLEX RAT] Telefonunuzu JB'li iken Restore Edip Aynı Sürümde Kalmaya Yarıyor.. ( İmzalamalar Kapalı Olduğunda Telefonu Restore Edebilirsiniz.)
    -[iFile] Sistem dosyalarına erişimi sağlar.
    -[İmsomnia Pro] => Telefonu tuş kilidine alınca 15 dk sonra wifi ile baglantıyı keser , bu tweak sürekli wifi ile baglı kalmasını sağlar.
    -[Linktunes] => Müzik indirmeye yarar
    -[LocallApStore] => Uygulama içi ücretsiz satın alma işlevi görür.(Her uygulamada çalışmaz)
    -[Protube] Youtubeden video indirmeye yarar , ben kurdum ama indirme linkine tıklayınca hata veriyor.Video indirebilen arkadaslar olmus.
    -[PKGBackup] Cydia kaynakları ile tweakler ile tüm ayarlarınızı yedekleyebileceğiniz bir tweak. Onedrive, Dropbox, GDrive, box bulut desteği var. betterFiveColumnHomescreen Ana ekrandaki uygulama sayısı 5 e çıkartır. Yani bir sutunda 4 uygulama varken 5 e çıkartmış olursunuz.
    -[RespringCacheFix] Respring sonucu oluşan geçici dosyaları vb temizleyerek boşa yer işgal etmesini engelliyor.Bir nevi temizlik yapıyor.
    -[Virtual Home]
    -[vibcall] Arama yaptığınızda karşıdaki kişi telefonu açınca telefonunuz titrer.
    -[Upscale] => Ekran çözünürlüğünü değiştirmeye yarar.
    -[Youtubed] Youtube nin arkaplandada çalışmasını saglayan tweak ( arada bir youtubeden atabilir )
    -[WhatsApp+] => Whatsapp'ta değişiklik yapmaya yarar(Bir nevi Watusi benzeri)
    -[WinterBoard] Tema koyma işlevi gören tweak içinde güzel temalar var.
    -[Whatsapp TimeStamp] Whatsapp'da kendini gizliyosun bir nevi son görülmeyi gizlemek karsıdaki kisininde son görülmesi görünmüyor tek farkı seni whatsapp'da hiç çevrimiçi göstermiyor. en son whatsapptan cıktıgın saati ise son görülme olarak gösteriyor karsıdakine
    -[whatspad] Tablette whatsapp kullanmaya yarar.
    -[Watusi] Whatsapa alakali bir cok ayari degistirmeye yariyor .
    -[Zeppelin] => Operatör adına simgeler koymaya yarar

.

ARKADAŞLAR BEN ELİMDEN GELDİĞİNCE GÜNCELLEME YAPMAYA CALISIYORUM FAKAT SİZDE DENEYİP İŞE YARAR GÖRDÜĞÜNÜZ TWEAKLERİ KONUDA PAYLAŞIRSANIZ HEM BİZİM HEMDE TWEAKLERLE UGRASAN ARKADASLAR İCİN BÜYÜK KOLAYLIK SAGLAMIS OLURSUNUZ.

GÜNCELLENECEKTİR.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cortéz -- 16 Kasım 2014; 0:01:59 >

• Youtubed
    Whatsapp TimeStamp
    Virtual Home

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BayZagor -- 31 Ekim 2014; 19:04:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gerekli konu

Activator calisiyor mu ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lifevita

Gerekli konu

Activator calisiyor mu ?

Activator calısıyor. Eklenmistir :)
  • Barrel'de güncellendi :)
  • Virtual home istediğim 2 tweakten biriydi. Diğeri bioprotect. O da çalışıyorsa hemen geçiyorum 8 e. Bioprotect deneyen var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mobile terminal çalışıyormu ? Bende çalışmadı

• Ccsettings safe mode a atiyor?

• Bioprotect deneyen oldu mu?

• Kalora nın reposundaki çalışıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: BayZagor

Kalora nın reposundaki çalışıyor.

Eyvallah hocam çalışıyor:)

• kolaro da nedense arap versiyonlu bioprotecin ben baska yerden buldum ios 8 icin olanini

arkadasla phone buzzer veya vibcall (karsi taraf telefonu acinca vibrasyon veriyor) o twek i bulan varmi? ve hangi repodan (ios 8 de calisanini)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KRML_KNN -- 31 Ekim 2014; 23:32:46 >
  • Bu youtubed nedir ne ise yarar?

• hocam listeye ekleyin vibcall calisiyor 8.1 kendim denedim
  • gunbah kullanıcısına yanıt
    Youtube un arka planda çalışmasını sağlıyor.

• Tesekkurler

• iLEX RAT
    AppSync for iOS 8+
    ClassicBadges
    Classicdock
    Dockshift
    iCleaner Pro
    iCleaner
  • Watchspring kurdum kaloradan cok guzel calisti cihaza reboot yaptim calismadi bi daha safe modda kaldi kaldirip kurdum yine reboot yaptim hala safe moddan cikamiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Burakcan25

Watchspring kurdum kaloradan cok guzel calisti cihaza reboot yaptim calismadi bi daha safe modda kaldi kaldirip kurdum yine reboot yaptim hala safe moddan cikamiyor

Open isimli eklenti var cydia dan onu sil o zaman cikar safe moddan

• quote:

Orijinalden alıntı: KRML_KNN

quote:

Orijinalden alıntı: Burakcan25

Watchspring kurdum kaloradan cok guzel calisti cihaza reboot yaptim calismadi bi daha safe modda kaldi kaldirip kurdum yine reboot yaptim hala safe moddan cikamiyor

Open isimli eklenti var cydia dan onu sil o zaman cikar safe moddan

Komple kaldırınca çıkıyor ama uygulamayı çalıştıramadım bir daha
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.