Şimdi Ara

İmei

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1 ay önce 2 el samimi aldım 1 hafta sonra. Mesaj geldı xxx imeikapatılacak diye 3 gun kaldı 1 ay olmasına kapatılırmı gercekten ben yeni imei atabılırmıyım elimde 2 3 tane eski telleri imei var nasıl bir yol izlemeliyim imei degistirebilirmiyim kendim kapanırsa markası ı8190

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ati1919 -- 31 Ekim 2014; 18:26:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• telefonu erişime kapatırlar yani yeni imei çaktırman lazım telefoncular yapıyo onuda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben yapamammı pc bağlayıp

• Yani bir yolu varmı varsa hallederim anlata birisini arastrdımda eski konular hep

• hocam öyle işlerle uğraşıp işinizi şansa bırakmayın gidin bi telefoncuya atsın sizde rahatlarsınız maceraya gerek yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 hafta sonra onada msj gelir telefonları biliyormusun aynı imei yi baska telefonda atarlar ondan

• Geçmiş olsun

• Saolun telefonu rootla efs yedeğini alıp o yedeği düzenleyip geri telefona yükleyince oluyo gibi bişeyler okudum doğrumudur acaba

• İlk bunu şimdi rootlMamlazımmıs sonra bir şekilde efs yedeği alip hexeditor düzenleyip geri yükleyeceğim olursa olur olmazsa telefonuna verecek artık. İlk buna rootla ama lazım arstırdım odinle 5dk rootluyolaronları yaparım da onların verdiği odinle attığımız rar dosyası benim telefona uyarmı ki anlayan biri Root dosyasını vereblrmi
     İmei

• Root tamamdır Apk bi uygulamada START dedim halletti rootla dı kendi şimdi eft yedeği alip düzenlemeek var

• yedek alamadım anlayan arkadaşlar bi el atı verin kapanmadan deyiştirivereyim 2 3 gün kaldı
  • Son günüm yardım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.