Şimdi Ara

SATILDI GM DISCOVERY 16GB 300TL (ilanı okuyun)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4
Cevap
2
Favori
395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mesajlara çok kısa sürede cevap veririm. Şuanda bu cihazı sorunsuz kullanmaktayım.

Ekranı dokunmatikle lcd birleşik sıfır değişti. (Sebebi eski dokunmatiğin kısmen basmaması idi)

Lakin kullanmaya engel olmayan minik eksikleri var,  bunları dert etmeyen ucuza 16gb GM DISCOVERY sahibi olacak.

1) Arama esnasında kulağınıza götürdüğünüzde yüzünüz temas edip biyerlere basmasın diye ekranı karartan  sensörü yok(Alınıp takılabilir veya Güç tuşuna basınca zaten ekran kapanıyo ve görüşme devam ediyo. Çok dert değil bence.

2) Cihaz şarj soketi sıfır takıldı. Sorunsuz şarj olur ve kopma ihtimali yok ama usb'den pc ye bağlanmaz. Sd kartı olmasa dert edilebilirdi ama sd kartı olduğu için dosya sd kart yöntemi ile atılabilir. Hatta wifi paykaşım programı ile direkt pc de ne varsa zaten telefonlara kablosuz olarak atmak artık mümkün. Önemli olan şarjsa buda dert değil.

Bu iki minik derdin haricinde cihazım gayet sağlam. Evet sorunsuz eve ucuza kullanmak için ben bunları dert etmem diyene işte ucuza gmd hemde 16gb. Daha ne olsun.

Cihaz daha 6 aylık Nisan 2014 faturalı kutulu ama Telpada yapılmadığı için garanti dışı kalmıştır. Zaten soket anakart gibi bi sürü arızayı telpa ücretle yapıyor garanti olsada çoğunlukla işe yaramıyor.

VERILECEKLER;
    Gm Discovery 16gb
    Orjinal kutusu
    6 Aylık fatura ve kitapçıkları
    Orjinal şarj cihazı
    Orjinal kutusu ile

FIYATIM 300TL. Belirtilen çok sıkıntı edilmeyecek eksikleri fiyattan düştüm. Yinede pazarlık konusu olabilecek birşey varsa pazarlığa açığım. Alanın işi görülsün yeter.

Teklifler pm aracılığı ile. Ilan boş muhabbetten hoşlananların yorumlarına kapalıdır.

Selametle.

SATILDI GM DISCOVERY 16GB 300TL (ilanı okuyun) SATILDI GM DISCOVERY 16GB 300TL (ilanı okuyun) SATILDI GM DISCOVERY 16GB 300TL (ilanı okuyun) SATILDI GM DISCOVERY 16GB 300TL (ilanı okuyun) SATILDI GM DISCOVERY 16GB 300TL (ilanı okuyun) SATILDI GM DISCOVERY 16GB 300TL (ilanı okuyun) SATILDI GM DISCOVERY 16GB 300TL (ilanı okuyun) SATILDI GM DISCOVERY 16GB 300TL (ilanı okuyun) SATILDI GM DISCOVERY 16GB 300TL (ilanı okuyun) SATILDI GM DISCOVERY 16GB 300TL (ilanı okuyun)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tulgacan -- 4 Kasım 2014; 19:51:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Cihazı keşke hiç almasaydın. Kozmetik olarak da tamir görmüş olması da 3. ele gidecek olması da fiyatı düşürüyor. Herşey tecrübe ile kazanılıyor gerçi.
  • Ben zaten zararına satıyorum. Keşke demenin faydası benim içinde yok çünkü bende keşke dedim. Bin kişi daha keşke dese faydası yok. Şimdi ben zarar edip düşüğe satıcam onuda başkası alıp kullanıcak. Birileri zarar edecek mecbur bu işlerde. Yeterki işin içinde dürüstlük olsun sıkıntı yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.