Şimdi Ara

Çıkmazdayım lütfen yardım edin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
2
Favori
379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar tm mezunum mat dersim kötü ygs matı önce bitirip lys mata baksam nasıl olur çünkü şuan dershaneye gidiyorum ve mat 1 ve mat 2 çalışıyorum çorba oldu bilmiyorum mat2 yi... Sadece ygs ilerlesem bitirsem nasıl olur.

Ayrıca dershaneden çıkıp özel ders almayı düşünüyorum yoksa çıkmasam mı bi fikir lütfen...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Mat-1 olmadan, Mat-2 olmaz ki hocam.. Siz mezunsunuz, benden daha iyi bilirsiniz.

Haddime olmayarak, şu öneride bulunacağım: Dershaneyi mershaneyi boşverin. Gerçekten boşverin yahu, adamlar size Mat-1 öğretmeden Mat-2 öğretmeye kalmış, OLACAK İŞ DEĞİL!

Onların tek amacı, sizi aç bir domuz olarak görüp, verebilecekleri kadar besini size yüklemek. Alınmayın ama gerçek bu. Onlara kanmayın.

Açın Behzat Hocayı. Alın elinize kalem kağıdı...

Adım adım...

Adım adım yahu! Bu işin başka yolumu var?! Üslü sayılar bilmeden, nasıl logaritme çözebilir bir insan..

Adım adım, Behzat Hoca. İnanın bana size yeterde artar.
    Geçen sene bu zamanlar sıfır olan matematiğimi, o yüce insan sayesinde belli bir seviyeye çıkarabildim.

Daha da önemlisi, hayat bazında önemli dersler aldım.

Gitmeyin dershaneye, gidecekseniz de, Mat-1 derslerine gidin.

• tomthejeer kullanıcısına yanıt
    Sağol yorumun için bende öyle düşünüyorum yani yetiştiremiyorum yarım yamalak kalıyor peki yetiştirebilir miyim sonradan lys?

• quote:

Orijinalden alıntı: tomthejeer

Mat-1 olmadan, Mat-2 olmaz ki hocam.. Siz mezunsunuz, benden daha iyi bilirsiniz.

Haddime olmayarak, şu öneride bulunacağım: Dershaneyi mershaneyi boşverin. Gerçekten boşverin yahu, adamlar size Mat-1 öğretmeden Mat-2 öğretmeye kalmış, OLACAK İŞ DEĞİL!

Onların tek amacı, sizi aç bir domuz olarak görüp, verebilecekleri kadar besini size yüklemek. Alınmayın ama gerçek bu. Onlara kanmayın.

Adım adım...

Adım adım yahu! Bu işin başka yolumu var?! Üslü sayılar bilmeden, nasıl logaritme çözebilir bir insan..

Geçen sene bu zamanlar sıfır olan matematiğimi, o yüce insan sayesinde belli bir seviyeye çıkarabildim.

katılıyorum şimdi rush ile adam gibi bir şey olmaz çabuk unutursun dershaneye vereceğin parayı uzaktanegitim.com gibi sitelerde ki setleri alsan daha iyi hiç olmazsa geri sardırması var izlerken notunu alırsın anlamadığın yeri geri sararsın konuları bitirince deneme çözersin eksiklerini görür tekrarını yaparsın. Şuan sana da yazık içinde bir çaresizlik olur adamın piskolojin gider sen anlaya anlaya ilerle olmadı dershanedeki hocadan etüt alır akşam tekrar yaparsın ama baya yoracak gibi bu durumlar kahve seviyorsun dur umarım

• Alucard:. kullanıcısına yanıt
    Kalmadı zaten kaç haftadır bide dershane sınıfı karma yapmış en iyi tm sınıfı benim işim ne? Bu zamana kadar durduk sınav oldu bugün değişicek sonunda sadece ygs çalışacağım dershanede mat 2 işlesin yapacak bir şey yok sanırsam...sağol yorumun için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kar Küresi -- 31 Ekim 2014; 18:29:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çin Çin

Kalmadı zaten kaç haftadır bide dershane sınıfı karma yapmış en iyi tm sınıfı benim işim ne? Bu zamana kadar durduk sınav oldu bugün değişicek sonunda sadece ygs çalışacağım dershanede mat 2 işlesin yapacak bir şey yok sanırsam...sağol yorumun için

halledersin sen pozitif ol daha çok var
  • İnşallah..

• İmkanın varsa özel ders al mat için antremanlarla serisini al temel yap sonra soru bankasına geç zamanla gerisi gelir Dershane etüt için kullan
  • kripton94 K kullanıcısına yanıt
    Yetişir mi sizce

• Up

• Up

• quote:

Orijinalden alıntı: Çin Çin

Yetişir mi sizce

Hepsini yapıcam diye düşünme ne kadar kar yaparsan kardır diye düşün
  • quote:

Orijinalden alıntı: tomthejeer

Mat-1 olmadan, Mat-2 olmaz ki hocam.. Siz mezunsunuz, benden daha iyi bilirsiniz.

Adım adım...

dediklerin çok doğru.sana şunu sormak istiyorum ygs kaç ayda biter veya kaç hafta? kişiden kişiye değişir elbet bitirme süresi ama ortalama bir gün,hafta,ay duymak istiyorum.bu zamana kadar hep "çalışıcam", "daha zamanım var", "pazartesi başlıyorum :)" gibi cümlelerle geldim ve hiçde çalışmadım ama artık stres artmaya başlıyor 19 HAFTA KALDI.bana ders ders öneri verirmisin böyle çalış bu kadar haftada biter gibi ya da sadece bu kadar haftada bitirebilirsin gibi cümlelerle.ve bu yolda vermem gereken ödünler neler ? çok teşekkür ediyorum şimdiden inşallah yanıtlarsın :) (TM bölümündeyim vaktim kalırsa biyolojide çalışabilirim)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sabahkusu -- 3 Kasım 2014; 2:54:46 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.