Şimdi Ara

Heybeliada'yı bilenler gelsin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
3.919
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler heybeliada'yı sadece uzaktan gördüm. İstanbula bu sene geldim bozkır ankaradan. Doğal olarak yeşile hasretim Bu heybeliada uzaktan bayağı yeşil ormanlık görünüyor. Şimdi ben gitsem heybeliada'ya bu ormanlarda dolaşabilir miyim? Yoksa bi kuruma vs. mi aittir. Kısaca o ormanlık alanlar halka açık mı?

• T-72 kullanıcısına yanıt
    Heybeli ile ilgili herşeyi sorabilirsin hocam,ekim kasım ayında bile gitmişliğim vardır. İstediğin zaman gidip gezebilirsin ormanını dağını taşını,ama askeri bölge var oralar çevrili ve girmek yasak. Onun haricinde özel mülk olmayan heryere girip çıkabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rahat adam

Heybeli ile ilgili herşeyi sorabilirsin hocam,ekim kasım ayında bile gitmişliğim vardır. İstediğin zaman gidip gezebilirsin ormanını dağını taşını,ama askeri bölge var oralar çevrili ve girmek yasak. Onun haricinde özel mülk olmayan heryere girip çıkabilirsin.

Ne kadar yer kaplar peki bu askeri bölge? Bi de bu resimde sağ uçta ve ortada binalar var. Oralar nedir, etraflarına giriş yasak olmasın?

EDİT:

Burda daha çok belli. Sağdaki ve orta-soldaki yapılar nedir bi bilginiz var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T-72 -- 31 Ekim 2014; 16:16:32 >

• Yukarı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biri kilise sanırım diğerini bilmiyorum. Ama heybelide bisiklet şart bi bisiklet kirala yukarıya doğru sür cok zevkli

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam orman istiyorsan İstanbul'un merkezinde de çokça var. Beykoz, polonezköy, rumelifeneri, garipçe köyü.. aklıma ilk gelenler. fatih ormanı, belgrad ormanı var mesela. yeşillik ağaçlık.. oh mis.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yvonne Strzechowski

Biri kilise sanırım diğerini bilmiyorum. Ama heybelide bisiklet şart bi bisiklet kirala yukarıya doğru sür cok zevkli

Arkadaşımla gidicez bisiklete binmeyi bilmiyor Hem bisikletle gidersek yoldan sapamayız ben ormana dalıp içerden yürümek istiyorum

• Sultangazi ye gel gazi mahallesinde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hey Dude!

Hocam orman istiyorsan İstanbul'un merkezinde de çokça var. Beykoz, polonezköy, rumelifeneri, garipçe köyü.. aklıma ilk gelenler. fatih ormanı, belgrad ormanı var mesela. yeşillik ağaçlık.. oh mis.

Ya Belgrad, fatih ormanı falan sakat yerlermiş etraftan sorduğuma göre. Bi de malum kış sayılır hava 5te kararıyo. Adalar daha temiz olur diye düşündüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T-72 -- 31 Ekim 2014; 16:59:58 >
    sol kısımdakı kırmızı bolge harıcındekı yesıl alanlara gırıp gezebılırsınız. ama bisiklet gerçekten şart yürünmez oralar. kışın güzel bisikletleri 10 liraya kiralamıştım,normalde yazında 15 lira
  • quote:

Orijinalden alıntı: rahat adam

sol kısımdakı kırmızı bolge harıcındekı yesıl alanlara gırıp gezebılırsınız. ama bisiklet gerçekten şart yürünmez oralar. kışın güzel bisikletleri 10 liraya kiralamıştım,normalde yazında 15 lira

Çok teşekkür ederim

rica ederim,ama gerçekten bisiklet kiralayın yürünecek gibi değil. güzel dağ bisikletleri var bu mevsimde dediğim gibi 7.5 10 lira gibi bişeye kiralarsınınz. isterseniz bisikletçiyide tarif edebilirim. ormanda bisikletle gezinti daha zevkli oluyor

kiraladığımız bisikletler böyleydi,sizde böyle kiralayın 3-5 fazla olsun rahat edersiniz.

• rahat adam kullanıcısına yanıt
    Birlikte gideceğim kişi bilmiyor bisiklete binmesini
    Yalniz o ormanda kopek boldur soyliyim de

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    bu bahaneyle öğrenmiş olur

Yvonne Strzechowski arkadaş haklı,özellikle çam limanı tarafında çok köpek var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yvonne Strzechowski

Yalniz o ormanda kopek boldur soyliyim de

Hadi ya Isırırlar mı, gidip orda köpeklere parçalanmayalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T-72 -- 1 Kasım 2014; 0:01:08 >
    bazıları kovalıyo özellikle çam limanı tarafında var. resimde sol taraftaki koy çam limanı,elinize bi dal sopa falan alın,bize saldırmamışlardı sadece havladılar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.