Şimdi Ara

20-21 bine bol donanımlı ne alınabilir ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • + 2002 model üzeri,LPG veya benzinli,yakıt tüketimi fazla olmayan 1.4 ve 1.6 motor hacmine sahip ne alınabilir ? Aklıma direkt peugeot 307 1.6 premium,Grande Punto 1.4 Starjet Emotion veya Laguna 2 expression geliyor.Boş paket 2006-2008 araca 20 bin vermektense 2002-2003 full donanımlı araç almak daha mantıklı mı ?

• Biraz kovalayıp Mondeo 3 zorla üstad.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2001 avensis vereyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aytürk

Biraz kovalayıp Mondeo 3 zorla üstad.

Yakıt + yedek parça + 25 binden aşağıya düzgünü bulunmuyor.Mondeo gibi arabaya da 1.6 motor nazlanır
  • quote:

Orijinalden alıntı: flyer_mig

quote:

Orijinalden alıntı: Aytürk

Biraz kovalayıp Mondeo 3 zorla üstad.

Yakıt + yedek parça + 25 binden aşağıya düzgünü bulunmuyor.Mondeo gibi arabaya da 1.6 motor nazlanır

Zaten o kasada 1.6 yok; direk 2.0 var. Starjet Punto hem daha genç olur, hem de motoru Fire'a göre güçlü. Hacim olarak sana yeterse yapıştır gitsin.
  •  20-21 bine bol donanımlı ne alınabilir ?

nissan almera 1.5 tekna temizini bulup alabilirsiniz.
  • Bi kaç bin daha koyup megane 2 hb

Fena donanımlı bir araçtır dinamik paketi.

• Nissan almera

• O paraya en donanimli araba fiat stilidir. Anahtarsiz giriş bile var. Diğer donanimlarini saymiyorum bile.

• quote:

Orijinalden alıntı: dkerem2

O paraya en donanimli araba fiat stilidir. Anahtarsiz giriş bile var. Diğer donanimlarini saymiyorum bile.

Arkadaşa katılıyorum.

Ek olarak Marea'da olabilir diyorum. Bunda da deri döşeme koltuk ısıtma falan var.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-2005-85.000-orjinal-marea-liberty-vip-premium-hissettirir-185339221/detay

• quote:

Orijinalden alıntı: Zapt-ı Na Mümkün

quote:

Orijinalden alıntı: dkerem2

O paraya en donanimli araba fiat stilidir. Anahtarsiz giriş bile var. Diğer donanimlarini saymiyorum bile.

Arkadaşa katılıyorum.

Ek olarak Marea'da olabilir diyorum. Bunda da deri döşeme koltuk ısıtma falan var.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-2005-85.000-orjinal-marea-liberty-vip-premium-hissettirir-185339221/detay

mareada kullandım doluluk bakımından stilonun yanından geçemez.

• seat cordoba?
  • Alfa Romeo 147.

(Bir önceki aracım, hala onu arıyorum)

• Volvo s40 2004 1.6 classic full bulabilirseniz alın deri koltuk sunroof dijital klima 8 hava yastigi anti patinaj koltuk isitma arka koltuklarin cocuk koltugu olma ozelligi yol bilgisayari abs ebd 24 25 e cok guzel araclar bulabilirsiniz

• Hocam nissan primera 2003-2009 model arasi,tam.aradivniz arabadir...

• Çağlar beye bende katılıyorum

O paralara en mantıklı seçim s40 olacaktır.

Benim de 1.8 2003 model s40 aracım var. Hem yakıt hem donanim anlamında sizi tatmin eder . Yanlız 1.8 yakıt anlamın da 1.6 ya göre daha iyi aklınız da olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: kahraman202

Alfa Romeo 147.

(Bir önceki aracım, hala onu arıyorum)

hocam alfayı neden arıyorsunuz hala ? bende stiloyu hala arıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: huso0655

Hocam nissan primera 2003-2009 model arasi,tam.aradivniz arabadir...

Primera temizi o paraya zor bulunur hocam. Sorunsuz olsada yedek parcasi nespeten pahalidir. Bahsi gecen punto idealdir bence
    Bu arada, eve kacta geleceksiniz?

• Benim size tavsiyem Mitsubishi Lancer eski kasa alin takin lpg yi de uzun zaman kullanin . Ayrica dolu bir aractir ve model olarakta yenidir.Sizin soylediginiz fiyat araliginda 06-07-08 lancer alinir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam oncelikle bel alti boyali olarak 2003 model bulunabilir,yedek parcasini napacaksinki hergun sanayiyemi gitcen yag filitre bakimi sitandarttir..Ayrica sanildigi gibi pahali degildir parcalari bizzat arastitdim sadece kaporta parcalari pahalidir.Eve de muhtemelen 17:25 civari gelmis olurum

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.