Şimdi Ara

Gitar tamiri

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar bir kac ay once jackson king v gitar aldim, fakat pek de iyi durumda degil, tremolosunda bir civatasi ve de tel sıkıştırma blogundan birisi sorunlu. Gitari aldigim kisi onlari tamamlarsan sana bedava gitari tamir ederim tertemiz 0 gibi yaparim dedi. Internetten arastirirken eksik parcalar yerine toptan bir tremolo almak daha mantikli geldi, uzerindeki tremolo pasli, kuflu, cok da iyi durumda degil. Su tremoloyu buldum:http://www.mydukkan.com/urunler_detay.asp?id=14723&gid=3557#.VFMui9kazCQ
    Bu tremolo nasildir, gitarimla uyum gosterir mi, eger olursa direk bunu alacagim. Telefondan yazdigim icin turkce karakterler yok kusura bakmayin lutfen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dostum herifin gitarı sorunluymuş neden almadan önce tamir ettirip bakimlarini yaptirmadinki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tyrion Reyiz -- 31 Ekim 2014; 17:12:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tyrion Reyiz

Dostum herifin gitarı sorunluymuş neden almadan önce tamir ettirip bakimlarini yaptirmadinki

Ya hem sabirsizligima denk geldi hem de tanidik diye cok kurcalamadim. Zaten ders oldu bu bana. Gitar cok iyi gercekten, tonu filan mukemmel, elden cikartmak da istemiyorum, tek sorunu tremolosu, onu duzeltmeye calisiyorum iste

• quote:

Orijinalden alıntı: ChernobyL54

quote:

Dostum herifin gitarı sorunluymuş neden almadan önce tamir ettirip bakimlarini yaptirmadinki

Ya hem sabirsizligima denk geldi hem de tanidik diye cok kurcalamadim. Zaten ders oldu bu bana. Gitar cok iyi gercekten, tonu filan mukemmel, elden cikartmak da istemiyorum, tek sorunu tremolosu, onu duzeltmeye calisiyorum iste

Satarken adam sana anlattimi gitarin durumu ve sen gitari kaça aldigini ve tam modelini yazarmisin bi

• quote:

quote:

quote:

Satarken adam sana anlattimi gitarin durumu ve sen gitari kaça aldigini ve tam modelini yazarmisin bi

Sadece tremolosu sorunlu dedi, ben de 600 lira'ya aldım gitarı. Modelini tam olarak bilmiyorum king v fakat üzerinde hiç bir şey yazmıyor, 22 perdelik, mavi bir king v, jackson manyetikler var orijinal halinde ben emg taktım, seri numarası var 9643921. Onun dışında akort başlarının olduğu yerde de hiç bir şey yazmıyor

• quote:

quote:

quote:

quote:

Sadece tremolosu sorunlu dedi, ben de 600 lira'ya aldım gitarı. Modelini tam olarak bilmiyorum king v fakat üzerinde hiç bir şey yazmıyor, 22 perdelik, mavi bir king v, jackson manyetikler var orijinal halinde ben emg taktım, seri numarası var 9643921. Onun dışında akort başlarının olduğu yerde de hiç bir şey yazmıyor

600 TL gitar emg 81 85 yada o tarz aktif bi set taktirdiysan 550 600 TL birde 300 TL de tremolo 1500 tlye 0 muhteşem Schecter veya 2. El Jackson alabilirdin dostum tanidik demistin ben olsam gitari veririm geri EMG ler 600+300 900 e sağlam bi güzel gövdeli ve rahat klavyeli bi gitar alirim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.