Şimdi Ara

Dayımdan nefret ediyorum nasıl kurtulabilirim?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F97E00D06 -- 14 Aralık 2016; 9:57:40 >

• Okuyamadim ama seviyorsan git konus bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İcecege uyku hapı at..uyudugunda doğalgazı acık bırak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben aynı şeyleri arkadaşımda yaşadım. Kin tutmuşuz . Katlanim dedim beceremedim . Hatta onu kırmadan ondan nasıl kurtulurum diye çok konu açtım ama yardım eden olmadı. Sanırım bugünden itibaren onu istemedimi tavırlarımla belli edicem. Geri zekalı öküz beyinsiz karaktersiz tipsiz Allah ın cezası iğrenç biri. Kafasına taş düşsün de ölsün

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok basit hoşlanmadığı sevmediği şeyleri yapıp durun misal cimriyse eve katkıda bulunmasını isteyin, yok yüksek sesi sevmiyorsa son ses film izleyin. Bir şey dersede ben hep evde böyle yapıyordum ondan alışmışım senin için biraz düzeltmeye çalışayım diyeceksiniz ama aynen yada çok az azaltıp devam edeceksiniz bir süre sonra sıkılır giderler.

Not: Adamın gidecek yeri yoksa afedersin ...sen gitmez artık konuşup göndermeye çalışacaksınız...
  • laptopa sifre koy.. evin anahtarini degistir..
  • eminmetehan E kullanıcısına yanıt
    eve kız atcam de arkadaşlar gelcek de müsade iste 2-3 kere yapınca gider evde olduğu zamanlarda hapla bunu uyusun :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.