Şimdi Ara

CIDDI KONU - 15.000 TL 'ye ne iş yapılır ⁉️

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
58
Cevap
5
Favori
1.279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler yaza kadar biriktirmeyi düşünüyorum çalışıp sizce ne yapsam ciddi konu lütfen güvendiğiniz fikrilerinizi yazınız şimdiden yazan herkese teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1E24E8F01 -- 31 Ekim 2014; 2:37:40 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Hiç bişey

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • iş fikirleri hakkında bir sürü site var, oraları incelemelisin. tecrüben yoksa ve yaşın küçükse kalkışma böyle şeylere. benim düşüncem
  • Şu an 15 binim olsa çok güzel şeyler yaparım e-ticaret adına.
  • Yapılır gibi ama ufak işler ama fikir yok şuan

@UçamayanZüperGahraman

Yaşım 19 üniyi bıraktım bu sene işe giricem yaza kadar çalışıcam ama hiç çalışmadım adam gibi iş ortamlarını pek bilmiyorum ama birşeyler yapmak istiyorum artık birşeylerin ucundan tutup yürümek istiyorum yoksa YAŞ geçiyor

@Frank Lapidus

O sektörden anlamıyorum ve korkuyorum çok zor bi sektör o yüzden uzak duruyorum o sektörden ama anlayan için çok iyi

@DaYWaLkeR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1E24E8F01 -- 31 Ekim 2014; 2:51:52 >
  • Pilav arabası al birini çalıştır işlek bir yerde. Parayı da fifti fifti kırış ya da oranı sen belirle işte.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sosyete pazarı gibi bir yerde stant kiralarsın aylık 2-3 binliraya, istanbuldan toptancıdan mal alır satarsın..

Şahıs şirketi kurarsın, adresi ev adresin gösterirsin, yurtdışından özellikle çinden yeni trend olan ürünleri getirtip satarsın..

Websitesi kurma ve android e oyun yazma ile ilgili kendini geliştirip bu sektörlerle ilerleyebilirsin..

Arabalara ilgin varsa, 1-2 ara alıp satarsın 15-20 bin civarında..
  • Yaşım biraz genç diye belki sözüm dinlenmez param gider kendimi tanıyan biriyim o işi pek yapmam ama fikir için teşekkür ederim 👍

• hakkında aldığım not, bende, bu konunun ciddi olmadığı şüphesini uyandırdı.
  • Frank Lapidus kullanıcısına yanıt
    Evet hepsi olabilir fikirleriniz için teşekkür ederim not alıcam 👍

• radar_ kullanıcısına yanıt
    Valla önceden olabilirdi ama okulu bırakınca ve bir kaç haftadır fazlalık gibi hissetmem kafa Yapımı çok değiştirdi eğer bu yaşta böyle hissediyorsam ileride nasıl hissederim düşünmek bile istemiyorum okuldan önce okuldan sonra çok fark varmış bunu anladım ve konu ciddi haftaya ALLÂH 'ın izni ile işe başlıyıcam ve para biriktirmeye

• ebay ve paypal kullanabiliyorsan, gümrük işlerinden de anlıyorsan ilginç ürünler al. ilginç ürünler daima alıcı bulur.
  • Murder Inc. kullanıcısına yanıt
    Ebay ve PayPal ve gümrük hiç anlamıyorum ama anlayan arkadaşlarıma sorabilirim ama getireceğim ürünleri satmam zor olabilir herkes bi yer kapmış ve okuldan yeni ayrıldım iş piyasası ile pek alakam yok yaza kadar para biriktirirken tecrübede kazanmaya çalışıcam umarım bu tarz alternatif işleride öğrenirim sağolun

• iyi inşallah öyleyse.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radar_ -- 31 Ekim 2014; 3:07:43 >
  • radar_ kullanıcısına yanıt
    Sağolun inşALLÂH.

• Gırtlak sektörü iyidir sen yemekten gir işe. Ben oturayım para gelsin diyorsan güvenilir eleman lazım yok ben oturur satışımı yaparım diyorsan sadece pişirip satmakk kalıyor.

• Onu düşünüyorum ama Dükkan açamam sanırım bu paraya dışarıda ise herkes heryeri kapmış gibi gözüküyor ve dışarıda satış yapabiliceğimi sanmıyorum

• Islek bir yerde pilav arabasi aylik 20kya kadar kazanabiliyor. Nohutunu tavugunu havucunu hasla koy yana neli olsun de ver pilavi yolla ver pilavi yolla. Plastik kasik tabak ver ellerine oh mis yav. He harac keserler meserler ama iyi para kazanabilirsin.

• Evet güzel iş gibi ama işte benim normal iş tecrübem bile az iken dışarıda daha zor şartlarda çalışmam şuanda mümkün değil gibi yapabiliceğimi sanmıyorum ama fikir iyi

• Seyyar iş yapamam dememin sebebi iş tecrübem yok okuldan birden oralara atılırsam maf olurum gibime geliyor ama dedikleriniz doğru son iş tavsiyenizi düşünücem Sizede işinizde başarılar umarım daha iyi olur işleriniz ALLÂH yardımcınız olsun tekrar sağolun 👍.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1E24E8F01 -- 31 Ekim 2014; 3:34:49 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.