Şimdi Ara

Gold olamıyorum diyenlere

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
996
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 10 oyunda rengar oynayarak 8w 2l ile altın 3 basladim smurfte.Hedefim bu hesapla sezon 5de TRde en çok rengar oynayan oyuncu olmak.Sadece rengar oynuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gold5555 -- 31 Ekim 2014; 0:41:06 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Nick konu uyumu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Süpürge iyi çekiyomuş kanq.
  • + Süpürgen güzelmiş

+ Sen oyunu taşıma mışsın başkaları taşımış. Bu resimden rengar ın opluğunu anlatamassın

+ rakip takım opi: 2 adc, ryze itemler opi, fiddle itemler opi, supsuz rakip opi

vs vs
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mediv

Süpürge iyi çekiyomuş kanq.

süpürge dediğin note 3 la elim titredi son maç çok zorluydu bende oynayamadım orda zaten.15v1 di olay takım sürekli kill peşinde koştu ne exp kasan ne görev yapan vardı oyun uzadı böyle olunca.
  • Biri şu genius capsini atsın(9gag ağzıyla diyeceğim ban yiyeceğim) hani telefonlu ekranlı olan
  •  Gold olamıyorum diyenlere
  • quote:

Orijinalden alıntı: Advancensar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam az daha büyük foto atsaydın keşke tam göremedik
  • Hayatım boyunca hiç android telefonum olmadı 100 bin tl param olsada iphone vs vs almam
    Diz üstü pc ye bile karşıyım
    PC yerine iphone alanın akıl sağlığı ve zekası hakkında hep kuşkularım olmuştur

Tüketim toplumunun en tiksinç yüzü şu android çılgınlığı dünyayı yiyip obez olsan valla saygı duyarım
    Ama şu android alıp alıp satmanız yokmu tiksinerek izliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Digitalix -- 31 Ekim 2014; 6:08:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sauron

+ Süpürgen güzelmiş

+ Sen oyunu taşıma mışsın başkaları taşımış. Bu resimden rengar ın opluğunu anlatamassın

+ rakip takım opi: 2 adc, ryze itemler opi, fiddle itemler opi, supsuz rakip opi

vs vs

2 adc derken? vayne top
    bide lux ne is yapar acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • + Vayne in top olaması bir şeyi değiştirmez: ' adc rakipte ve bu tarafta da rengar var

+ Lux sup oynuyor ama sup itemi yok
  • Ekranın resmini çeken dahi bir gold arkadaşımız var
  • quote:

Orijinalden alıntı: jrbatu

Süper

• Taşındığın oyunların resimlerini çekip nasıl gold olamıyorsunuz diye konu açmaya utanmıyor musun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fasmodey

Taşındığın oyunların resimlerini çekip nasıl gold olamıyorsunuz diye konu açmaya utanmıyor musun?

11-0-7 gittiğim oyunu kaybedince laf soylemiyorum bi zahmet iyi oynayamadiğim oyunlarda taşinayım.Ayrica o oyunda earlyde her lane'e kill kazandirdim counter jungle yapip fiddlei oyundan dusurmustum takim oyunu bitiricek hamleler yapmadi dragon pingliyorum gelen bile yoktu herkes kill kovaliyordu

• Blitze karşı morgana sup alıp e fullemeyen ve e sinide sadece kendine atan mikael keşiftaşı gibi itemler yerine banshee çıkan support gelmemiş sana bot pre deyip ezreal ve mf alan troller gelmemiş sana jungle amumu olup jungle itemlerini tamamlamayıp onu satıp liandry çıkan adamlar gelmemiş sana bıraksan 3 4 sayfa yazarım böylede neyse QQ
  • Bir asus kullanıcısı olarak, bu görselden utanç duydum Hani klavyede denk gelirsen prt sc yazan bir tuş var bas bi ona, sonra paint aç CTRL ve V tuşlarına aynı anda bas. Bakalım ne olucak
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.