Şimdi Ara

Ben olsam prandelli'den daha iyi kadro çıkarırım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Teknik kadro benden daha iyidir ondan o Td ben taraftar ama daha iyi kadro çıkarırım.
    4-2-2-2
    Umut(Berk İsmail) bruma
    Snejder olcan
    Melo Veysel(yekta)
    Tarık(balta) chedju Semih tarık(Sabri)
    Burak selçuğu 18 bile almam gidin antreman yapın eski maçlarınızı gollerinizi izleyin sorun nedir çözün yoksa Ocak'ta satılırsınız
    Defansa özel çalıştırırdım
    Burağı önem verip eski gücüne dönsün diye uğraşırdım sezon bitince direk şut
    Sizce nasıl olurdu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tüm forum olarak senin kadronu merak ediyorduk. Biz hiçbirimiz kadro kurmayı bilmediğimizden, senin değerli kadro dizilişin bizim için çok önemli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: özcan35

Tüm forum olarak senin kadronu merak ediyorduk. Biz hiçbirimiz kadro kurmayı bilmediğimizden, senin değerli kadro dizilişin bizim için çok önemli.

her zaman
  • Buraği 18 e almıyon sonra aynı burağii Önem verip eski gücüne kavuşturuyon

• help21 kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: help21

Buraği 18 e almıyon sonra aynı burağii Önem verip eski gücüne kavuşturuyon

bizde güçlensin alırız dedik bu haliyle ben daha iyi oynarım

• 4-1-1-1-1-1-1 daha iyi olur gibi ?
  • Sen biraz pes, biraz fifa oynamışsın. Ortaya karışık. Genç oyuncu önermemişsin. Fm oynadığını söyleyemem..
  • bence de yaparsın
  • Berk Ismail dedigin Adam kiralik gitti kadroya yazmissin. Daha ondan haberin yok.

• bence forvette özgür can daha iyi bir tercih olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şuanda ondan belki daha akıl karı bir şey çıkarırsın. Fakat gel biz seni Torino'ya hoca yapalım. Orda nasıl bir kadro çıkaracaksın? Prandelli tanımadığı bir ülkeye geldi. Bu FM değilki adam oyuncunun kartındaki puanlara baksın. Kaldı ki ben bile FM'de kendi takımımdan büyük bir takımdan teklif geldiğinde bile gitmiyorum. Çünkü takımdaki adamları özelliklerini tanımıyorum.

Burdan bol kese sallamk kolay. Eğer yabancı hoca getireceksen 10 hafta, 1 yarı dönem değil 1 yıl sabır süresi vericeksin. Adam senin ülkeni tanısın. Ertesi sezonda aynıysa yolları ayırıcan.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.