Şimdi Ara

Steam de Psn Kardeşliği gibi bir seçenek var mı ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler bi sorum olucakti. Ps3 de psn kardesligi die bi olay var bilen bilir tek hesap üzerinden ayni oyunu iki kisi indirebiliyor boylelikle oyunun fiyati daha uyguna geliyor. Steamde de boyle bi durum var mi ? Yani farkli bi hesap iki farkli pcde aktive edilip oyun indirilebiliyor mu ?.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aynı oyunu kendi hesabınla giriş yaparak farklı bilgisayarlarda oynayabilirsin ya da erişim izni vererek bilgisayardaki diğer kullanıcıların oyunlarına ulaşmalarını sağlayabilirsin.Ancak hiçbir şekilde oyun aynı anda farklı iki yerde online olamaz diye biliyorum
  • Napoleonfd kullanıcısına yanıt
    Anladim hocam saolun ilgilenip yanitladiginiz icin Bi sorum daha olucakti : ben oyunu indirdim oynadim ama sonra pc den sildim dielim sonra yine steam den indirip oyunu indirebilir miyim yoksa sadece 1 kerelik hakkim mi var ?.

Ayrica steamden outlast indiriyorum,ona netten türkce dil paketi ekledigimde bi skinti cikar ki oyunda ya da öncelikle eklenebilirvmi die sorayim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fernandao -- 31 Ekim 2014; 12:31:37 >
  • fernandao kullanıcısına yanıt
    İstediğin zaman tekrar tekrar yükleyebilirsin,paket konusunda da sıkıntı çıkacağını sanmıyorum.
    yamada hata yoksa steam sıkıntı çıkarmıyor, hatta bazı oyunların türkçe yamaları steam atölye sayfalarında oluyor.
  • Anladim saolun son olarak bilginiz var mi bilmiyorum ama spec ops:the line mi sniper elite nazi zombie army i mi önerirsiniz ? Arkadasimla online oynamak istiyoruz spec ops un co op modu var mi tam emin olamadim netteki arastirmalarda.

Maalesef bu oyunları bilmiyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.