Şimdi Ara

Ntv Spor'dan tahmini ilk 11

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kale:Muslera

Defans:Tarık-Semih-Chedjou-Telles

Orta saha:Dzemaili-Hamit-Selçuk

Forvet:Olcan-Buraj-Sneijder

Kısacası beş para etmez bir kadro.Prandelli gitmesin bize fayda getirmez diyorum ama bu adam da hiç akıllanmıyor yahu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sen istiyor buraj verejek 100 dolar daha

• Forvette Burak'ı göremeyince sevinçten uçmuştum ama sonrasında baktım Buraj varmış onun yerine
    Gerçi takım artık topu forvet hattına çok fazla getiremiyor da, hani adam topu alıyorda kaçırıyor gibi bir durum da yok..
  • Mobildeyim beyler anlayın artık.

• Ne dersiniz 4 olur mu ? Gerçi idda gs'nin maçlarında 3.5 üstüne para vermiyor ama idare ederiz
  • Vay be. Kralın ismini yanlış yazanlar da varmış.

• Kasimpasanin kadrosu daha iyi.

• burak selçuk dzmali varsa bu akşam izlemem, prandelli kovulana dek dahada izlemem yeni gelen teknik direktörde oynatırsa toptan sezonu izlemem

• Gökhan Zan'ı forvete koyun daha çok iş yapar
  • burak yerine oynayacak süper forvetlerimiz var sanki
    mecburen burak oynuyor işte.

• ne var bu selçukta anlamıyorum bizdeki kuyt gibi kötü olsa da mecbur kadroya koyuyorlar sanki

bence galatasaray farklı bir sistem denemeli 3lü orta saha olmuyor galatasaraya
  • Defans ilk kez iyi.
  • Melo ile Semih oynayamama durumu var diyorlardı ? Son saate kadar belli olmaz bence.
  • genelde tv'lerde verilen muhtemel 11'ler doğru çıkmaz ama prandelli'nin böyle bir kadro süreceği aşikar.
    kaç maçtır kanatlarımız otoban olmuş, bekler rakibin her atağında 2'ye 1 yakalanıyorlar. hala inatla elindeki orta saha kalitesine bakmadan 3 lü oynuyor. vasat da olsa iki kanatlı bir sistem kursak bu kadar aciz oyun oynamayız diye düşünüyorum.
  • prandelli herhalde bu kadronun oturmasını istiyor, tarık idare eder gibi ama telles şu takıma artık alışsa çok iyi olacak! neyse selçuk ve burak varken hala rezilleri oynarız.
  • Bu sistemde Burak sene sonu 10 golden fazla atamaz.
  • Bizim kadro isim olarak şahane. Ah bide oynasalar.. Selçuk volkana az çektirmedi zamanında. (Bknz. selçuk geliyor golde geliyor.)
  • saimertug kullanıcısına yanıt
    Burak oyundan çıksın takım daha çok iş yapar.
  • Yahu hadi Burak neyse, başka forvetimiz yok, Umut zaten ondan beter diye oynatıyorsun da hala Selçuk ısrarı nedir?

Koy Yekta'yı, Furkan'ı en azından mücadele ederler.
  • Sistem dizilis onemli degil teknik direktorun Sneijder uzerine kurulu bir sistem yapmamasi gerek,yapilmasi gereken lanet olasi Selcuk'a uzun pas yaptirilmasi bu adamin en iyi yaptigi seyi yaptirmiyoruz calim atip asist yapmasini bekliyoruz.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.