Şimdi Ara

arkadaşlar aşık olamıyorum 25 yasındayım sanırım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beklentim kalmadı uzak kaldyım 6 yıldır hayatımda kimse yok ilerlese yaşım cok yalnız hissediyorum neden böyleyim icim acıyor ..yaptıklarım oldu evet iyi biri sayılmam ama dogru kız kavramı yok neden arkadaşlar sosyalleş gibi öğütler vermeyin..

• Diğer sebeplerden ötürü küçük bir depresyon veya anksiyete vs. sebebiyle olabilir. Hatta insan bazen geçici aseksüel bile olabiliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: adını nick koydum

Diğer sebeplerden ötürü küçük bir depresyon veya anksiyete vs. sebebiyle olabilir. Hatta insan bazen geçici aseksüel bile olabiliyor.

yok usta onun gibi değilde aldattık falan beddua aldım kızdan ben napabilrm ozamanlar bilseydim böylemi olrudu kara kutu icindeym bıktım yalnızlık işinden hep aynı şeyy nereye kadar..
  • "25 yasındayım sanırım" hocam bu dediğinizi pek anlayamadim ancak bu kadarda karamsar olmayin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu tarz şeyleri düşünmeyin düşündükçe hayat daha çekilmez olur hayatı akışına bırakmayı öğrenin pls .
  • quote:

Orijinalden alıntı: bombacimülayim

"25 yasındayım sanırım" hocam bu dediğinizi pek anlayamadim ancak bu kadarda karamsar olmayin

hocam kafam dumanlı oldugu icin gene iyi 25 yasındayım sanırım baslıgını ondan açtım işte sanırım kazaylan oldu edit:özür dilerim hayat pek iyi gelmiyor nereye kadar.neden oguzhan koc her aşk bir gün karsılıksız biter şarkısı işte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gutikarizma -- 31 Ekim 2014; 1:51:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: corpixx

Bu tarz şeyleri düşünmeyin düşündükçe hayat daha çekilmez olur hayatı akışına bırakmayı öğrenin pls .

illaki ama akla gelen yine gelir misali..
  • ben 25 yasındayım arkadaşlar başlık sanırım yazım yanlısı olmus ondan işte..
  • O bedduayi aldiysan sittin sene hayir gelmez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben lisede oldum, ondan beri de kimseyi sevemiyorum, hoş kızlar çıkıyo karşıma ama aşırı seçiciyim, yakışıklıyım da, evlenenem heralde bakalım...

• erkeklere yonelin

• Aşk dedigin iki gunluk olay..evlendinmi..kadın yatakta gaz cıkarıp durcak..sabaha kadar 5 kere......banyoda moklu donları gorcen..hafta sonlari bacak ve koltuk alti killari kesip...kıllı jileti gorcen...cöp atarken....ayda 3 gun arka arkaya şalgam sulu bezi gorcen....evlenince bor ay sonra baska kadın arıcan...gunluk takılmalı kadın....benim cevremde herkes evli anlatiyorlar...hayal deil bunlar

• aşk diye birşey yok zaten. yüzde 90 mantık evliliği var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeopol

O bedduayi aldiysan sittin sene hayir gelmez.

diyorsun duasıyla dogmadım bedduyasıyla ölmem kimsenin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çikaskondikas

Ben lisede oldum, ondan beri de kimseyi sevemiyorum, hoş kızlar çıkıyo karşıma ama aşırı seçiciyim, yakışıklıyım da, evlenenem heralde bakalım...

onlar kader kısmet işleri hocam umutsuzlar vakası klubu acmak lazım hicbirşeyden fayda yok zaten ya hayat boş napalım ben artık basiretimin beni bir yere getirdigini düsünmyrm daa
  • quote:

Orijinalden alıntı: Usain Bolt

erkeklere yonelin

işsizmisin hocam ya hadi git işine
  • quote:

Orijinalden alıntı: baris195

Aşk dedigin iki gunluk olay..evlendinmi..kadın yatakta gaz cıkarıp durcak..sabaha kadar 5 kere......banyoda moklu donları gorcen..hafta sonlari bacak ve koltuk alti killari kesip...kıllı jileti gorcen...cöp atarken....ayda 3 gun arka arkaya şalgam sulu bezi gorcen....evlenince bor ay sonra baska kadın arıcan...gunluk takılmalı kadın....benim cevremde herkes evli anlatiyorlar...hayal deil bunlar

haklısın hocam bunlar doğanın döngüsü.biz erkeklerin ihtiyacı var olan kadındır.yuva kurulmadan düzen olmaz.bir insanın psikolojisini rahatlatan güzel bir yuvadır başka bir şey değildir bence .ama ben kaybettm kendime göre görünmez bir adamdan farkım yok hocam artık battıkca batıyorm herhalde.günler geçsede aylar geçsede careme care bulamıyorum nasıl bir kısır döngüdür bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gutikarizma -- 31 Ekim 2014; 12:42:18 >

• quote:

Orijinalden alıntı: erco35coast

aşk diye birşey yok zaten. yüzde 90 mantık evliliği var.

mantık evliligiylse neticede. Bir kızın bedduasını alıp yaşamamk lazım .kendime göre tövbe edip dogru kızı buldugumda evlenmek istiyrm.inancım umudu koruklemiş durumda ama herşey sahte yalan dolan icimi acıtıyor. Bunu gorererk bole yaşamak bana ızdırap veriyor. Çünki cevremdeki insanların mutluluklarını izliyorum demekki diyorum benim imtihanım yalnızlık hocam bunu kabul ettim sanırım.
  • gutikarizma kullanıcısına yanıt
    Ben lisedeyken bir kızın bedduasını almıştım. Ama şuana kadar başıma bir şey gelmedi. Umarım gelmez.
    Bence senin sorunun aklından aşık olma kavramını düşünmen. İlk bakışta aşık olamazsın. Sadece hoşlanırsın. Birinden biraz bile mi hoşlanmadın ?
  • Bu kardeşimizin ilacı mega holdings :D

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.