Şimdi Ara

35000TL İçin Araç Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
1
Favori
783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2010 Focus 1.6 Titanium kullanıyorum. Aracımı değiştirmek istiyorum ve aynı değerde Ford ve Fiat dışında tavsiyelerinizi bekliyorum.
    Araçta konfor ve yakıt tüketiminin az olması en çok önem verdiğim 2 şey.
    Yüksek model, dizel, Focus ile konfor olarak aynı ya da üstün,yakıtı 7 litreyi geçmeyecek araçlardan ne önerirsiniz?
    Bu arada 6 kişilik bir aileyiz 1 çocuk 5 yetişkin var. Aracın genişliğide çok önemli bu yüzden.

-2005-2006 Bmw 116i düşünüyordum benzinli istemememe rağmen ama hakkında çok fazla olumsuz yorum okudum. O yüzden soğudum diyebilirim.

35000 bütçem var ama zorlarsak ve aklımıza yatan bir araba olursa 1-2 daha koyabilirim üzerine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Silent Wars -- 31 Ekim 2014; 15:13:53 >

• konuyu takipteyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok mu hiç tavsiyesi olan yardımcı olacak biri
  • keşke önce bi okusaydınız
  • Aracınız güzelmiş hemde esp paketli 1.6 dizel bende 35'e kadar araç bakıyorum yoksa talip olmak isterdim
  • 308 dizel. Daha kalabalıksanız sizi mpv paklar. C4 Picasso vb inceleyin bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: by_mercure

Hocam aracımı satıyorum. Sıfır ayarında kusursuzdur. Değerlendirmenizi öneririm.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-sifir-ayarinda-bravo-easy-kusursuz-sunroof-pluscam-tavan-183245050/detay/

Hayirli satislar araciniz cok guzel ama sanirim ama 40 binden yukari pek bravo alan yok ins kisa zamanda satilir..

• Arayışım sürüyor, yardım hala bekleniyor.
  • Birkaç senelik mazda3 alınabilir.
  • Bende konuyu takipteyim
    35.000 civarı araç bakıyorum 2 aydır. İkinci elde içime sinen birşey bulamadım, fiyatlar çok abartı. Sıfır Clio 1.2 Joy düşünüyorum Aralığa doğru. Fiyatı 37.000'lerde şu anda, biraz pazarlıkla 36.500 düşülecek gibi. Kullanan alan var mıdır, nasıl araba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: serser12

Bende konuyu takipteyim
    35.000 civarı araç bakıyorum 2 aydır. İkinci elde içime sinen birşey bulamadım, fiyatlar çok abartı. Sıfır Clio 1.2 Joy düşünüyorum Aralığa doğru. Fiyatı 37.000'lerde şu anda, biraz pazarlıkla 36.500 düşülecek gibi. Kullanan alan var mıdır, nasıl araba?

Cansız bir motor,boş donanım(arka camlar manuel v.s) açıkcası fiyatı bu araç için uygun değil,çünkü zaen ederi o.
  • Donanım olarak benzer fiyat aralığındaki sıfır arabalardan(Hyundai i20, Opel Corsa, Peugeot 208, Fiat Punto) daha iyi, arka cam dışında :) Cruise Control, yokuş kalkış, ESP, Yan hava yastıkları, anahtarsız çalıştırma, elektrikli ısıtmalı dikiz aynalar.
    Genel olarak iç malzeme kalitesi olarak çok iyi yorumlar yok. Rüzgar sesi, direksiyon kutusu ile ilgili sanırım kronik sorunları var. Benim için en büyük dezavantajıda LPG stepneye takılmıyor, bagajın içinde oluyor. Bencede 1.2 motorun ederi o kadar değil bu yüzden Aralıkta kampanyalara bakacağım. Renault 1.2 motora o kadar güvenmiyorki, test sürüşü için araba koymamışlar.

Bu arada Corsa 1.2 i Twinport güvenlik paketi dahil (1000 TL) 37.000 fiyat almıştım (Telefonda aldım fiyatı, gidip pazarlık yapmadım).
  • B seg. olacaksa Sıfır İbiza olur. Ha ama küçük olmasın diyorsanız, Octavia olur...

• her oto arayana kendi araacınızı satmaya çalışıyorsunuz ama kusura bakmayın kimse bravoya 45 bin TL para vermez hatta 40 bile verirken insaınn eli ağayı titrer ama 40 eder o kadar yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: rbcntechnic

her oto arayana kendi araacınızı satmaya çalışıyorsunuz ama kusura bakmayın kimse bravoya 45 bin TL para vermez hatta 40 bile verirken insaınn eli ağayı titrer ama 40 eder o kadar yani

Bilmediginiginiz arac icin yorum yapmayin. Ayrica sizi ilgilendiren bir konu degil.

• Dizel olacak diye gidipte 100bin km devirmiş ordan oraya hiç durmadan yürümüş yorgun araç almaya gerek yok bence sonra başınız ağrır.

2010 titanyum focus konforunda az kmli dizel araç varsa 35bine bende alayım.

• biliyorum biliyorum 45 bin TL ye bravo satılmayacağını biliyorum.
  • quote:

biliyorum biliyorum 45 bin TL ye bravo satılmayacağını biliyorum.

Merak ediyorsan soyleyeyim, 44.250 verdiler vermedim.İnanmiyorsan sahibinden goruntusunu atabilirim.Sizin piyasadan haberiniz yok.

• e o zaman ne işin var 35 bin TL lik araç konusunda

düz vites bravoya 44250 verdiler ve sen 45 den aşşağı olmaz dedin öylemi tebrik ediyorum seni
  • quote:

e o zaman ne işin var 35 bin TL lik araç konusunda

düz vites bravoya 44250 verdiler ve sen 45 den aşşağı olmaz dedin öylemi tebrik ediyorum seni

Bomboş polo nun 52.500 ettiği piyasada benim aracım bedava aslında. Bravo Fiat'ın en iyi araçlarındandır. Sıfır fiyatı 67.500 tl. Bu ayarda c sınıfı bir araç için oldukça makul bir fiyat istiyorum.Ayrıca aracım sıfır ayarında kusursuzdur. Buyrun bu da bana verilen tekliftir.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.