Şimdi Ara

20.000 ile 35.000 arasinda ve 35.000 ile 55.000 arasinda 2. el hangi arabalari onerirsiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ikinci el araba almak gibi bir planim var. Biraz butcemi sikarak 55.000 lere kadar cikabiliyorum. 55.000'e bir 2012 i30 Elite Dizel Otomatik buldum. Almayi dusunuyorum ama deger mi bilemiyorum. Bir diger dusuncem de daha ucuza is gorur bir arac almak. Sizlerden oncelikle i30 hakkinda yorumunuz varsa onlari duymak isterim. Ardinda bu iki aralikta hangi araclari onerirsiniz ogrenmek isterim. Nedenlerini de yazarak beni aydinlatirsaniz sevinirim.

• Bence o paraya bi D sınıfı almalısınız bu dizel insignia olabilir. İnsignia 1.6 Turbo benzinlisi kullanıyorum sormak istediklerinizi sorabilirsiniz.
  • 2007-2008 Alfa Romeo 159 aradigin arac, 5 bin tl de cebine kalir
  • Meeta kullanıcısına yanıt
    Biraz yakit konusunda cimriyim :) Aracin yakit durumu nasil acaba.
  • 45-50 arasina 2011-12 fluence/ Megane privilege edc 1.5 dci oneririm. hem ekonomik hem donanimli hemde 2. eli servis agi gayet basarili.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • O kadar para verip yakıtta cimri olmak nedir anlamıyorum 15 bine 10 bine lpg li araç alın o zaman :)
  • erogol E kullanıcısına yanıt
    1.6 Turbo alırsanız üzülürsünüz o zaman :) şehir içi 10 lt nin altına inmez ortalama benim öyle yani ama dikkatli kullanmıyorum. Dikkat ederseniz 8.8-8.9 tutturursunuz. Yakıt konusunda hariç o fiyata alınabilecek mantıklı bi tercih olur. 1.6 Turbonun performansı için bile alınır bu araç.
  • 20.000 - 25.000 arasına eğer hatchback düşünüyorsanız Palio Multijet alınabilir. Yakıt olarak da gayet iyidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mbiwa

O kadar para verip yakıtta cimri olmak nedir anlamıyorum 15 bine 10 bine lpg li araç alın o zaman :)

O kadar para dediğin 50-55k para görende dicek 100k para vermiş yakıtı soruyor teyy allahım ya
  • An itibariyle 37.000 e 2011 Pejo 308 Comfort pack otomatik 120beygir aldim :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.