Şimdi Ara

Anneme bağırıp evdeki bütün teknolojik aletleri kırdım.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
1
Favori
1.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mobilden yazıyorum içimi dökmem lazım. Benim 7. Siniftan bilgisayar oynamama çok kiziyorlardi. Bu durum 8de de oldu ve lisede bıraktım bilgisayarı. Sadece arada sirada arkadas ortaminda veya bos zamanlarimda zihnimi bisaltmak için oyun oynuyordum. Şimdi ise durum hala aynı gidiyor bir oyunda arkadasimla profesyonel bir takıma girdim hala çok oynamiyorum günde belki 1 maç veya hiç.

Herşey iki hafta önce başladı. Basketbol antrenmanına gittim (tabii bunada hala inanmadilar bu sene yeni başladım ama onlara göre internet kafeye gidiyorum.) dönerken otobüsün biri aksamış mı ne olmuş bilmiyorum 1 saat otobüs bekledim ve otobüste annemi arayıp güzelce durumu anlattım ama o otobüste olduğuma bile inanmadi. Gez sen gez biz salagiz tarzında şeyler söylemeye başladı otobüste anneme yemin ettim otobüste olduğuma dair otobustekiler bi bana baktı şöyle telefonu kapattım eve gittim hala inanmamişlardi. Yalan soylemesem bile yalanci oldum ve rezilde oldum. Bunun gibi kaç tane olay yaşandı. Carsamba günü arkadaslarimla hali saha maçı yaptık dün ablam nerdeydin diye sordu ve halı sahaya gittigime inanmadı. Babamda aynı şekilde ve herkes üstüme gelmeye başladı. Internet kafelere gitmişim gezmişim şöyle böyle bir ton yaygara yaptılar ben hep sustum durumu izah ettim. bugün babamdan harçlık istedim ama vermedi. annemle konuştum ablamda oradaydı ablaminda bir isteğini geri çevirmişti bende ablamı teselli etmeye çalıştım boşver banada vermedi bak falan fistan diye. Ardindan annem hemen lafa karıştı e sende parani tutacaksin dedi internet kafelere harcamayacaksin dedi. Dedim anne ne internet kafesi saçmalama dedim bana hemen carsamba günü neredeydin dedi. Hali sahaya gittigime inanmamislar yani. Anneme hakaret ettim bıktım hepiniz üstüme geliyorsunuz dedim ve patladım bütün bardaklari falan kırdım getirdim bilgisayarı kırdım attim yere bana bir daha oyun oynuyor diyin bak ne yapiyorum size dedim annemin aldigi telefonu fırlattım başıma kaka kaka bir hal oldunuz şunuda dedim klavyemi modemi mouse kulaklik hepsini çatır çutur kırdım attım önüne. Durum böyle içimi dökmek istedim ama gerçekten çok üstüme geldiler hele o otobüste solumda iki kız vardı döndüler bana bi baktılar ben eve gidince gerçekten çok gururum incindi yalan söylemiyor iken yalancı muamelesi yemek çok kötü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sinirle siddetle bagirip cagirarak bir sey yapamazsin. Onlar senin ailen.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kuzuri

Sinirle siddetle bagirip cagirarak bir sey yapamazsin. Onlar senin ailen.

Hocam biliyorum ama odamda kendi başıma ağlıyorum artık beni yalancı yapıyorlar bugüne kadar sustum bugün böyle oldu ne yapacağım bilmiyorum

• ailen psikopat aldırma artık onları sakin ol ters psikoloji yap internet kafedeydin dimi dediklerinde evet sabahtan akşama kadar net kafedeydim sorun mu vardı de her sorduklarında yapmasan bile aynısını yap
  • Aynı durum Bendede vardı bir müddet sonra takmamaya başladım Ama babam Hiç harçlıksız bırakmadı orası ayrı. Şimdi 1saat de oynasam karışmazlar ki oynamam orası ayrı. Anlayacağın takma vur kapıyı çık gir odana ders çalış. Zaman a bırak bir müddet sonra canları sıkılıyor olacakki bırakıyorlar Böyle davranmayı

• quote:

Orijinalden alıntı: yakuzza123

Aynı durum Bendede vardı bir müddet sonra takmamaya başladım Ama babam Hiç harçlıksız bırakmadı orası ayrı. Şimdi 1saat de oynasam karışmazlar ki oynamam orası ayrı. Anlayacağın takma vur kapıyı çık gir odana ders çalış. Zaman a bırak bir müddet sonra canları sıkılıyor olacakki bırakıyorlar Böyle davranmayı

ah be hocam keşke harçlık verseler kendim kazanmak istiyorum is bulamıyorum okulum tüm gün arkadaşlarım antrenmandan sonra yemek yiyiyor ben acelem var diyio gidiyorum çünkü yanımda para olmuyor

• Mutluyken söz verme,Öfkeliyken bir işe kalkışma pişman olursun!

• quote:

Orijinalden alıntı: Vinicius

quote:

Orijinalden alıntı: yakuzza123

Aynı durum Bendede vardı bir müddet sonra takmamaya başladım Ama babam Hiç harçlıksız bırakmadı orası ayrı. Şimdi 1saat de oynasam karışmazlar ki oynamam orası ayrı. Anlayacağın takma vur kapıyı çık gir odana ders çalış. Zaman a bırak bir müddet sonra canları sıkılıyor olacakki bırakıyorlar Böyle davranmayı

ah be hocam keşke harçlık verseler kendim kazanmak istiyorum is bulamıyorum okulum tüm gün arkadaşlarım antrenmandan sonra yemek yiyiyor ben acelem var diyio gidiyorum çünkü yanımda para olmuyor

Nerede oturuyorsun iş imkanları nasıl Bilmiyorum Ama Bu iş Böyle gitmez.baban ile durumu güzelce konuşmayı dene para vermeyeceklerse sana bir iş bulması gerektiğini söyle en azından. Arkadaşlarına da yalan söylemene gerek yok gerçekten samimi arkadaşsanız anlayışla karşılayacaklardır.utanmana çekinmene gerek yok Bence

• ters psikoloji uygula.
  • sinirini ailenden çıkar ağızlarına mıçıcak derecede yani annen kendisi masummuş niye ona böyle yapıyormuşsun gibi davranmaya başlıyacak. Onu çok rahatsız et hayırsız evlat kıvamına gel çünkü hak etmiyorlar seni bu davranışlarla.
  • Maddi zarar ne kadar dostum ?
  • şuan kırdığı bilgisayardan yazıyor
    fake konu
  • Allah hepimizi senin gibi evlattan esirgesin.
  • Sorun ailene güven vermemen . Mesela ailem bana herkesten çok güvenir çünkü onların tek istediği benim eğitimim. Tıp kazandım dünyayı önüme serdiler. Ders çalış başarılı ol gerisi ip söküğü. Ygs lys döneminde her gün 2 saat pc de oyun oynar sonra kalkar ders yapardım. Bana para verirler eskiden parayla ne yaptımı sorarlardı ben de harcamazdım parayı nedense. Şimdi Allah için bu parayı bitirmeden gelme diyorlar :D üni ye gitcem beni düşünüp bana iphone aldılar iyi telefonla git dediler sonra ders için laptop lazım dediğim gün hemen aldılar. Benim oyun zamNı oyun ders zamanı ders yaptımı iyi biliolar. Bana aşırı güveniolar. Tek yapman gereken ders çalışman ve güven vermen . Evet aileme bağlı biriyim üni okucam diye şehirdışına da çıkmadım bu kadar iyi bi aileyi neden bırakim ki? Güven kazan kardeşim . İçinde baya biriktirip patlamışsın. Olur bunlar istemdışı yaptın sorun değil. Özür dilemekle başlayabilirsin ortam yumuşayınca artık bana güvenmenizi istiyorum demekle başlayabilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: FenBilgini

Sorun ailene güven vermemen . Mesela ailem bana herkesten çok güvenir çünkü onların tek istediği benim eğitimim. Tıp kazandım dünyayı önüme serdiler. Ders çalış başarılı ol gerisi ip söküğü. Ygs lys döneminde her gün 2 saat pc de oyun oynar sonra kalkar ders yapardım. Bana para verirler eskiden parayla ne yaptımı sorarlardı ben de harcamazdım parayı nedense. Şimdi Allah için bu parayı bitirmeden gelme diyorlar :D üni ye gitcem beni düşünüp bana iphone aldılar iyi telefonla git dediler sonra ders için laptop lazım dediğim gün hemen aldılar. Benim oyun zamNı oyun ders zamanı ders yaptımı iyi biliolar. Bana aşırı güveniolar. Tek yapman gereken ders çalışman ve güven vermen . Evet aileme bağlı biriyim üni okucam diye şehirdışına da çıkmadım bu kadar iyi bi aileyi neden bırakim ki? Güven kazan kardeşim . İçinde baya biriktirip patlamışsın. Olur bunlar istemdışı yaptın sorun değil. Özür dilemekle başlayabilirsin ortam yumuşayınca artık bana güvenmenizi istiyorum demekle başlayabilirsin

hocam ablam Türkiye 338. oldu tıp kazandı onada aynı davranıyorlar babamın para verdiğini görmedim yurtlarda aç gezdi kızcağız.

• quote:

Orijinalden alıntı: morfan

Maddi zarar ne kadar dostum ?

1500 etmez

• quote:

quote:

Sorun ailene güven vermemen . Mesela ailem bana herkesten çok güvenir çünkü onların tek istediği benim eğitimim. Tıp kazandım dünyayı önüme serdiler. Ders çalış başarılı ol gerisi ip söküğü. Ygs lys döneminde her gün 2 saat pc de oyun oynar sonra kalkar ders yapardım. Bana para verirler eskiden parayla ne yaptımı sorarlardı ben de harcamazdım parayı nedense. Şimdi Allah için bu parayı bitirmeden gelme diyorlar :D üni ye gitcem beni düşünüp bana iphone aldılar iyi telefonla git dediler sonra ders için laptop lazım dediğim gün hemen aldılar. Benim oyun zamNı oyun ders zamanı ders yaptımı iyi biliolar. Bana aşırı güveniolar. Tek yapman gereken ders çalışman ve güven vermen . Evet aileme bağlı biriyim üni okucam diye şehirdışına da çıkmadım bu kadar iyi bi aileyi neden bırakim ki? Güven kazan kardeşim . İçinde baya biriktirip patlamışsın. Olur bunlar istemdışı yaptın sorun değil. Özür dilemekle başlayabilirsin ortam yumuşayınca artık bana güvenmenizi istiyorum demekle başlayabilirsin

hocam ablam Türkiye 338. oldu tıp kazandı onada aynı davranıyorlar babamın para verdiğini görmedim yurtlarda aç gezdi kızcağız.

O kadar kötü olamaz abartıyor olmayasın

• quote:

quote:

quote:

Neden abartayım hocam bilmiyorum babam vermiyor varlıklı falan ama çok cimri bize hiç vermiyor

• quote:

quote:

quote:

quote:

Neden abartayım hocam bilmiyorum babam vermiyor varlıklı falan ama çok cimri bize hiç vermiyor

o zaman dediğin gibiyse hayatını kur çalış meslek edin para kazan. ama ne olursun onlar gibi olma ilerde . bu defa intikam amaçlı para kazanıp onlarla paylaşmamazlık yapma kötüye kötü olma. ben lafın gelişi dedim yalnız ailene kötü demek istediğimden değil yanlış anlama beni

• Herşeyi kır anneni babanı kırma bilader

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.