Şimdi Ara

-

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turcie -- 15 Mart 2015; 7:49:09 >

• quote:

Orijinalden alıntı: turcie

İyi akşamlar hepinize. Pazartesi günü İstanbul'da Yenibosna'ya gitmem gerekiyor. Ben Kocaeli'de oturuyorum. Otobüsle Esenler'e geçicem fakat ordan sonra otobüs, metro vs. yenibosna'ya nasıl geçebilirim? Atv stüdyolarına yakın bir yerde inmek istiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinicem.

Esenler otogar hemen alt katta metro var metroya geçiniz daha sonra Havalimanı yönünü arayınız havalimanı aracı gelince bininiz. Kirazlıya binmeyin dikkat edin aracın nereye gittiği hem aracın önünde hemde peronda dijital ekranalrda yazıyor HAVALİMANI
  • Otogarın içinde metro durağı var binip Yenibosna'da inersin. Oradan da üstünde ATV yazan minibüsler var imiş. Kirazlı olayına dikkat et arkadaşın dediği gibi, Havalimanına yönüne gideceksin.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DALGIÇ ADAM

quote:

İyi akşamlar hepinize. Pazartesi günü İstanbul'da Yenibosna'ya gitmem gerekiyor. Ben Kocaeli'de oturuyorum. Otobüsle Esenler'e geçicem fakat ordan sonra otobüs, metro vs. yenibosna'ya nasıl geçebilirim? Atv stüdyolarına yakın bir yerde inmek istiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinicem.

Esenler otogar hemen alt katta metro var metroya geçiniz daha sonra Havalimanı yönünü arayınız havalimanı aracı gelince bininiz. Kirazlıya binmeyin dikkat edin aracın nereye gittiği hem aracın önünde hemde peronda dijital ekranalrda yazıyor HAVALİMANI

çok teşekkürler efenim :) peki atv stüdyolarına yakın bir yerde inmem için ne yapmam gerekir acaba?

Atv stüdyolarına hiç gitmedim ama sana şu güzergahı öneriyorum yenibosna metro içinde otobüs durakları var oradan kuyumcu kent aracına bindir seni en yakın yerde indirir en fazla 10 dakika yürürsün atv ye

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.