Şimdi Ara

Para kazanma

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Babam bir telefona yüksek miktarda para verme yandaşı değil annemin desteğiyle 1200 liralık desire 816 alacağız gibi duruyor ki babama fiyatını söylemeyeceğiz 300 lira kadar da ben katıcam. Bu aralar gözüm aşırı derecede lg g3'e kaymış durumda ve almak da istiyorum arada 350 lira kadar açık var kendim dışında kapatmam çok zor gibi duruyor. İddaa felan hiç bu kadar para kaldırabileceğimi umut edemiyorum çok zor bir ihtimal gibi geliyor. 2. el felan da hiç istemediğim bir şey sizin tavsiyeleriniz şu şekilde yapmalısın vb. dediğiniz bir şeyler var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Fıçı

Babam bir telefona yüksek miktarda para verme yandaşı değil annemin desteğiyle 1200 liralık desire 816 alacağız gibi duruyor ki babama fiyatını söylemeyeceğiz 300 lira kadar da ben katıcam. Bu aralar gözüm aşırı derecede lg g3'e kaymış durumda ve almak da istiyorum arada 350 lira kadar açık var kendim dışında kapatmam çok zor gibi duruyor. İddaa felan hiç bu kadar para kaldırabileceğimi umut edemiyorum çok zor bir ihtimal gibi geliyor. 2. el felan da hiç istemediğim bir şey sizin tavsiyeleriniz şu şekilde yapmalısın vb. dediğiniz bir şeyler var mı ?

acil değilse sonra al.. hatta hic gerek yok g2 al hem annen rahat etsin hem sen
  • quote:

Orijinalden alıntı: nuksws_99

quote:

Orijinalden alıntı: Fıçı

Babam bir telefona yüksek miktarda para verme yandaşı değil annemin desteğiyle 1200 liralık desire 816 alacağız gibi duruyor ki babama fiyatını söylemeyeceğiz 300 lira kadar da ben katıcam. Bu aralar gözüm aşırı derecede lg g3'e kaymış durumda ve almak da istiyorum arada 350 lira kadar açık var kendim dışında kapatmam çok zor gibi duruyor. İddaa felan hiç bu kadar para kaldırabileceğimi umut edemiyorum çok zor bir ihtimal gibi geliyor. 2. el felan da hiç istemediğim bir şey sizin tavsiyeleriniz şu şekilde yapmalısın vb. dediğiniz bir şeyler var mı ?

acil değilse sonra al.. hatta hic gerek yok g2 al hem annen rahat etsin hem sen

Ya hocam acil ben sana şöyle söyliyeyim babam geçen 15 tatilde dedi ki discovery alayım ben istemiyorum dedim o zamanlar one mini istiyordum dedim yazın al bunu al yaz geldi geçti krediye felan girdi diye almadı yine hala discovery bütçesi sunuyor telefon bb 8520 kaç sene geçti üstünden

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.