Şimdi Ara

Çok acil bir yardım yoksa intahar edicem !

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Eğer tavsiyede bulunup ayrıntısıyla anlatmamı isteyen olursa bana pm atsın ve Allah rızası için bana yardım etsin çözüm bulsun. Eğer uğraşamam derseniz de özetleyim;

-Bir arkadaşınızı ne yaparsınız da bir daha sizinle görüşmesin sizinle konuşmasın?

Şartım ise kırıcı olmaması.

• Sorunu anlamadım ama intihar çok saçma bir çözüm. Düşün küçücük bir sıkıntı için öbür dünyada sonsuza dek sıkıntı çekeceksin. Eğer müslümansan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Professional Griefers

Sorunu anlamadım ama intihar çok saçma bir çözüm. Düşün küçücük bir sıkıntı için öbür dünyada sonsuza dek sıkıntı çekeceksin. Eğer müslümansan.

önümdeki tek engel de o zaten. yoksa 50 defa intahar etmiştim belki de . şöyle düşün en istediğin şey bir gün oluyor aşırı sevinmen gerekirken o gün senin en kötü günün oluyor ve zehir oluyor her şey , hayatın batmmış kendini değersiz bitmiş tükenmiş gibi hissetmez miydin sen de ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FenBilgini

quote:

Orijinalden alıntı: Professional Griefers

Sorunu anlamadım ama intihar çok saçma bir çözüm. Düşün küçücük bir sıkıntı için öbür dünyada sonsuza dek sıkıntı çekeceksin. Eğer müslümansan.

önümdeki tek engel de o zaten. yoksa 50 defa intahar etmiştim belki de . şöyle düşün en istediğin şey bir gün oluyor aşırı sevinmen gerekirken o gün senin en kötü günün oluyor ve zehir oluyor her şey , hayatın batmmış kendini değersiz bitmiş tükenmiş gibi hissetmez miydin sen de ?

Problemler Neler kardeşim pm at istersen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qweqweqwe123456789 -- 30 Ekim 2014; 22:14:16 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.