Şimdi Ara

Bu seneyi en hasarsiz nasil atlatirim ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beni bilen bilir, bilmeyenler de bilenlerden ogrensin.

Kadinlar uzerine bir internet sitesi kurmustuk, bootcamp vericektik, ozel sektor dusunuyordum.

Sonra anladim ki bunlar para falan getirmez. Ozel sektor adamin suyunu cikariyor.

Devlete kapagi atiyim dedim. A grubuna hazirlanmaya basladim. Bilenler bilir, bilmeyenler icin de en zor sinavlardan birisi oyle dusunun. Hukuk, muhasebe, maliye, iktisat, gk-gy, ingilizce soruluyor.

Haftaici 9-3 arasi kurs, sonra etut. Aksam da kutuphanede calisiyorum.

Devlette calisma hayalim de yok. Beni tek motive eden, ise girince babamin ev ve araba sozu.

Bu yili nasil atlatiriz. Var mi kpss hazirlanan ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sabır

• iman ederek yoksa sağlı sollu altlı üstlü heba olacaksın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: trustem.111

iman ederek yoksa sağlı sollu altlı üstlü heba olacaksın

İmanli birisi degilim. Stres atma yontemlerim daha farkli.

• evet, biliyorum. ben de seni imana davet ediyorum zaten. senin sorunlarinin temelinde kainatın tek, mutlak güç ve hüküm sahibi yaratıcısı olan Allah'ı tanımaman yatıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: trustem.111

evet, biliyorum. ben de seni imana davet ediyorum zaten. senin sorunlarinin temelinde kainatın tek, mutlak güç ve hüküm sahibi yaratıcısı olan Allah'ı tanımaman yatıyor.

+1
    Adamına göre muamele diyosun

• Valla babam da bana kpss den 80 al iphone 5s alam dedi.73 aldim.Su katiplik sinavlarini gircem iste artik.Q klavye ile.Bakalim insallah olucaz.
    Sana da gelirsek bence zorda olsa elinden geleni yap devlete gir.Cunku ozel sektor fena :) Millet emir vercek felan.Bide kotu bi yere girdigini dusun.Ilkokul terklerin agiz kokusunu cekip durursun.Ama devlet oyle degil.Her ay 15 dedigin de gidersin bankana parani cekersin.Baban ev,araba da demis ne guzel.
    Yani dusun tasin sen sec,karar ver.

• quote:

Orijinalden alıntı: KazimCruise

Valla babam da bana kpss den 80 al iphone 5s alam dedi.73 aldim.Su katiplik sinavlarini gircem iste artik.Q klavye ile.Bakalim insallah olucaz.
    Sana da gelirsek bence zorda olsa elinden geleni yap devlete gir.Cunku ozel sektor fena :) Millet emir vercek felan.Bide kotu bi yere girdigini dusun.Ilkokul terklerin agiz kokusunu cekip durursun.Ama devlet oyle degil.Her ay 15 dedigin de gidersin bankana parani cekersin.Baban ev,araba da demis ne guzel.

Alandan mi 73 aldin gk-gy'den mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: K.B.V.

quote:

Valla babam da bana kpss den 80 al iphone 5s alam dedi.73 aldim.Su katiplik sinavlarini gircem iste artik.Q klavye ile.Bakalim insallah olucaz.

Yok ortaogretim gk-gy

• Sorunlu birisin sanırım.Öncelikle psikiyatra git.Sakinleş.Negatif enerji yaymamaya bak.

Kadınlar üzerine kurduğun internet sitesinden neden devam etmedin? Konu neydi?
  • İlk iş arkadaşın dediği gibi bir psikiyatriye git ondan sonra başla çalışmaya.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: K.B.V.

quote:

Yok ortaogretim gk-gy

Lisans alan onun 20 kati zorlukta be dostum.

• Ev ve arabayı hemen mi alacak?

Yoksa hem sizin hem babanızın maaşı ile ortak mı alınacak.

Hemen ev ve araba alıyorsa girin şuna alın evi ve arabayı sonra devlette kalarak bütçe yapın.

Bütçe sırasında dilide geliştirin sonra ticarete girin derim.

Hem ev-araba hem de iyi para getirili bir işiniz olur.
  • wow her şeyi bilen beyimiz bize bir şeyler mi danışırmış.. konuştursana çok bilmişliğini burada da, hadi konuştursana şimdi de..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radar_ -- 31 Ekim 2014; 3:12:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muhammet

Sorunlu birisin sanırım.Öncelikle psikiyatra git.Sakinleş.Negatif enerji yaymamaya bak.

Kadınlar üzerine kurduğun internet sitesinden neden devam etmedin? Konu neydi?

Yoo degilim. Burda garip bir durum yok. Sadece zor bir sürec, ve gelecek kaygisi var.

Bunlar icin doktora gidecek olsak, ulkede saglam adam yok demektir

• Kpss için video dersler var.Benim alakam yok ama kpss A ve B için bilgisayarımda 160 gblık bir bölüm var ingilizce anlatım ben bir aralar baktım ama harbi zor gözüküyor günlük 2-3 saat tekrar ve ertesi gün için ön hazırlık gibi yaparsan çalşma programını hafta sonu da 3-4 saat soru çözüp aylık gördüğün knular üzerine deneme tarzı birşeyler yap emin ol gereken puanın kat kat fazlasını alırsın. Konuları öğrenmek amaçlı çalış bitirmek için değil söyleyeyim dedim

• İnsanı En cok yıpratan dönemlerden biri hayatını kpssye bağlama ama düzenlş çalışmayı da bırakma olursa olur olmazsada hayırlısı dersin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.