Şimdi Ara

Duygun Demiröreni ziyaret etti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
4.111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • fatih terime demirören yüzünden çakanlar,! Bu adamın yaptığı ne?

http://sozcu.com.tr/spor/federasyonla-kavga-mi-edecegiz-27877/

http://www.cnnturk.com/haber/spor/futbol/duygun-yarsuvat-yildirim-demiroreni-ziyaret-etti

Ünal Aysalı son 1 senedir hep eleştirdim,ama bu adam ondan daha beter,aysalın yalandanda olsa bir duruşu vardı,bunda o da yok

• Bir yol olmaz bundan.Avam hareketler peşinde.3 sene önceye döndük.Bu ülkeden profesyonel çıkmaz.Şampiyonluk için birbirine sövenler yeri gelir birbirinin koynuna girer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FlameSplasher

Bir yol olmaz bundan.Avam hareketler peşinde.3 sene önceye döndük.Bu ülkeden profesyonel çıkmaz.Şampiyonluk için birbirine sövenler yeri gelir birbirinin koynuna girer.

Bu adam sadri şenerin,.ok daha yaşlı olanı.Bi komik olma çabaları,saçma epsriler filan,aynı ciddiyetsizlik.aynen bir yol olmaz
  • http://www.ntvspor.net/video-galeri/napalim-gureselim-mi

Kim ne derse desin şeker bir adam bu Duygun Başkan
  • Ne kadar boş konuşuyorsunuz öyle. Bu adamın yaptığı ziyaret ve gayet doğal bir şey ne rahatsız etti sizi anlayamadım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lagertha

Ne kadar boş konuşuyorsunuz öyle. Bu adamın yaptığı ziyaret ve gayet doğal bir şey ne rahatsız etti sizi anlayamadım?

Sanki türbe ziyareti!Neresi doğal bunun?Hasımlarımız ne ara dostumuz oldu?Terim-Demirören yemekleri ne çabuk unutuldu?Takımın dibe vuruş sürecini başlatanlar,birileri şampiyon olsun diye yabancı kuralı ile oynayanlar şimdi kardeşimiz mi oldu?

Konuyu açan arkadaş da söylemiş.Aysal'ın iyi kötü bir duruşu vardı.Başarılı olacağım diye birilerine yaranma huyu yoktu.
  • Yahu bu herifi ziyaret etmek ne demek?Yazıklar olsun başka bir şey demiyorum.
  • önemli olan iş çözmek iş bitirmek. iş bitirecekse isterse orada kalsın gezsin her gün gitsin sorun değil. aysal zamanı özkan olcay filan da gitmişti bir kaç kere. hatta ünal aysal da bundan br kaç ay evvel gitmişti demirören in yanına.
  • quote:

quote:

Ne kadar boş konuşuyorsunuz öyle. Bu adamın yaptığı ziyaret ve gayet doğal bir şey ne rahatsız etti sizi anlayamadım?

Sanki türbe ziyareti!Neresi doğal bunun?Hasımlarımız ne ara dostumuz oldu?Terim-Demirören yemekleri ne çabuk unutuldu?Takımın dibe vuruş sürecini başlatanlar,birileri şampiyon olsun diye yabancı kuralı ile oynayanlar şimdi kardeşimiz mi oldu?

Konuyu açan arkadaş da söylemiş.Aysal'ın iyi kötü bir duruşu vardı.Başarılı olacağım diye birilerine yaranma huyu yoktu.

Sacmalamaya basladiniz ama. Futbol bu kendinize gelin doğuda ki evlilik senaryolari değil ne hasımından bahsediyorsunuz.

Belki de kulüp için gerekli görüşmeler yapilmasi lazim. Sonuçta bu adam (maalesef) Turk futbolunun patronu konumunda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: wewantsome

quote:

quote:

Sacmalamaya basladiniz ama. Futbol bu kendinize gelin doğuda ki evlilik senaryolari değil ne hasımından bahsediyorsunuz.

Belki de kulüp için gerekli görüşmeler yapilmasi lazim. Sonuçta bu adam (maalesef) Turk futbolunun patronu konumunda.

Hasım dedik kanlımız demedik.Nereye çekmişsin olayı

Yan gelip yatarak milyonların götürüldüğü,toplum üzerinde çok büyük etkisi bulunan bir olguyu ''futbol bu'' diye geçiştiremem.

Olay eğlence,zevk olarak sınırlı kalacaksa Türk futbolundan bu mafya oluşumu temizlenmeli.Bırakın şu Polyannacılığı.Biat eder gibi ayağına gitmişler bir de.Midem bulanıyor artık,soğudum iyice.Kara dediğimiz ak,ak dediğimiz kara oluyor.Bu bana uymaz,bukalemun gibi davranamam.Neyin tantanasını yaptık 2 yıldır?Boşa konuştuk,yırtındık madem.Yemişim başarısını,kulüp için görüştüyse ne değişir?

• duygun kim?kahve arkadaşın mı?deden yaşında çok degerli bir prof ayrıca gs başkanı.
    saygılı ol bari soyadını yaz adamın
  • Köprüyü geçene kadar ayıya dayı diyeceksin lafını bilmeyenlere hatırlatayım. Ne kadar sevmesen de memnun olmasan da arayı iyi tutmak zorundasın. Kin, nefret ve kavgayla adalet beklenemez. Herkesle kavgalı olursan ne stadının yolu yapılır, ne de cezalar adil olur. Bu adamlar her ota ön yargı ile yaklaşıyor, seni sindirmek için haksız cezalar veriyor ve hiç bir şekilde hakkını savunup kararı değiştiremiyorsun. Çıkarın için gidene kadar bi şekilde idare edeceksin. Yönetimin bu adamdan memnun olduğunu mu zannediyorsunuz? Bence kurnazlık yapmışlar tabi anlayana.
  • e herhalde gidecek. gidecek o silahı masaya koyup yabancı sınırını tartışacak. tıpkı meksikada ki gibi. insanlar anca bundan anlar.
  • normal bişi adam yeni başkan oldu, tff onu ziyaret edecek değil nefret ediyorsamda yapacak bişi yok

ama dersen ki başkan sezon arası hiçbişi yokken ziyaret ederse o zaman haklısınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu ziyaret demirören ve şikecilere karşı kaybettiğimizin resmidir. malesef yenilgiyi kabul ettik.
  • Aysal döneminde Fenerbahçe gibi herkes'le kavgalı hale geldik başkanda bu düşmanlıklara son vermek istiyor bence iyide yapıyor.Eğer birilerine b, cevap vermek istiyorsak kupalar, şampiyonluklar , başarılar ile cevap veririz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.