Şimdi Ara

Mouse Pad Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar öyle 50-70 TL civarı paralar veremem bez parçasına. Yanlış anlamayın ama bana göre böyle. 20 TL civarı pad aramaktayim. Kadikoy/Yazicioglu'ndan da bakabilirim. Varsa link yoksa da Anadolu Yakası dukkan tavsiyesi verirseniz sevinirim. Şimdiden çok teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Steelseries Qck padlere bak bütçene uygun bir yerde bulursan al.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Raydr1c

Steelseries Qck padlere bak bütçene uygun bir yerde bulursan al.

Hocam Amazon'da 9 dolar. Lakin ki ülkemizde 40-50 TL'den bir kuruş aşağı yok.

• http://www.sanalmarketim.com/steelseries-qck-mini-gaming-mousepad/p_16755/

Minisi bu fiyata Medium boyutunu 40 lira civarı bulabilirsiniz. Qck+ çok büyüktür fiyatıda fazladır eğer inanılmaz sağ sol yapmıyorsanız mouse ile medium alın ki bende medium kullanıyorum hayli hayli yetiyor.
    Bu arada bana kalırsa 1 kere alıcağınız bi pad'e 40 lira vermeniz sizin yararınıza olur üstelik kaliteli ve herkes tarafından tercih edilen pad'dir.
  • Raydr1c kullanıcısına yanıt
    Hocam almasına alırım fiyat önemli değil. Logitech G930 , Logitech F710 kullaniyorum. Donanımda ve elektronikte keyfime düşkünümdür. Ama sıcak fırsat ile Gigabyte GM-M8000 Ghost alacağım yarın 36 TL'ye. 40 TL pad'e çok fazla geliyor. Muhakkak çok iyi bir üründür. Peki nereden medium'unu 40'a bulabilirim. Bir de kargo ücreti odemiyim netten alarak. Daha ucuz kafama yatan birşey bulamazsam buna yonelirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yggdrasil Asgard

Hocam almasına alırım fiyat önemli değil. Logitech G930 , Logitech F710 kullaniyorum. Donanımda ve elektronikte keyfime düşkünümdür. Ama sıcak fırsat ile Gigabyte GM-M8000 Ghost alacağım yarın 36 TL'ye. 40 TL pad'e çok fazla geliyor. Muhakkak çok iyi bir üründür. Peki nereden medium'unu 40'a bulabilirim. Bir de kargo ücreti odemiyim netten alarak. Daha ucuz kafama yatan birşey bulamazsam buna yonelirim.

http://www.gameekstra.com/STEELSERIES-QcK-medium-Mousepad,PR-832.html

Kargo ödersiniz ama gidip mağazadanda satın alabilirsiniz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.