Şimdi Ara

Şimdi Düşünecek Olursak Beşiktaş Bizi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Havda karada parçalar ama derbi işte belli olmuyor Benim pek umudum yok beşiktaşı beğeniyorum bu aralar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Güzel oyunumuzun %30undan fazlasını oluşturan Gökhan Töre olmayacak bugün Mustafa Pektemek yada Sosa oynarsa o kanatta iyi oynarız yoksa sıkıntı Kerim Frei acemi böyle derbi maçlarda kaybolur giderler
  • Derbide kimin ne yapacağı belli olmaz.
  • Bana da fener kazanıp yükselişe geçecek gibi geliyor.Kim kazanır bilmem ama yenilen bir daha zor toparlanır

• Gs alir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • He ya alicaz ama inancliyiz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Acikcasi bjk nin sag kanadinda oynayacagi onemli simdi bjk sag beki zayif caner orayi parcalayabilir ama bu kadar hucumdayken defansta zaten acik veriyor ayni sekilde hep ilerde olcay cok rahat sarkabilir arkasina burde oguzhan var burda topalin iyi tutmasi gerekiyor eger atiba oynamasa kazanirdik derdim ama suan net bisey soylemek zor ama yinede bjk daha avantajli olabilir kendi evinde sonucta

• biz kanser olmaya alıştık
  • quote:

Orijinalden alıntı: heredot_t

Acikcasi bjk nin sag kanadinda oynayacagi onemli simdi bjk sag beki zayif caner orayi parcalayabilir ama bu kadar hucumdayken defansta zaten acik veriyor ayni sekilde hep ilerde olcay cok rahat sarkabilir arkasina burde oguzhan var burda topalin iyi tutmasi gerekiyor eger atiba oynamasa kazanirdik derdim ama suan net bisey soylemek zor ama yinede bjk daha avantajli olabilir kendi evinde sonucta

bir fenerbahçeliye göre beşiktaşı iyi analiz etmişsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: heredot_t

Acikcasi bjk nin sag kanadinda oynayacagi onemli simdi bjk sag beki zayif caner orayi parcalayabilir ama bu kadar hucumdayken defansta zaten acik veriyor ayni sekilde hep ilerde olcay cok rahat sarkabilir arkasina burde oguzhan var burda topalin iyi tutmasi gerekiyor eger atiba oynamasa kazanirdik derdim ama suan net bisey soylemek zor ama yinede bjk daha avantajli olabilir kendi evinde sonucta

hangi ev aga yaw mustafa oynarsa bizim adımıza çok iyi olur, basmadık yer bırakmayan ba ile iletişimi iyi olan oyuncu mustafa.. bizim açımızdan sow oynarsa tehkikeli olur, canerin o kanadı nasıl kullanacağı önemli orta falan.. bu aralar duran toplarda çok gol yiyoruz onlara da dikkat etmemiz lazım.. geçen sezon derbi kazansak bu maçta rahat favori görürdüm fakat fenerin tecrubeli oyuncuları ve bizim geçen sezon ki derbilerde sıkıntılı performansımız düşündürüyor..

• rebel poet kullanıcısına yanıt
    Rica ederim elimden geldigince fenerbahce disindaki maclarida takip etmeye calisiyorum

• 02ç
    kgvar
    iy0
  • Fernando! kullanıcısına yanıt
    Oyle ama yinede en az 40 bin bjk taraftari olur bu bile etkiler ayni sekilde pektemek konusuna katiliyorum ayagi cok yumusak her yere kosan ayni zamanda suan takimda en iyi kafa vuran adam hucumcu olarak aslinda fenerde olmasini isterdim bu kadar sakatlanmasa suan milli takimin as forveti olabilirdi

• Mishakal kullanıcısına yanıt
    ula bütün konulara bunu yazdın yazdın kendini yönetici yaptın. hadi yine iyisin
  • Derbilerin sonucunu önceden kestirmek kolay olsaydı bu kadar önemli maçlar olmazdı.

Beşiktaş-Fenerbahçe derbileri gayet zevkli oluyor. Umarım hakemi konuşmadığımız bol gollü maç olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Piêr Dé Sans

• quote:

Orijinalden alıntı: Mishakal

quote:

Sağdaki yıldıza bak düdük gibi Zamanında carter'ı da çok ezdik böyle

• quote:

Orijinalden alıntı: Sanki Bana Pele

quote:

quote:

• quote:

Orijinalden alıntı: Sanki Bana Pele

quote:

quote:

• tam bi ortasaha kargaşası yaşanacak gibi. iki takımda da pasör ortasahalar var umarım hakeden kazanır

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.