Şimdi Ara

Rocksmith 2014 bilgi yardımı!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
303
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler öncelikle kusurabakmayın. Konuyu müzik bölümünde mi yoksa oyun bölümünde mi açacağımı bilemedim, müzik bölümü daha uygun olur dedim.
    Şimdi bu oyunla ilgili bi kaç sorum olacak.
    1-Oyunun orjinal kablosunu almayı düşünüyorum, alınca sorunsuz çalışır mı çünkü oyunun orjinali şimdilik elimde yok
    2-Dizüstü bilgisayar kullanıyorum,lenovoz510, acaba başka harici bi ses kartına ihtiyacım var mı?
    3-3 yıldır gitar çalıyorum, oyunda galiba kendi tonlarını falan da yaratabiliyomuşsun, amfi modellemeleri falan var galiba bunlar tatmin edici olur mu? Oyunun guitar herodan farkı vardır herhalde diye düşünüyorum, yoksa sadece şarkıyla beraber doğru notalara basmaksa amaç, kabloyu almam saçma olur haklı mıyım?
    4-Son olarak ben de bi tane processor var ama kardeşimde gitar çaldığı için ona vereceğim, oyunun içindeki tonlar kabloya vereceğim 120 liraya değer mi?
    cevaplarınız için şimdiden teşekkürler...

• bende z500 var sorunsuz çalışıyor
    ton ve amfi modellemelerine bilmiyorum tam kurcalamadım oyunu
    açıkcası gitar çalışmak işi bende oyun pek işe yaramadı çünkü oynayacak fırsatım yok ama tavsiye ederim 120 ye alacağın ekipmandan daha işe yarar
  • quote:

Orijinalden alıntı: İnci6

bende z500 var sorunsuz çalışıyor
    açıkcası gitar çalışmak işi bende oyun pek işe yaramadı çünkü oynayacak fırsatım yok ama tavsiye ederim 120 ye alacağın ekipmandan daha işe yarar

eyvallah hocam bir de minimum sistem gereksinimlerinde 2.66 ghz yazıo benim ki ise 2.50 ghz sorun yaratır mı sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eren_blackened

quote:

eyvallah hocam bir de minimum sistem gereksinimlerinde 2.66 ghz yazıo benim ki ise 2.50 ghz sorun yaratır mı sizce?

sanmam hem fark az hemde çok sistem isteyen bir oyun değil
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: eren_blackened

quote:

sanmam hem fark az hemde çok sistem isteyen bir oyun değil

tamamdır teşekkürler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.