Şimdi Ara

Çok Amaçlı Yazıcı Tarayıcı Fotokopi Faks Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ofis için başlıktaki özelliklerde yazıcı almak istiyoruz. Şuan için mevcut samsung scx-4623FN modelini kullanıyoruz. Ancak son zamanlarda inanılmaz arızalanmaya başladı. Her servisi bize 100 tl ye mal oluyor. Yazıcıdanda pek anlamıyorum ancak her sorduğumda durum bu diyorlar. sıkıldık bizde bu durumdan. Çift kağıt çekiyor sıkıştırma oluyor kenarında siyah düz iz çıkarıyor kağıdın. Yani tamire gittikçe kötüleşti geldi. Servis diye ödediğimiz para 600 tl yi bulmuş. Sizlerin bize tavsiyesi ne olur bu konuda acaba ? Ağırlıklı olarak tarama işlemi ve siyah beyaz çıktı alıyoruz. Fotokopi ve faksı az kullanıyoruz. Tavsiyelerinizi bekliyorum tonerli tabiki mürekkepli kesinlikle istemiyoruz . Bütçe olarakta 400-800 tl arası bizim için ideal. Teşekkürler

• merhaba nacizane tavsiyem :
    1 - canon mf 4730 veya 4750. bu modellerin tonerleri drum ile tümleşiktir.yaklaşık 1200 sf ile 1500 sf arası çıktı alırsınız .50000 çivarı çekim yapmış makine halen tıkır tıkır çalışıyor.
    2 - oki mb451 dn. bu cihazın radf ve dubleks özelliği var ve gayet düzgün çalışıyor.toneri için modül takılır ise ortalama 7000 sf toner başına çıktı alabiliyorsunuz.parça ömürleri ile ilgili olarak 90000 sf çekim yapmış makinem sorunsuz çalışmaya devam ediyor.bu cihaz için servis hizmeti almanızı tavsiye ederim.
    3 - alım limitinizi yükseltir iseniz tavsiyem kyocera markası olur toner ve yedek parça ömürleri bu cihazlara göre gayet uzundur.kyocera içinde servis hizmeti almanızı öneririm

umarım yardımcı olmuşumdur.
  • servis hizmetinden kastınız nedir ? Biraz uzağım yazıcı olaylarına. Yani bize seyyar bir arkadaş geliyordu bakım yapıyorum diye ama ben kıllandım ve zaten bu sorunlar meydana geldi 6 ay içinde. Bende işe başlayalı 6 ay oldu. Şimdi servisi kolay bakımı ucuz ve verimli bir makine almak istiyoruz.
  • ozaman yukarıda verdiğim canon yazıcılardan hangisi size uygunsa alın geçin.uzun süre servislik işiniz olmaz .
  • Mf 4750 alicaz hocam. Peki birde renkli lazer yazici onerebilir.misiniz ayriyetten. Ona da ihtiyacimiz var cunku tavsiye edeceginiz model var mi ? Onun icinse 500 tl ye kadar olursa iyi olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • renkli yazıcı olarak oki c301dn tavsiye ederim.ben bu modeli fiyatına göre oldukça başarılı buluyorum.

fakat photoshop gibi programları kullanıp profesyonel çıktı alacak iseniz tercih başka olmalı,maalesef bu tip cihazlarda rakamsal olarak fazladır.
  • Ontwerper kullanıcısına yanıt
    selamlar,
    epson l355
    renkli yazıcı tarayıcı ve fotokopi özelliklerinin yanında
    network printer özelliği ve wi-fi özelliğide mevcut.
    kullanım ekonomisi ve özellikleri açısından diğerlerinden arasında baya bir fark yaratmakta.
    mesela
    %5 dolgu ile renklileri 6500 sayfa
    %5 dolgu ile siyah 4000 sayfa ''kutu içeriği ek 2 siyah kartuş daha bulunmakta.toplam %5 dolgu ile 12000 sayfa''
    çıktı vermekte.
    ve bu sistem orjinal fabrikasyon olduğu için.
    direk yetkili servis ile muhatapsın.
    gönül rahatlığı ile renkli renkli çıktılarını alabilirsin.

aşağıda ürün linki var incelersen belki faydası olur.
    görüşmek üzere

http://www.n11.com/epson-l355-color-tank-printscancopy-wi-fi-iprint-6-sise-P32764683

selamlar,

ihtiyacınıza uygun bir diğer cihaz olan
    lexmark x464de modelinden bahsetmek istiyorum size.

cihazda;
    çift taraflı baskılama-kopyalama-tarama standart
    network printer ağ yazıcı standart
    network scanner ağ tarayıcısı standart
    fax özelliği standart.
    dak. 38 sayfa A4 hızı mevcut.
    ilk toneri %5 dolgu ile 7000 sayfa ile gelir.
    daha sonra %5 dolgu ile 15000 sayfalık toneri mevcuttur.
    ayrıca türkiyenin heryerinden yerinde servis garantisi vardır.
    aylık 80000 kopya görev döngüsüde sağlamlığını teşkil eder.

http://www.n11.com/lexmark-x464de-P30165030

bu sınıfta ulaşılabilir fiyatlara maximum performans gösterir.
    ayrıca 1000/1500 sayfalık tonerler ile uğraşmazsın.

selamlar,

ihtiyacınıza uygun bir diğer cihaz olan
    lexmark x464de modelinden bahsetmek istiyorum size.

cihazda;
    çift taraflı baskılama-kopyalama-tarama standart
    network printer ağ yazıcı standart
    network scanner ağ tarayıcısı standart
    fax özelliği standart.
    dak. 38 sayfa A4 hızı mevcut.
    ilk toneri %5 dolgu ile 7000 sayfa ile gelir.
    daha sonra %5 dolgu ile 15000 sayfalık toneri mevcuttur.
    ayrıca türkiyenin heryerinden yerinde servis garantisi vardır.
    aylık 80000 kopya görev döngüsüde sağlamlığını teşkil eder.

http://www.n11.com/lexmark-x464de-P30165030

bu sınıfta ulaşılabilir fiyatlara maximum performans gösterir.
    ayrıca 1000/1500 sayfalık tonerler ile uğraşmazsın.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.