Şimdi Ara

Tıp kazananlar bu aralar kaç net yapıyordu? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
9
Favori
5.877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Oooo dostum dişten tıp oldu mu senin? Tebrikler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fail-i.mechul.domates

Oooo dostum dişten tıp oldu mu senin? Tebrikler

aynen biraz da tıp okuyalım dedik
  • quote:

Orijinalden alıntı: MissEliotte

Her insana göre değişen bir olay :) tıpa geldiğinde bi komite icin 6 saat çalışırsan biraz zor yetişir işlerin:)
    Ayrıca lisede olimpiyat çalışmış biri olarak ve o kamplarda gunde 14 saati zorlayan insanlarla birarada bulunmus biri olarak 6 saat çalışmanın pek de işe yaramayacağını düşünüyorum.
    Fizyolojik olarak da insan beyninin durması pek mumkun değil, en fazla kanlanması azalır hipoksiye girer, biraz pencereyi açıp hava alırsan o da geçer. Ancak bedenen yorulabilirsin onu da günde 6-7 saat uykuyla rahat halledebilirsin diye düşünüyorum ;)

Süpersiniz.
  • Lys için bn sene başından beri ona odaklanmıştım ygs mat cok soru cozmekle ilerler lys mat daha onemli bnm lys mat fulldu ama 4 soru bankasi cozmustum geo hic cozmemistim etkisi cok az diye 10 bos 5y di:( ama digerleride aynen mat gibiydi hic ygs fizik bio calistigimi hatirlamiyorum hep lys odakliydi 2.doneme gecmeden tum lys konu anlatimlarimi bitirmistim sonra hep arada tekrar ve soru bol bol deneme cozuyodum lysde 2bindi okul puani 2 bin geri atti 4 bin oldum:((. sana tavsiyem bir an once konulari bitir ama tam oyle sadece bitirmek icin bitirme adam akilli olsun formulleri not et ezberle simdiden anca aklina giriyor bide en onemlisi rahat ol bnd gecen sene donanimda herkese soruyodum sonra anladimki herkesten duyup harmanlayarak kendine gore oyle ilerliyor canım basarılar size sorunuz olursa elimden geldigince yardimci olurum :)

• sonuçlarınızın resmini müsait olunca atabilirmisiniz
    ygs kaç bindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stellarium06 -- 29 Kasım 2014; 12:24:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: coco_

Lys için bn sene başından beri ona odaklanmıştım ygs mat cok soru cozmekle ilerler lys mat daha onemli bnm lys mat fulldu ama 4 soru bankasi cozmustum geo hic cozmemistim etkisi cok az diye 10 bos 5y di:( ama digerleride aynen mat gibiydi hic ygs fizik bio calistigimi hatirlamiyorum hep lys odakliydi 2.doneme gecmeden tum lys konu anlatimlarimi bitirmistim sonra hep arada tekrar ve soru bol bol deneme cozuyodum lysde 2bindi okul puani 2 bin geri atti 4 bin oldum:((. sana tavsiyem bir an once konulari bitir ama tam oyle sadece bitirmek icin bitirme adam akilli olsun formulleri not et ezberle simdiden anca aklina giriyor bide en onemlisi rahat ol bnd gecen sene donanimda herkese soruyodum sonra anladimki herkesten duyup harmanlayarak kendine gore oyle ilerliyor canım basarılar size sorunuz olursa elimden geldigince yardimci olurum :)

Cok tesekkur ederim hocam :) masallah gercekten.lysleriniz fen fill muydu bende braz ilerledim ins bu dnm kapaticam hocam :)

• lys fen full değildi bio 6y dı nasıl oldu bnd anlamamıştım:) kimya 2y fizik 4y dı.
    ygs dediğim gibi 2.300 küsürdü müsait olunca atıcamda şifreyi unutmuşum ya :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: coco_

lys fen full değildi bio 6y dı nasıl oldu bnd anlamamıştım:) kimya 2y fizik 4y dı.
    ygs dediğim gibi 2.300 küsürdü müsait olunca atıcamda şifreyi unutmuşum ya :))

obp kaçtı da 2000 geri attı merak ettim
  • allpino A kullanıcısına yanıt
    70:((

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.